NASCAR Heat 4 Pobierz

NASCAR Heat 4 jest to już kolejna odsłona cyklu typowo wyścigowych gier. Jeżeli chodzi o to, czy producent (Monster Games Incorporated) stanął na wysokości zadania – jak najbardziej. Mówią o tym między innymi opinie użytkowników, którzy spróbowali już gry w NASCAR Heat 4. Wydawca recenzowanej gry to studio 704games. Data premiery: 13 wrzesień 2019. Platformy: Playstation 4 (PS4), Microsoft Windows, oraz Xbox One.

NASCAR Heat 4 Download

NASCAR Heat 4 pelna wersja

Pobierz za Darmo!

Opis gry

Fabuła niniejszej gry polega na tym, żeby stać się kierowcą jednego z licencjonowanych samochodów i wygrać wyścigi dostępne na aż 38 torach. Oczywiście, jak można się domyślić, tory są zupełnie autentyczne, jak i znajdują swoje odzwierciedlenie w realnym życiu. Jako kierowcy biorący udział w wyścigach na wyżej wymienionych torach mamy do wyboru trzy serie NASCAR, jak i serię Xtreme Dirt Tour. Także jak widać, nie będzie na pewno czasu na nudę i jak najbardziej będziemy zadowoleni z rozgrywki. Niniejsza gra posiada także elementy symulacyjne, więc samochody wyścigowe zachowują się tak, jakby były autami w realnym świecie. Mamy możliwość uczestnictwa w wyścigach o nazwie: NASCAR Gander Outdoors Truck, NASCAR Xfinity oraz Monster Energy NASCAR Cup.

Tryby gry dla graczy

Gdy tylko mamy taką ochotę, możemy spróbować pościgać się z innymi osobami w trybie multiplayer. Twórcy gry na szczęście pomyśleli o tego typu rozwiązaniach. Musimy tylko wiedzieć o tym, że najczęściej przez Internet będziemy grać z kimś, kto ściga się o wiele lepiej od nas. Bardzo często jest to niezwykle denerwujące. Z pewnością należy wspomnieć w tym miejscu o mechanice w niniejszej grze. Producenci gry zadbali o każdy szczegół, co przekłada się oczywiście na komfort grania w NASCAR Heat 4 Download. Jest to niesamowicie ważne, ponieważ pozwala nam na skupienie się jedynie na wygraniu wyścigu i nic nas nie rozprasza.

NASCAR Heat 4 – co jeszcze powinniśmy wiedzieć na temat tejże właśnie gry?

Na pewno ważne jest to, że twórcy pokusili się o stworzenie także tuneli aerodynamicznych, w związku z tym możemy pewnymi sztuczkami polepszyć swoją prędkość. W niniejszej grze wyścigowej musimy skontrolować zupełnie cały swój zespół, także uczymy się również zarządzania. Świetnie zrobiona grafika w NASCAR Heat 4 Pobierz pomaga nam w wejściu w świat wyścigów i nadaje klasy niniejszej grze. Osobiście poleciłbym tę grę na przykład swojemu przyjacielowi. Oprócz tego mógłbym pościgać się z nim na multiplayerze. Z pewnością grając w niniejszą grę będziemy zadowoleni i w dosłownie w moment wciągniemy się w świat wyścigów. Producenci w niniejszej, czwartej już części gry NASCAR dodali między innymi takie funkcje jak mapy śladów, dynamiczny interfejs użytkownika oraz głębszy tryb kariery. Nie można zapomnieć również o większej ilości opcji kontroli jazdy oraz schematów lakierowania.

Podsumowanie

Podsumowując, bardzo polecam tę grę. Jest ona świetnie wykonana i zasługuje na uznanie. Oprócz powyższych ulepszeń, mamy tutaj także dostępne aktualizacje toru wyścigowego oraz Charlotte Roval. Na uwagę zasługuje również nowy dźwięk, który zaskakuje swoją dobrą jakością. Funkcje kreślenia pozwalają nam na szkicowanie dosłownie jak profesjonaliści. Sztuczna inteligencja pozwala nam na doskonalenie swoich umiejętności jako kierowców. Każdy fan wyścigów musi znać tę grę. Cena na steam: 39,99 USD. Oficjalna strona: nascarheat.com.

NASCAR Heat 4 pełna wersja

Nascar 4 Pobierz

Pobierz za Darmo!

Minimalne wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-530 2.93 GHz lub AMD.
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 460 lub Radeon.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 18 GB HDD.
  • System: Windows 10 64-bit.
  • Direct X DX 11.
  • crack NASCAR 4 chomikuj pobierz online
  • torrent NASCAR Heat 4 demo download
  • codex NASCAR Heat 4 ściągnij na PC
  • skidrow NASCAR 4 steam gra do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *