Mortal Kombat 11 Pobierz grę

Nowa część gry na PC! Mortal Komabt 11 PC to, jak mówi nazwa, jedenasta część brutalnych bijatyk oparta na ulepszonym silniku graficznym i mechanicznym, które sprawiają, że gra jest zarówno powrotem do wspomnień poprzednich części, jak i zupełnie nową, naładowaną mocnymi emocjami grą, w której liczy się szybkość oraz spryt.

Mortal Kombat 11 Download – Pełna Wersja PC

Mortal Kombat 11 pobierz gre

Pobierz za Darmo!

Producent, platforma i wydawca

Jest to kolejna widowiskowa gra, której rozwojem kieruje zespół NetherRealm Studios. Tak jak dotychczas produkcją gry zajęła się firma Warner Bros – Interactive Entertainment. 23 kwietnia 2019 gra została wydana na platformy PC, Switch, Xbox ONE i Playstation 4.

Fabuła gry

Jeżeli chcesz kontynuować poprzednie części wciągającej gry Mortal Kobat X, pobierz za darmo Mortal Kombat 11 download i ciesz się sentymentem, jaki wzbudzi w Tobie perfekcyjnie wyreżyserowana fabuła będąca swoistym powrotem do przeszłości dosłownie i w przenośni. Bohaterowie będą spotykać się ze swoimi „ja” z przeszłości.

Dzięki magicznej Kronice, która zajmie się ich tajemniczymi podróżami w czasie powstanie ogromne ryzyko. Naszym zadaniem jest chronić świat przez zmianą historii, która podzielona na rozdziały daje szansę prowadzenia działań z poziomu różnych postaci, nadając grze przyjemnej dynamiki.

Podzielona na rozdziały fabuła pozwala na przejście przez historię staranna stworzonymi etapami, w których każdy można pokonywać innym bohaterem. Czasami jest możliwość wyboru jednego z dwóch, aby perspektywę gry można było zmienić pod subiektywnymi poglądami danej postaci.

Mechanika gry

Gra polega w głównej mierze na toczeniu pojedynków na różnych arenach gry. Niezwykle brutalne walki kończą się zwykle efektownym, krwawym ciosem, który nie pozostawia wątpliwości co do śmierci przeciwnika lub zadaniem mu naprawdę poważnym obrażeń.

Oprócz możliwości skorzystania podczas walki dobrze znanym już graczom ze starszych wersji elementów została dodana możliwość dopasowania preferencji do każdej wybranej postaci, dzięki czemu gra stała się zdecydowanie bardziej zindywidualizowana. Recenzowana gra korzysta z wad i zalet silnika Unreal Engine. Inną dobrą grą z gatunku bijatyk jest Tekken 7 do pobrania.

Rozgrywka jest nieco wolniejsza niż w poprzednich częściach i została wzbogacona o specjalnie uruchamiane rodzaje ciosów. Kiedy na przykład zostanie nam zadany cios powodujący krytyczne obrażenia odblokowuje się cios zadający przeciwnikowi konkretne, głębokie rany, kiedy natomiast. Niektóre ciosy aktywują się jedynie po przeprowadzeniu przez postać konkretnego, szybkiego komba ruchów i umiejętności walki. Jeśli chcesz to wszystko sprawdzić ściągnij na PC Mortal Kombat 11 i zacznij cieszyć się grą od razu.

Mortal Kombat 11 Pobierz za darmo

Mortal Kombat 11 download

Pobierz gre!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-750 2.66 GHz / AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz
  • Pamięć operacyjna: 2 GB GeForce GTX 670 / 3 GB Radeon HD 7950
  • Karta grafiki: 8 GB RAM
  • Wolna przestrzeń na dysku: 30 GB HDD
  • System: Windows 7/10 64-bit
 

  • crack Mortal Kombat 11 ściagnij pebx
  • torrent Mortal Kombat 11 darmowe gry
  • chomikuj Mortal Kombat 11 free download
  • codex Mortal Kombat 11 do pobrania

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.