Worms W.M.D Download

Pod frazą do pobrania Worms WMD PC download jest najnowszą odsłoną znanej serii gier strategiczno-turowych, w których pierwszy plan stanowią niecodziennie uzbrojone tytułowe robaczki. Wydarzenia w grze przedstawiono w dwuwymiarowej klasycznej dla tej gry grafice, a dodatkowo pojawiło się w niej też kilka nowości, takich jak pojazdy i możliwości ukrywania się w otwartych budynkach. Firma Team17 Digital Ltd, która jest odpowiedzialna za produkcje i wydawnictwo zdecydowała się powrócić do korzeni, dodając kilka smaczków, co sprawia że gra komputerowa ma taką samą duszę, jak lata temu. W Polsce za wydawnictwo odpowiada firma Cenega S.A. gra jest dostępna w języku polskim i na terenie naszego kraju swoją premierą miała dwudziestego piątego listopada dwa tysiące szesnastego roku, zaś na świecie dwa dni wcześniej. Data premiery odbyła się 23 sierpnia 2016 na platformy Microsoft Windows PC, PlayStation 4 oraz Xbox One natomiast 23 listopada 2017 została wydana na Nintendo Switch.

Worms W.M.D Download CODEX

Pobiery Worms W.M.D Download zainstaluj PC

Pobierz za Darmo!

Kolejna część ponadczasowej serii Worms o zacnej nazwie Worms W.M.D Pobierz wyszła w wersji na komputery osobiste z systemem Windows. Na pewno sporą zaletą można okrzyknąć to, że deweloper odpowiedzialny za tą część jednocześnie jest twórcą poprzednich tytułów sympatycznych robaków. W produkcji gracz poraz kolejny przejmuje kontrolę nad jakby mogło się wydawać na pierwszy rzut oka słodkimi i milusińskimi stworzonkami które jak  zwykle okazują się morderczymi bohaterami fantastycznej zabawy. Tytuł nawiązuje do takich przebojów z serii jak Worms Armagedon, czy też Worms World Party, a kamera pokazująca całą rozgrywkę z boku wywołuje uśmiech na twarzy nie jednego gracza który urodził się na początku lat dziewięćdziesiątych. Gra 2D oferuje tryb kooperacyjny który urozmaica zabawę.

W Worms W.M.D free download naszym przewodnim celem rozgrywki zostało nie zmiennie od zamierzchłych czasów jest wyeliminowanie przeciwnej drużyny, przy wykorzystaniu bogatego i śmiercionośnego arsenału broni. Same starcia rozgrywane są turowo, każdy z graczy biorący udział w bitwie musi w określonym czasie wykonać swój ruch, aby zgładzić przeciwnika. Tak samo jak we wcześniejszych częściach, dostępnych broni jest prawdziwy ogrom, którym nie powstydziłby się nawet prezydent Rosji. Obok standardowych pokroju bazooki czy najzwyklejszej strzelby znalazły się też mniej typowe rozwiązania. Wrogie robale można zaatakować na przykład przy użyciu zdalnie sterowanych bomb-owiec czy bananowych granatów. A to oczywiście jedynie przykład wśród olbrzymiej liczby nietuzinkowych rozwiązań, które znajdziemy w plecaku różowych glist.

Twórcy zadbali również o zapewnienie nam kilku nowości odświeżających znaną formę rekreacyjnej zabawy. Po raz pierwszy w historii całej serii na polu bitwy znajdziemy maszyny, którymi możemy się poruszać i niszczyć przeciwników. Gracze mogą skorzystać na przykład z czołgu posiadającego działo zadające oponentom bolesne obrażenia. Pojawiła się też możliwość ukrycia w obronnych budynkach umieszczonych na mapach. Trailer gry pokazuje, że w recenzowanej grze dostępnej na PS4, PC, XONE oraz Switch nie zabraknie elementów zręcznościowych.

Wymagania sprzętowe Worms W.M.D download PC nie są aż tak wygórowana jak mogło by się wydawać ponieważ producent rekomenduje następującą konfigurację sprzętu: procesor klasy Intel Core i5-2500K o taktowaniu 3.3 GHz lub AMD FX-6300 o taktowaniu 3.5 GHz, 4 GB pamięci RAM, kartę graficzną 2 GB klasy GeForce GTX 750, Radeon R7 370 lub lepsza oraz systemu Windows 7 lub nowszego. Więcej informacji znajdziemy na platformach oferujących dostępną grę Steam oraz GOG.com.

A więc jeśli brakuje Ci  starych dobrych rozwiązań, opakowanych w nową oprawę, urozmaiconych o kilka gadżetów, już dzisiaj strategiczna gra turowa do pobrania Worms W.M.D download i zagrywaj się ze znajomymi, czego życzymy z całego serca w długie zimowe wieczory, które nie zbyt sprzyjają opuszczaniu domowego zacisza. Cena na steam: 29,99 USD. Język: polski, angielski, hiszpański, rosyjski, włoski, brazylijski, francuski, niemiecki.

Worms W.M.D Pobierz pełna wersja 3DM

Worms W.M.D skidrow

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-2500K 3.3GHz.
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
  • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 750.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 1 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Chomikuj Worms W.M.D Pobierz
  • Crack Worms WMD Pełna wersja
  • Skidrow Worms W.M.D pebx
  • DOwnload Worms WMD PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.