NASCAR Heat 2 Download

Szukaj NASCAR Heat 2 do pobrania na PC, ponieważ jest kolejną odsłoną cyklu gier samochodowych produkowanych przez studio Monster Games. Cykl ten jest rebootem bardzo popularnej serii, która została zapoczątkowana jeszcze w dwutysięcznym roku kultową grą NASCAR Heat. W nowej produkcji nie znajdziemy znaczących zmian, jeśli chodzi o mechanikę rozgrywki. Jeśli chcesz wziąć udział w zawodach NASCAR Sprint Cup Series Pobierz NASCAR Heat 2 Download pasjonującą grę wyścigową. Podczas wirtualnych zawodów NASCAR Sprint Cup Series, będziesz rywalizować na ponad dwudziestu rzeczywistych torach z sezonu dwa tysiące siedemnaście. Wydawcą gry jest 704games. Data premiery 12.09.2017. Platformy: PC, PS4, XONE.

NASCAR Heat 2 Download Codex

NASCAR Heat 2 pobierz

Pobierz za Darmo!

Filarem, na którym oparta jest rozgrywka, ponownie stał się rozbudowany tryb kariery, w jego ramach walczymy o kolejne zwycięstwa. Jeśli chcesz osobiście zarządzać całym zespołem wyścigowym, który ma przyczynić się do Twoich zwycięstw Pobierz za darmo NASCAR Heat 2 Download najnowszą odsłonę cyklu NASCAR Heat. Dużą uwagę poświęconą sieciowemu trybowi multiplayer. Istnieje możliwości przełączania między zręcznościowym a symulacyjnym modelem jazdy – wszystko to po to, żeby w trakcie wyścigów dobrze bawili się zarówno doświadczeni i jak i początkujący gracze. Ci pierwsi będą się cieszyć bardzo wiernie odwzorowanym modelem jazdy, który pozwala poczuć smak prawdziwych zmagań wyścigowych.Tym razem także zaprzęgnięto do współpracy wielu oryginalnych sponsorów, dzięki temu w NASCAR Heat 2 mamy do wyboru również teamy oraz zawodników istniejących w świecie realnym.

Dzięki grze NASCAR Heat 2 możemy brać udział w najważniejszej imprezie wyścigowej tego typu, jest nią NASCAR Sprint Cup Series. W grze znajdują się wszystkie dwadzieścia trzy trasy z sezonu dwa tysiące siedemnaście, które wiernie odwzorowują ich rzeczywiste pierwowzory. na podstawie ich rzeczywistych odpowiedników. Jeśli chcesz pojeździć po torach jazdy rodem z NASCAR Sprint Cup Series ściągnij NASCAR Heat 2 free Download grę wyścigową wiernie odwzorowującą zawody NASCAR. Polecamy również F1 2018 pobierz.

Gracze, którzy nie przepadających za symulatorami znajdą w NASCAR Heat 2 również coś dla siebie. W grze istnieje bowiem cały zestaw bardziej zręcznościowych ustawień oraz różnego rodzaju ułatwień. Najciekawszym z nich jest dynamiczny poziom trudności, który  dostosowuje tempo rywalizacji a nawet sztuczną inteligencję przeciwników do poziomu umiejętności konkretnego gracza. Jeśli chcesz by gra dostosowywał się do ciebie i Twoich preferencji Pobierz grę NASCAR Heat 2 PC Download grę wyścigową osadzoną w realiach NASCAR Sprint Cup Series.

Produkcji studia Monster Games zwiera kilka wariantów rozgrywki.

Istnieje bardzo rozbudowany tryb kariery, obecna jest opcja pojedynczych wyścigów. W klasycznym trybie wyzwań, możemy na nowo odtworzyć albo zmienić scenariusze najważniejszych momentów sezonu NASCAR Sprint Cup Series. Jeśli chcesz wziąć udział w trybie pościgów Pobierz jedyną grę wyścigową osadzoną w realiach NASCAR Sprint Cup Series. W trybie wyścigowym uczestniczymy w ostatnich dziesięciu wyścigach sezonu i staramy się przegonić konkurencję oraz zdobyć puchar Sprint Cup. Wrażenia z gry są niezapomniane, odnajdą się tutaj zarówno adepci wyścigów, jak i zaawansowani gracze.

NASCAR Heat 2 Pobierz skidrow

NASCAR Heat 2 download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3 530 2.9 GHz/AMD FX 4100 3.6 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 460/Radeon HD 5870 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 10 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10 64-bit

  • Torrent NASCAR Heat 2 pelna wersja
  • Download NASCAR Heat 2 chomikuj
  • PC Warez NASCAR Heat 2 exsite
  • Do pobrania NASCAR Heat 2 Pebx

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *