Miscreated Download

Zagraj w prawdziwy survival! Gra Miscreated PC to sandboksowa produkcja nastawiona na rozgrywkę w trybie multiplayer oraz kładąca duży nacisk na elementy survivalowe. Tytuł jest dziełem deweloperów z niezależnego studia Entrada Interactive. Jeżeli jesteś fanem survivalowych sandboksów, pobierz Miscreated na PC i weź udział w sieciowych zmaganiach. Data premiery PC: 18.12.2018. Platformy: Windows PC.

Miscreated Download skidrow na PC

Miscreated torrent

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze Miscreated ma miejsce w 2089 roku. Ludzkość została niemal całkowicie wytępiona, w wyniku dwóch nuklearnych wojen. Gracz trafia do post-apokaliptycznego świata zamieszkiwanego przez kanibali, mutantów oraz bandytów. Aby przetrwać w tym wrogim otoczeniu, ściągnij Miscreated free Download i zmierz się z wszystkimi napotkanymi przeciwnościami losu. Akcja gry odbywa się na zniszczonych ziemskich pustkowiach, a łączny obszar zabawy mierzy około 64 kilometrów kwadratowych. Wyludniony teren pełen jest jaskiń, zawalonych bunkrów i lochów w post-apokaliptycznym klimacie. Dostęp do poszczególnych lokacji jest dość trudny, ze względu na sprytnie poukrywane wejścia. W miejscach tych gracz znaleźć może pojazdy i przedmioty, które ułatwią mu przetrwanie w zniszczonym świecie.

Mechanika

Rozgrywka w Miscreated opiera się na przemierzaniu post-nuklearnych zgliszczy. Produkcja oferuje pełen cykl dobowy, zgodny ze strefą czasową wykorzystywanego serwera. Blask księżyca czy promienie słońca to czynniki, które pozostają nie bez wpływu na przebieg zabawy. Sytuacja wygląda podobnie z dynamicznym systemem pogodowym zaimplementowanym w grze. Na efektywność działań gracza wpływa również poziom promieniowania oraz stopnień odczuwanego pragnienia i głodu. Bohater znajdujący się w pełni swoich sił lepiej radzi sobie w walce, podczas gdy wycieńczony organizm znacząco ją utrudnia. Zadbaj o kondycję swojej postaci, pobierz za darmo Miscreated Download i weź udział w wymagającym wyzwaniu. Podczas zwiedzania powojennych zgliszczy, gracz spotka na swojej drodze różnych krwiożerczych przeciwników. Wrogowie mogą pojawiać się na mapie losowo, przez co główny bohater nigdy nie jest całkowicie bezpieczny. Inną świetną grą postapokaliptyczną jest Beyond Good & Evil 2.

Rozgrywka

Miscreated to produkcja MMO, więc gracz może znaleźć na pustkowiach także innych ludzi. Pozostałych uczestników zabawy traktować można jak przyjaciół i wspólnie walczyć z niebezpieczeństwami. Towarzysza niedoli da się jednak także w dowolnym momencie ograbić lub zlikwidować, a tym samym wyeliminować z zabawy. Produkcja oferuje jednak system odradzania, który pozwala zdradzonemu graczowi dokonać zemsty. W tym celu wystarczy wyznaczyć nagrodę za głowę wybranego użytkownika. Weź udział w zabawie na śmierć i życie, pobierz grę Miscreated PC Download i zadecyduj o losach innych graczy. System walki zastosowany w produkcji jest bardzo realistyczny, ponieważ uwzględnia nawet tarcia powietrza, powiewy wiatru czy wpływ siły grawitacji na poszczególne działania graczy. W grze znajduje się również system craftingu, w ramach którego uczestnicy zabawy mogą tworzyć własne bandaże, broń, baterie czy pochodnie, a nawet konstruować prymitywne domostwa z odnalezionych zasobów.

Miscreated Pobierz reloaded – pełna wersja

Miscreated download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-6600K 3.5 GHz / AMD Ryzen 3 1300X 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 3 GB GeForce GTX 780 / 2 GB Radeon R9 285 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 20 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • Steam Miscreated Torrent Pebx
  • Free Download Miscreated Crack Exsite
  • Chomikuj Miscreated Free download
  • CODEX Miscreated Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *