Mass Effect: Legendary Edition Download

Żyjemy w ciekawych czasach – mówi do Komandor Shepard w pewnym momencie Miranda Lawson, jedna z postaci występująca w serii Mass Effect. Żyjemy w czasach, gdzie pod nóż trafiają nie tylko piersi i pośladki gwiazd z pierwszych stron magazynów dla pań i panów, ale również cyfrowe światy, postacie, miejsca. Narzędzia są różne, efekt podobny.

Producent: BioWare
Wydawca: Electronic Arts Inc.
Data premiery: 14 maja 2021
Ocena użytkowników: 6,6/10
Język: Polski, Angielski, Rosyjski
Ilość pobrań: 18 422

ME: Legendary Edition / Mass Effect: Legendary Edition Pobierz

Mass Effect: Legendary Edition download

Cyfrowy lifting

Podobnie jak inni wydawcy w branży gier, także BioWare – producent Mass Effect: Legendary Edition – wkroczył na ścieżkę ulepszania swoich dawnych tytułów. Trend staje się już powszechny, a szlaki do tego procederu przetarły takie firmy jak Sony, Bethesda czy wiodący prym w odświeżaniu klasyków minimalnym nakładem pracy Beamdog. Eletronic Arts – wydawca Mass Effect: Legendary Edition – ma ułatwione zadanie. Zebrać wszystko do kupy, zrobić lifting cyfrowymi skalpelami i wydać. Graczom pozostanie tylko jedno – kliknąć „pobierz” albo „download”. Właściciele całej serii Mass Effect mogą poczuć się pokrzywdzeni. I słusznie. Nikt im pieniędzy nie zwróci, a Eletronic Art będzie kazał sobie doliczyć za kolejne wydanie.

Się gra, się ma – albo na odwrót

Na szczęście są i zalety takiego rozwiązania. Przede wszystkim dostajemy całą serię na raz. Bez konieczności instalowania wszystkich dodatków – tych mniejszych i większych – a których w sumie jest, bagatela, ponad 40. To nie tylko dodatki fabularne, ale i ścieżki dźwiękowe, książki, komiksy, nowe przedmioty, bronie, pancerze, grafiki. Wszystko po zremasterowaniu graficznym, z innymi teksturami (niekoniecznie lepszymi!), większą liczbą klatek na sekundę i optymalizacją pod 4K UHD. Dostosowane pod dostępne platformy – nie tylko PC, PlayStation 4 i Xbox One, ale też Xbox Series X i PlayStation 5.

Wspomniane czasy na pewno będą lepsze pod względem graficznym. W przypadku Mass Effect: Legendary Edition najbardziej skorzysta na tym pierwsza część serii. Serii, która fabularnie broni się lepiej niż niejeden nowy tytuł. Odświeżenie powinno dać zatem dobry efekt. Co do drugiej i trzeciej odsłony legendarnej serii, nie można być tego pewnym. Dwie ostatnie części na tym polu radziły sobie całkiem dobrze. Gorzej było w przypadku mechaniki.

Dzień, w którym zatrzyma się ziemia

November Day już niedługo. I znowu co najmniej tydzień minie jak z bicza strzelił. I znów wcielimy się w Komandora lub Komandor Shepard, bo przecież mamy możliwość kierowania postacią męską bądź żeńską. Znów poczujemy jak wciąga nas ta mieszanka science-fiction, akcji, gry fabularnej i trzecioosobowych strzelanek. I znów będziemy ratować świat. Podróżować po galaktyce na SSV Normandia. Sprawdź też odsłonę Mass Effect Andromeda do pobrania.

Historia kołem się toczy

Najpierw jako pierwszy w historii elitarny agent Rady Cytadeli, będącej galaktycznym rządem,będziemy musieli pokrzyżować szyki Sarenowi Arteriusowi. Ten za pomocą armii mechanicznych syntetyków – gethów – planuje przejąć władzę nad galaktyką. A to dopiero początek historii, która przybierze całkiem inny obrót po odkryciu, że potężna rasa Żniwiarzy co 50 tysięcy lat unicestwia wszystkie cywilizacje w Drodze Mlecznej. Potem wpadniemy w łapy Cerberusa i znów będziemy ratować galaktykę.

W naszych misjach towarzyszyć będą nam dwie postacie o różnych zdolnościach bojowych – żołnierze, biotycy, szpiedzy, łowcy nagród. I nie będą oni tylko ludźmi, w galaktyce roi się od nowych ras – asari (Liara T’Soni, Samara), quarian (Tali’Zorah), turian (Garrus), krogan (Wrex), salarian, a nawet syntetyków (EDI). Towarzyszy spotkamy podczas coraz to nowych misji, odkrywaniu nowych planet, miejsc, eksploracji galaktyki.

Walcz albo giń!

Możemy też wysłać naszego Komandora na odpoczynek i wkroczyć w tryb dla wielu graczy – Galaktyczna Wojna. Wprawdzie jest on dostępny tylko dla trzeciej odsłony serii, ale dzięki niemu można poznać wszelkie niuanse mechaniki. W trybie multiplayer możemy kierować nie tylko ludźmi. Są dla nas dostępne wszystkie rasy o różnych modelach bojowych jak biotycy, infiltratorzy, żołnierze, vanguardzi i inżynierowie. Dzięki dodatkowej i darmowej zawartości do pobrania „Odrodzenie: możemy wcielić się w gethów i batarian, vorchów, quarian i karłowatych volusów. „Tali’Zorah vas Normandy, reporting for duty”. Copy that. Over.

Mass Effect: Legendary Edition Download

Pełna Wersja Mass Effect Edycja Legendarna

Mass Effect: Legendary Edition Pobierz za darmo

 

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5-3570 3.4 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon HD 7970
  • Wolna przestrzeń na dysku: 120 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i7-7700 3.6 GHz / AMD Ryzen 7 3700X 3.6 GHz
  • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: 8 GB GeForce GTX 1070 / Radeon RX Vega 56
  • Wolna przestrzeń na dysku: 120 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

 

remaster części pierwszej - interfejs mass effect 3 zmiany, gier mass effect 2 trylogii shepard, trylogia mass effect modele postaci, electronic arts trylogia mass effect 14 maja swoją, pierwszej części trylogii shepard dlc, wysokiej rozdzielczości zmian sheparda, twórcy trzech mako grę możesz ponownie wiadomości i gracze, 2021 mogli wersja ps5 zobacz w grach ustawienia graficzne, najnowsze temat walki - widać można liczyć na tekstury a premiera, masz podziel remasterów 2021 odświeżona problemy w chwili przygodę choć ponadto niestety, warto znacznie wraz kiedy została elementy szczególnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.