MechWarrior 5 Mercenaries Download

Marzyłeś kiedyś o tym, żeby wcielić się w mecha? Jeśli tak, wybierz na steam opcję pobierz MechWarrior 5 Mercenaries reloaded i zrealizuj swoje marzenie! Ta gra to symulator mecha, który został osadzony w realiach Battletech. Ta gra umożliwia jedynie tryb single player, co nie oznacza jednak, że jest nudna. Choć wszystkie rozgrywki będziesz prowadzić samodzielnie, to doświadczysz rozrywki na naprawdę wysokim poziomie.

MechWarrior 5 Mercenaries Download – do pobrania na PC

MechWarrior 5 torrent

Pobierz za Darmo!

W tej grze wcielasz się w najemnika, który zostaje zatrudniony do obsługi mecha. Twoim zadaniem jest wybieranie odpowiednich zleceniodawców i takie operowanie finansami i zleceniami, by osiągać zysk ze swojej pracy. Czyli zasada jak w większości typów symulatorów. Zasiadając w kokpicie ogromnego mecha, zaczynasz rozgrywkę na najwyższym poziomie. Zaczynasz o od jednoosobowej działalności i w ciągu 35 lat masz możliwość rozwinąć swój mech-biznes do potężnej korporacji najemniczej. Kluczowe jest strategiczne, biznesowe myślenie i umiejętność planowania różnego rodzaju inwestycji.

Uniwersum Battletech jest znane wielu graczom dzięki takim produkcjom jak poprzednie wydania Mechwarriora oraz Mechwarrior Online. Jeśli więc zasmakowałeś w tym świecie, kliknij na pobierz MechWarrior 5 Mercenaries download i kontynuuj wyśmienitą zabawę. Fabuła tej części rozgrywa się w odległych częściach skolonizowanej galaktyki, czyli Inner Sphere. Cała akcja zaczyna się w roku 3015, kiedy w uniwersum trwa walka między pięcioma Wielkimi Domami, czyli zwalczającymi się wzajemnie nacjami, które walczą o zasoby i tereny. W takich niesprzyjających warunkach wyrusza w misję nasz bohater, pilot mecha. Jego zadaniem jest stworzenie prężnie działającej firmy, która będzie przynosić zyski mimo konfliktu między nacjami. Dzięki rozwiniętej mechanice gry możemy nie tylko ulepszać i uzbrajać naszego mecha, ale też zatrudniać innych pilotów i dbać o swoją flotę. Co więcej, zlecenia można przyjmować od każdej ze skłóconych ze sobą nacji, wybierając te, które przyniosą najwięcej zysku bądź najlepiej wpłyną na reputację naszego bohatera. A w tej grze reputacja jest ważna, gdyż przekłada się ona na lepiej płatne zadania.

Grafika gry została mocno oparta o to, co zostało zaprezentowane w Mechwarrior Online, jednak twórcy zadbali o to, by wznieść ją na wyższy poziom. Mam więc podobny klimat w o wiele lepszej jakości. Grę tę zbudowano na bazie silnika Unreal Engine 4.0. MechWarrior 5 Mercenaries wydano w angielskiej wersji językowej zarówno w warstwie dialogowej, jak i w warstwie napisów. Ten tytuł to bardzo ciekawa i wciągająca rozgrywka. Jeśli lubisz klimaty scence fiction, relaksujesz się przy symulatorach i lubisz myśleć strategicznie, poszukaj na steam i pobierz MechWarrior 5 Mercenaries download. Na pewnym etapie, gdy rozwiniesz już swój biznes, gra jest zbliżona w swojej mechanice do strategii ekonomicznej – musisz bowiem zarządzać swoimi zasobami, pracownikami, a także dbać o rozwój maszyn i właściwe relacje z kontrahentami. Ta gra na pewno nie jest nudna. Zarówno grafika, lokacje, zlecenia, jak i fabuła po prostu wciągają na wiele godzin.

MechWarrior 5 Mercenaries Pobierz CODEX

MechWarrior 5 Mercenaries crack

Pobierz za Darmo!

  • Steam MechWarrior 5 Mercenaries Torrent Pebx
  • Warez-bb Download MechWarrior 5 Mercenaries Crack Exsite
  • Chomikuj MechWarrior 5 Mercenaries Do pobrania Prophet
  • CODEX MechWarrior 5 Mercenaries Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *