MechWarrior 5 Mercenaries Download

Marzyłeś kiedyś o tym, żeby wcielić się w mecha? Jeśli tak, wybierz na steam opcję pobierz MechWarrior 5 Mercenaries download i zrealizuj swoje marzenie! Ta gra to symulator mecha, który został osadzony w realiach Battletech. Ta gra umożliwia jedynie tryb single player, co nie oznacza jednak, że jest nudna. Choć wszystkie rozgrywki będziesz prowadzić samodzielnie, to doświadczysz rozrywki na naprawdę wysokim poziomie. Producentem oraz wydawcą gry jest Piranha Games. Platformy – Microsoft Windows PC. Data premiery 10.09.2019.

MechWarrior 5 Mercenaries Download – do pobrania na PC

MechWarrior 5 pobierz grę

Pobierz za Darmo!

W tej grze wcielasz się w najemnika, który zostaje zatrudniony do obsługi mecha. Twoim zadaniem jest wybieranie odpowiednich zleceniodawców i takie operowanie finansami i zleceniami, by osiągać zysk ze swojej pracy. Czyli zasada jak w większości typów symulatorów. Zasiadając w kokpicie ogromnego mecha, zaczynasz rozgrywkę na najwyższym poziomie. Zaczynasz o od jednoosobowej działalności i w ciągu 35 lat masz możliwość rozwinąć swój mech-biznes do potężnej korporacji najemniczej. Kluczowe jest strategiczne, biznesowe myślenie i umiejętność planowania różnego rodzaju inwestycji.

Uniwersum Battletech jest znane wielu graczom dzięki takim produkcjom jak poprzednie wydania Mechwarriora oraz Mechwarrior Online. Jeśli więc zasmakowałeś w tym świecie, kliknij na pobierz grę MechWarrior 5 Mercenaries PC download i kontynuuj wyśmienitą zabawę. Fabuła tej części rozgrywa się w odległych częściach skolonizowanej galaktyki, czyli Inner Sphere. Cała akcja zaczyna się w roku 3015, kiedy w uniwersum trwa walka między pięcioma Wielkimi Domami, czyli zwalczającymi się wzajemnie nacjami, które walczą o zasoby i tereny. W takich niesprzyjających warunkach wyrusza w misję nasz bohater, pilot mecha. Jego zadaniem jest stworzenie prężnie działającej firmy, która będzie przynosić zyski mimo konfliktu między nacjami. Dzięki rozwiniętej mechanice gry możemy nie tylko ulepszać i uzbrajać naszego mecha, ale też zatrudniać innych pilotów i dbać o swoją flotę. Co więcej, zlecenia można przyjmować od każdej ze skłóconych ze sobą nacji, wybierając te, które przyniosą najwięcej zysku bądź najlepiej wpłyną na reputację naszego bohatera. A w tej grze reputacja jest ważna, gdyż przekłada się ona na lepiej płatne zadania.

Trailer gry

Grafika gry została mocno oparta o to, co zostało zaprezentowane w Mechwarrior Online, jednak twórcy zadbali o to, by wznieść ją na wyższy poziom. Mam więc podobny klimat w o wiele lepszej jakości. Grę tę zbudowano na bazie silnika Unreal Engine 4.0. MechWarrior 5 Mercenaries wydano w angielskiej wersji językowej zarówno w warstwie dialogowej, jak i w warstwie napisów. Ten tytuł to bardzo ciekawa i wciągająca rozgrywka. Jeśli lubisz klimaty scence fiction, relaksujesz się przy symulatorach i lubisz myśleć strategicznie, ściągnij MechWarrior 5 Mercenaries free download. Na pewnym etapie, gdy rozwiniesz już swój biznes, gra jest zbliżona w swojej mechanice do strategii ekonomicznej – musisz bowiem zarządzać swoimi zasobami, pracownikami, a także dbać o rozwój maszyn i właściwe relacje z kontrahentami. Ta gra na pewno nie jest nudna. Zarówno grafika, lokacje, zlecenia, jak i fabuła po prostu wciągają na wiele godzin.

MechWarrior 5 Mercenaries Pobierz CODEX

MechWarrior 5 Mercenaries download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Wkrótce

  • Steam MechWarrior 5 Mercenaries Torrent Pebx
  • Warez-bb Download MechWarrior 5 Mercenaries Crack Exsite
  • Chomikuj MechWarrior 5 Mercenaries Do pobrania Prophet
  • CODEX MechWarrior 5 Mercenaries Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *