Monster Hunter World Download

Gra Monster Hunter: World w pełnej wersji to najnowsza odsłona niezwykle popularnej serii gier RPG akcji. Będący dziełem studia Capcom tytuł przeznaczony był początkowo jedynie na platformy PlayStation 4 oraz XboX One, jednak z czasem nastąpiła również premiera wersji na komputery PC. Produkcja jest pierwszą częścią cyklu Monster Hunter, której premiera odbyła się jednocześnie w Japonii oraz krajach zachodnich. Pod względem oprawy graficznej, deweloperom udało się przygotować najładniej się prezentującą z dotychczasowych odsłon uznanej serii. Data premiery 09.08.2018.

Monster Hunter World Pobierz grę na PC

Monster Hunter World Download

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Warstwa fabularna nie odgrywa szczególnie istotnej roli w Monster Hunter: World. Zadaniem gracza jest wcielenie się w tytułowego łowcę potworów, który przybywa na nowo odkryty kontynent. Jego celem jest zbadanie nowego świata oraz jego tajemnic, a także podjęcie się walki z coraz potężniejszymi bestiami. Wraz z rozwojem przygody, główny bohater zyskuje coraz więcej zleceń. Jeżeli chcesz podjąć się ubijania potężnych potworów, ściągnij Monster Hunter World free Download i odkryj nieznany nikomu świat. Gracz zyskuje do dyspozycji otoczenie, po którym poruszać można się na grzbiecie ujarzmionego monstrum lub pieszo. Podczas zabawy przemierzać można zróżnicowane tereny, a do uatrakcyjnień rozgrywki należy zmieniający się cykl dobowy. Chociaż filarem produkcji nie jest eksploracja, bohater ma nawet możliwość wspinania się na niektóre elementy otoczenia.

Trailery gry

Mechanika w grze

Każdy potwór posiada swoje mocne i słabe strony. Aby zwyciężyć w pojedynku, gracz musi starannie obserwować zachowania wrogów oraz na bieżąco opracowywać najlepszą taktykę działania. Konieczne jest uwzględnianie nie tylko słabości oponenta, ale również okolicznej roślinności oraz topografii pobliskiego terenu. Jeżeli chcesz wykazać się swoimi umiejętnościami taktycznymi, pobierz za darmo Monster Hunter World PC Download i pokonaj każde monstrum. Kraina zaprojektowana została w taki sposób, aby odpowiednio symulowała życie prawdziwego ekosystemu. Gracz może nie tylko schować się w wysokiej i gęstej trawie, ale też napuścić na siebie dwa potwory. Dzięki temu może osłabić oraz unicestwić potencjalne cele misji, jednocześnie pozostając w bezpiecznej kryjówce. Polecaną grą RPG jest Wolcen Lords of Mayhem.

Rozgrywka gry

Zmagania gracza odbywają się w czasie rzeczywistym, dlatego konieczne jest aktywne korzystanie z rozbudowanego arsenału broni dystansowej, różnych typów broni białej oraz rozmaitego rodzaju gadżetów. Do tych ostatnich należy na przykład linka z hakiem, która pozwala na wykonanie błyskawicznego doskoku do wybranego celu. Jeżeli chcesz sprawdzić się jako skuteczny łowca potworów, pobierz grę Monster Hunter: World Download i wykorzystaj dostępny ekwipunek. Aby rozwinąć swoją postać oraz wzmocnić jej bojowy potencjał, gracz może również zaopatrywać bohatera w potężne pancerze i modele uzbrojenia. Ważnym źródłem zasobów są truchła pokonanych potworów, dzięki którym w oparciu o złożony system craftingu wykonać można ulepszenia do zbroi oraz broni.

Monster Hunter World Download – Pełna Wersja PC

Monster Hunter World pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 760 / Radeon R7 260X lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 20 GB HDD
  • System: Windows 7/8/8.1/10 64-bit

  • Pobierz Monster Hunter World Crack Chomikuj
  • Free Download Monster Hunter World Torrent Pebx
  • Exsite Monster Hunter World Pobierz za darmo
  • Skidrow Monster Hunter World Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.