OnRush Download

Nowa gra OnRush to efektowna wyścigówka z odrealnioną fizyką. Produkcja jest dziełem studia Codemasters Software, którego członkowie mają na swoim koncie takie tytuły jak DriveClub czy też serie WRC i MotorStorm. Sprawdź swoje umiejętności rajdowe i pobierz OnRush Download, jeżeli jesteś miłośnikiem dynamicznych gier wyścigowych. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One.

OnRush Pobierz grę na PC

OnRush download

Pobierz za Darmo!

Mechanika

W porównaniu do wielu popularnych gier wyścigowych, OnRush wyróżnia się obecnością rozwiązań charakterystycznych dla gier z gatunku hero-shooter. Podstawą rozgrywki nie jest więc wyłącznie ukończenie zawodów na możliwie najwyższej pozycji. Gracze zyskują do dyspozycji różne warianty zmagań wyścigowych, które opierają się na odmiennych zasadach. Uczestnicy zabawy muszą ze sobą aktywnie współpracować, aby osiągnąć najlepsze wyniki. Skompletuj własny team, pobierz grę OnRush free Download i weź udział we wszystkich dostępnych wariantach wyścigowych. Podczas zmagań na torze obecne są dwa sześcioosobowe zespoły, a także dwunastu uczestników kierowanych przez komputer. Gracz może nierzadko wykorzystać na własną korzyść zamieszanie, które tworzą zawodnicy sterowani przez sztuczną inteligencję.

Rozgrywka

Gracz zyskuje do dyspozycji maszyny należące do ośmiu klas, które posiadają rozmaite wady oraz zalety. Poszczególne pojazdy różnią się od siebie unikalnymi parametrami. Podczas zabawy sterować można między innymi samochodami ze świata przyszłości, superciężkimi kolosami, hot-rodami oraz zwykłymi motocyklami. Jeżeli chcesz poznać specjalności poszczególnych pojazdów, ściągnij OnRush PC Download i wypróbuj każdy z nich. W każdym z dostępnych wehikułów tytułowy dopalacz ładowany jest w nieco inny sposób. Gracz może go osiągnąć na przykład eliminując napotkanych wrogów, wykonując widowiskowe manewry czy też dokonując rozmaitych tricków na jednośladach.

Tryby w grze OnRush

OnRush oferuje tryb singlowy, w którym gracz może na spokojnie przetestować wszystkie możliwości i zdobywać doświadczenie. Ten wariant rozgrywki pozwala na wzięcie udziału w ponad setce rozmaitych zawodów. Sercem całej rozgrywki jest jednak tryb dla wielu uczestników, w którym udział może wziąć maksymalnie jedenastka graczy. W t trybie Overdrive gracze nabijają licznik punktów, lądując na różne sposoby tytułowy dopalacz. Zwycięża drużyna, która na koniec zmagań osiągnie najwyższy wynik. W trybie Countdown zabawa opiera się na zaliczaniu kolejny checkpointów rozmieszczonych na trasie, dzięki czemu członkowie zespołu zyskują więcej czasu na ukończenie rajdu. Wariant Lockdown opiera się natomiast na przejmowaniu kontroli nad strefą wpływów, która błyskawicznie przemieszcza się po całej planszy. Walka o przetrwanie odbywa się z kolei w trybie Stwitch.

Kwestie techniczne

Gra OnRush PS4, XONE, PC posiada system The Stampede, dzięki któremu zawodnik nieustannie znajduje się w centrum akcji. Po wypadnięciu z toru lub pozostaniu w tyle, gracz przenoszony jest automatycznie na środek aktualnej stawki. Atutem OnRush jest także grafika, oferująca zaawansowany model zniszczeń oraz wiele widowiskowych efektów specjalnych.

OnRush Download – Pełna Wersja PC

OnRush pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Wkrótce

  • Free Download OnRush Torrent Pebx
  • Pobierz OnRush Cracked Chomikuj
  • SKIDROW OnRush Pobierz za darmo
  • CODEX OnRush Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *