Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm Pobierz

Gry za free dowstępne tylko u ekipy Downloaduj.pl! Przygodowa gra akcji Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm posiada elementy RPG, dzięki czemu fabuła i mechanika gry są niezwykle wciągające i rozwinięte.

Producent, wydawca i platforma

Za powstanie opisywanej gry odpowiada niewielki fiński zespół deweloperski Cornfox & Bros, który ma na swoim koncie jeszcze kilka niewielkich produkcji. Premiera gry nastąpi w 2019 roku na platformie iOS, a w 2020 na PC.

Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm Download PC

Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm pobierz gre

Pobierz za Darmo!

Fabuła i mechanika gry

Pobierz za darmo Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm download i przenieś się w świat fantasy, gdzie głównym bohaterem jest chłopak próbujący wyszkolić się na prawdziwego rycerza królestwa Arcadii.

Rozgrywka przedstawiona z perspektywy trzeciej osoby sprawia, że gra jest dosyć ciekawie ukazana, a zaciągnięcie wielu elementów z inspirującej produkcji The Legend of Zelda przebija przez każdy element rozgrywki. Inspirację tą można znaleźć w podziemiach, gdzie roi się od tajemniczych zagadek i postaci, poprzez sposób walki i zarządzanie rzeczami z ekwipunku. To wszystko sprawia, ze zatapiamy się w świat nie do końca nowy, ale równie interesujący, jak ten, który już kiedyś zaistniał.

Gra polega na wykonywaniu zadań zlecanych przez postacie niezależne. Dodatkowo przez cały czas narażeni jesteśmy na walkę z wrogami, z którymi toczymy potyczki w trybie zręcznościowym. Opcją jest używanie pistoletów z magicznymi pociskami.

Ogromnym plusem powstałej gry jest trójwymiarowa grafika, którą możesz zobaczyć już teraz ściągnij grę Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm i zainstalowaniu gry. Ścieżka dźwiękowa to natomiast majstersztyk, który wprowadza w charakterystyczny klimat szybko i mocno. Gracz dzięki temu zostaje wciągnięty w wir rozgrywki niezwykle szybko i skutecznie na wiele przyjemnie spędzonych godzin.

Wiele lokacji porozrzucanych po pięknie dopracowanej mapie. Zapewni dużo godzin spędzonych nad interesującą rozgrywką, gdzie oprócz standardowych przeciwników zdecydowanie często trafia się na silnych, inteligentnych bossów, którzy nie dadzą za wygraną zbyt szybko. Dobra taktyka, szybkość i przede wszystkim doświadczenie pozwolą nam na pokonanie wroga, który z całych sił będzie próbował się temu przeciwstawić. Podobna gra Borderlands 3 za darmo do pobrania.

Gra przeznaczona jest dla osób, które lubią angażować się w rozrywkę będąc w niej coraz lepszym. Zręczność tutaj bardzo się liczy, a jej poprawa wynika własnie z ćwiczeń i wielu, wielu godzin rozgrywki która nie tylko uczy, ale daje wiele przyjemności.

Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm Pobierz Pełna Wersja PC

Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm download

Pobierz gre!

  • crack Oceanhorn 2 ściagnij chomikuj
  • torrent Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm pebx
  • codex Oceanhorn 2 free download
  • Oceanhorn 2: Knights of the Lost Realm gra do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.