Outlast 2 Download

Opisywana tutaj gra komputerowa (FPP) Outlast II – jest kontynuacją przebojowego survival horroru, dzięki której w końcu poznasz, czym jest strach zżerający twój umysł do cna. Za obydwie części odpowiada studio Red Barrels. W grze naszemu głównemu bohaterowi przychodzi być łowną zwierzyną, jednak ponieważ (jak każdy) nasz bohater chce wyjść cało z przygody, w naszej intencji jest uniknięcie wykrycia oraz uciekanie przed przeciwnikami, którzy na nas polują. Jeśli chcesz poczuć ciarki na skórze i strach zaglądający ci przez ramię, pobierz Outlast 2 download. Data premiery odbyła się 25 kwietnia 2017 dostępna na platformy Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch.

Outlast 2 Download PC

Outlast II download

Pobierz za Darmo!

HORROR W NOWEJ OPOWIEŚCI

W naszym survival horrorze rozgrywające się na ekranie przygody widzimy z pierwszoosobowej perspektywy. Ponieważ zespół, który wyprodukował grę, zdecydował nie kontynuować opowieści z części pierwszej, w dwójce zobaczymy nowe lokacje, tereny oraz (o zgrozo) nowych wrogów. Akcja części pierwszej toczy się w Stanach Zjednoczonych w stanie Kolorado w zakładzie dla umysłowo chorych. Tam jako pewien dziennikarz dowiadujemy się, że w zakładzie dochodzi do zakazanych eksperymentów medycznych oraz bluźnierczych rytuałów. Zaczyna się koszmar. W kontynuacji również jesteśmy w samym sercu koszmaru, jednak wszystko dzieje się już w nowej lokacji oraz z udziałem nowych bohaterów. Chcesz pomóc im wydostać się z koszmaru na jawie? Pobierz Oulast 2 download na komputer PC.

STRACH MA WIELKIE OCZY

Pod względem wizualnym gra wygląda wyśmienicie – grafika stoi na najwyższym poziomie. Co więcej realistyczna grafika zwiększa nasze przerażenie podczas rozgrywki, a postacie naszych wrogów i wygląd otoczenia zostały świetnie opracowane tworząc klimat, który na długo zostanie w naszej pamięci. Po kilku godzinach zabawy nic już nie będzie takie samo, będziemy nerwowo rozglądać się na boki po wyjściu z własnego pokoju czy własnego domu, a nawet widok kuchennego noża przyprawi nas o dreszcze. Znana nam z jedynki kamera z noktowizorem znajdzie zastosowanie również w tej części dodając paraliżującego efektu. Całokształt gry to zasługa silnika Unreal Engine 3 który był wykorzystywany przy takich produkcjach jak Mass Effect 3.

ELEMENTY WSPÓLNE Z PIERWOWZOREM

W Outlast 2 wydanym na PS4, XONE, PC oraz Switch znajdziemy podobieństwa z pierwowzorem, zostają chociażby zachowane podstawowe mechanizmy rozgrywki. Jak zostało powiedziane wcześniej otoczenie obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby oraz tak jak w pierwowzorze główny bohater nie jest herosem obładowanym bojowymi zdolnościami – to zwyczajny człowiek, a umiejętności bojowych nie ma żadnych. Z powyższego powodu, aby przeżyć, musimy za wszelką cenę unikać wykrycia przez wrogie nam istoty, zaś gdy to nie wystarcza – ratujemy się ucieczką, w czym pomaga system parkouru.

PRZERAŻENIE TU I TAM

W czasie imprezy PAX East, która odbyła się w kwietniu 2016 roku developerzy gry udostępnili graczom niedługie, 15-minutowe demo. Grając w nie przemierzamy różne lokacje, czym dwójka może różnić się od oryginału. W pierwowzorze akcja toczyła się w zakładzie dla obłąkanych, tu jest inaczej. Graczom przyjdzie wystawić swoje nerwy na próbę w różnych, odpychających lokacjach i będą musieli oni zostać przy zdrowych zmysłach, by wyjść cało z opresji. Chcesz się sprawdzić? Pobierz Outlast 2 download.

POZYCJA OBOWIĄZKOWA

Debiut gry ma mieć miejsce w październiku 2016 roku, gra pojawi się na PC-tach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Dla wielbicieli gatunku oraz pierwszej części, dla tych co wolą nocą grać w survival horrory niż spać, dla osób które strach napędza i daje pozytywnego kopa gra się szykuje jako pozycja obowiązkowa na którą definitywnie warto czekać. Cena na steam‎ 29,99 USD.

Outlast 2 Pobierz steam

Outlast 2 patch

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-760 2.8GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 660.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 30 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Exsite Outlast 2 Free Download
  • Demo Pobierz Outlast 2 Crack Torrent
  • Pebx Outlast 2 PC Download
  • Free Download Outlast 2 Chomikuj

Podobne Darmowe Gry

Contraband Police pobierz grę

Contraband Police Download

Contraband Police jest specyficznym symulatorem kontroli straży granicznej, opracowanym przez polskie studio Crazy Rock. Deweloperzy tego zespołu mają na swoim koncie bijatykę Street Warriors Online, opowiadającą o walkach między kibicami piłkarskimi. Produkcja wydana została przez firmę Crazy Rocks, znaną chociażby […]

Forza Motorsport 7 pobierz grę

Forza Motorsport 7 Download

Popularna Forza Motorsport 7 do pobrania pełna wersja to kolejna odsłona bestsellerowej serii gier wyścigowych. Grę opracował zespół Turn 10 Studios i trzeba powiedzieć, że, podobnie jak w poprzednich edycjach, wywiązał się ze swojego zadania wzorowo. Jeśli chcesz wcielić się […]

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.