Observation gra do pobrania na PC

Darmowa wersja Observation pełna wersja to tak nietypowa gra, że trudno szukać na rynku jej odpowiednika. Innowacyjność fabuły ciekawi graczy, którzy nie mogą doczekać się jej premiery. Grę udostępniono na platformy Microsoft Windows oraz Playstation 4.

Observation Pobierz pełna wersja

Observation download

zainstaluj Observation za Darmo!

Co takiego unikalnego jest w tym tytule? Niby przygodówka, ale bez ciała postaci. Niby łamigłówka, lecz dosłownie nie z tej ziemi. Przekonaj się sam, jak ciekawie skonstruowana jest mechanika w tym tytule i Pobierz za darmo Observation Download.

Twórcy

Grę wyprodukowało studio No Code, znane z Stories Untold. Wydawcą jest Devolver Digital

Gatunek

Observation bez wątpienia jest wciągającą grą przygodową, lecz zgoła inną niż reszta tytułów z tej kategorii. Dzięki temu unika skostniałych schematów, którymi naszpikowane są klasyczne przygodówki, co z pewnością pozytywnie wpłynie na grywalność.

Fabuła

Jest dość nietypowa. Gracz wciela się bowiem w… sztuczną inteligencję, która zarządza stacją orbitalną w okolicach Ziemi. Akcja rozpoczyna się zaraz po tajemniczym incydencie, w wyniku którego stacja ulegała znacznym uszkodzeniom, a prawie cała załoga zniknęła. Sprawę komplikuje dodatkowo zagadkowa wiadomość, której pochodzenie nie jest jasne.

Na pokładzie pozostałą wyłącznie dr. Emmie Fisher. Jej misją jest wyjaśnienie tajemnicy i odnalezienie załogi. Przemierza poszczególne moduły w odpowiedzi na dręczące ją pytania. Gracz wciela się w sztuczna inteligencję i steruje kolejnymi systemami, które występują w lokacjach.

Rozgrywka

Dostępny jest wyłącznie tryb single player. Mechanika rozgrywki jest nowatorska, bowiem nie sterujemy postacią jako taką. Sztuczna inteligencja SAM nie posiada bowiem ciała, ale przejmuje sterowanie nad wieloma elementami stacji orbitalnej i właśnie w ten sposób realizowana jest rozgrywka.

Pomóż biednej dr. Emmie Fisher rozwikłać zagadkę kosmicznego incydentu i ściągnij na PC Observation pełna wersja. Przekonaj się sam, jak unikalny pomysł sterowania wyposażeniem stacji orbitalnej, wpływa na grywalność i mechanikę świata przedstawionego.

Platformy sprzętowe

Tytuł ma ukazać się równocześnie na PC i PS4. Nie opublikowano żadnych informacji na temat konwersji gry na inne platformy sprzętowe.

Premiera

Observation ukaże się w sprzedaży 21 maja 2019 roku.

Podsumowanie

Gra jest tyleż ciekawa, co nowatorska. Na próżno szukać podobnych, co wzbudza uzasadnione kontrowersje. Niezależnie od odbioru w gamingowym środowisku, Observation z pewnością należy do gier, w które po prostu nie wypada nie zagrać, dlatego Pobierz Observation na PC.

Observation Download pełna wersja

Observation pobierz gre

Observation za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 

  • Procesor: Intel Core i5-6600K 3.5GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 4 GB GeForce GTX 960.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 12 GB HDD.
  • System: Windows 10 64-bit.
  • DirectX: DX 11.
  • crack Observation ściagnij pebx
  • torrent Observation chomikuj pobierz
  • codex Observation do pobrania
  • Observation free download

Podobne Darmowe Gry

Yakuza 0 pobierz gre

Yakuza 0 Download

Pecetowa Yakuza 0 jest kolejną częścią hitowego cyklu gier akcji, nazywanych często japońskim odpowiednikiem serii Grand Theft Auto. Pierwsza odsłona marki miała premierę w 2006 roku na konsoli PlayStation 2. Produkcja jest dziełem koncernu SEGA, podobnie jak wszystkie poprzednie części […]

Helldivers

Helldivers Download

Wszechświat i kosmos niejednokrotnie był inspiracją dla twórców. Nie chodzi tu tylko o takie mega-produkcje jak choćby filmowy “Star Wars” czy literacka “Diuna” Franka Herberta uhonorowanego Nagroda Nobla. Data premiery: 3 marca 2015. Producent: Sony Interactive Entertainment. Kosmiczne natchnienie spłynęło […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *