Outlast 2 Download

Opisywana tutaj gra komputerowa (FPP) Outlast II – jest kontynuacją przebojowego survival horroru, dzięki której w końcu poznasz, czym jest strach zżerający twój umysł do cna. Za obydwie części odpowiada studio Red Barrels. W grze naszemu głównemu bohaterowi przychodzi być łowną zwierzyną, jednak ponieważ (jak każdy) nasz bohater chce wyjść cało z przygody, w naszej intencji jest uniknięcie wykrycia oraz uciekanie przed przeciwnikami, którzy na nas polują. Jeśli chcesz poczuć ciarki na skórze i strach zaglądający ci przez ramię, pobierz Outlast 2 download. Data premiery odbyła się 25 kwietnia 2017 dostępna na platformy Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch.

Outlast 2 Download PC

Outlast II download

Pobierz za Darmo!

HORROR W NOWEJ OPOWIEŚCI

W naszym survival horrorze rozgrywające się na ekranie przygody widzimy z pierwszoosobowej perspektywy. Ponieważ zespół, który wyprodukował grę, zdecydował nie kontynuować opowieści z części pierwszej, w dwójce zobaczymy nowe lokacje, tereny oraz (o zgrozo) nowych wrogów. Akcja części pierwszej toczy się w Stanach Zjednoczonych w stanie Kolorado w zakładzie dla umysłowo chorych. Tam jako pewien dziennikarz dowiadujemy się, że w zakładzie dochodzi do zakazanych eksperymentów medycznych oraz bluźnierczych rytuałów. Zaczyna się koszmar. W kontynuacji również jesteśmy w samym sercu koszmaru, jednak wszystko dzieje się już w nowej lokacji oraz z udziałem nowych bohaterów. Chcesz pomóc im wydostać się z koszmaru na jawie? Pobierz Oulast 2 download na komputer PC.

STRACH MA WIELKIE OCZY

Pod względem wizualnym gra wygląda wyśmienicie – grafika stoi na najwyższym poziomie. Co więcej realistyczna grafika zwiększa nasze przerażenie podczas rozgrywki, a postacie naszych wrogów i wygląd otoczenia zostały świetnie opracowane tworząc klimat, który na długo zostanie w naszej pamięci. Po kilku godzinach zabawy nic już nie będzie takie samo, będziemy nerwowo rozglądać się na boki po wyjściu z własnego pokoju czy własnego domu, a nawet widok kuchennego noża przyprawi nas o dreszcze. Znana nam z jedynki kamera z noktowizorem znajdzie zastosowanie również w tej części dodając paraliżującego efektu. Całokształt gry to zasługa silnika Unreal Engine 3 który był wykorzystywany przy takich produkcjach jak Mass Effect 3.

ELEMENTY WSPÓLNE Z PIERWOWZOREM

W Outlast 2 wydanym na PS4, XONE, PC oraz Switch znajdziemy podobieństwa z pierwowzorem, zostają chociażby zachowane podstawowe mechanizmy rozgrywki. Jak zostało powiedziane wcześniej otoczenie obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby oraz tak jak w pierwowzorze główny bohater nie jest herosem obładowanym bojowymi zdolnościami – to zwyczajny człowiek, a umiejętności bojowych nie ma żadnych. Z powyższego powodu, aby przeżyć, musimy za wszelką cenę unikać wykrycia przez wrogie nam istoty, zaś gdy to nie wystarcza – ratujemy się ucieczką, w czym pomaga system parkouru.

PRZERAŻENIE TU I TAM

W czasie imprezy PAX East, która odbyła się w kwietniu 2016 roku developerzy gry udostępnili graczom niedługie, 15-minutowe demo. Grając w nie przemierzamy różne lokacje, czym dwójka może różnić się od oryginału. W pierwowzorze akcja toczyła się w zakładzie dla obłąkanych, tu jest inaczej. Graczom przyjdzie wystawić swoje nerwy na próbę w różnych, odpychających lokacjach i będą musieli oni zostać przy zdrowych zmysłach, by wyjść cało z opresji. Chcesz się sprawdzić? Pobierz Outlast 2 download.

POZYCJA OBOWIĄZKOWA

Debiut gry ma mieć miejsce w październiku 2016 roku, gra pojawi się na PC-tach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Dla wielbicieli gatunku oraz pierwszej części, dla tych co wolą nocą grać w survival horrory niż spać, dla osób które strach napędza i daje pozytywnego kopa gra się szykuje jako pozycja obowiązkowa na którą definitywnie warto czekać. Cena na steam‎ 29,99 USD.

Outlast 2 Pobierz steam

Outlast 2 patch

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-760 2.8GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 660.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 30 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Exsite Outlast 2 Free Download
  • Demo Pobierz Outlast 2 Crack Torrent
  • Pebx Outlast 2 PC Download
  • Free Download Outlast 2 Chomikuj

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *