Outlast 2 Download

Outlast 2 crack

Opisywana tutaj gra – Outlast 2 – jest kontynuacją przebojowego survival horroru, dzięki której w końcu poznasz, czym jest strach zżerający twój umysł do cna. Za obydwie części odpowiada studio Red Barrels. W grze naszemu głównemu bohaterowi przychodzi być łowną zwierzyną, jednak ponieważ (jak każdy) nasz bohater chce wyjść cało z przygody, w naszej intencji jest uniknięcie wykrycia oraz uciekanie przed przeciwnikami, którzy na nas polują. Jeśli chcesz poczuć ciarki na skórze i strach zaglądający ci przez ramię, pobierz Outlast 2 download.

Outlast 2 Download PC

Outlast 2 download

Pobierz za Darmo!

HORROR W NOWEJ OPOWIEŚCI

W naszym survival horrorze rozgrywające się na ekranie przygody widzimy z pierwszoosobowej perspektywy. Ponieważ zespół, który wyprodukował grę, zdecydował nie kontynuować opowieści z części pierwszej, w dwójce zobaczymy nowe lokacje, tereny oraz (o zgrozo) nowych wrogów. Akcja części pierwszej toczy się w Stanach Zjednoczonych w stanie Kolorado w zakładzie dla umysłowo chorych. Tam jako pewien dziennikarz dowiadujemy się, że w zakładzie dochodzi do zakazanych eksperymentów medycznych oraz bluźnierczych rytuałów. Zaczyna się koszmar. W kontynuacji również jesteśmy w samym sercu koszmaru, jednak wszystko dzieje się już w nowej lokacji oraz z udziałem nowych bohaterów. Chcesz pomóc im wydostać się z koszmaru na jawie? Pobierz Oulast 2 download.

STRACH MA WIELKIE OCZY

Pod względem wizualnym gra wygląda wyśmienicie – grafika stoi na najwyższym poziomie. Co więcej realistyczna grafika zwiększa nasze przerażenie podczas rozgrywki, a postacie naszych wrogów i wygląd otoczenia zostały świetnie opracowane tworząc klimat, który na długo zostanie w naszej pamięci. Po kilku godzinach zabawy nic już nie będzie takie samo, będziemy nerwowo rozglądać się na boki po wyjściu z własnego pokoju czy własnego domu, a nawet widok kuchennego noża przyprawi nas o dreszcze. Znana nam z jedynki kamera z noktowizorem znajdzie zastosowanie również w tej części dodając paraliżującego efektu.

ELEMENTY WSPÓLNE Z PIERWOWZOREM

W Outlast 2 znajdziemy podobieństwa z pierwowzorem, zostają chociażby zachowane podstawowe mechanizmy rozgrywki. Jak zostało powiedziane wcześniej otoczenie obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby oraz tak jak w pierwowzorze główny bohater nie jest herosem obładowanym bojowymi zdolnościami – to zwyczajny człowiek, a umiejętności bojowych nie ma żadnych. Z powyższego powodu, aby przeżyć, musimy za wszelką cenę unikać wykrycia przez wrogie nam istoty, zaś gdy to nie wystarcza – ratujemy się ucieczką, w czym pomaga system parkouru.

PRZERAŻENIE TU I TAM

W czasie imprezy PAX East, która odbyła się w kwietniu 2016 roku developerzy gry udostępnili graczom niedługie, 15-minutowe demo. Grając w nie przemierzamy różne lokacje, czym dwójka może różnić się od oryginału. W pierwowzorze akcja toczyła się w zakładzie dla obłąkanych, tu jest inaczej. Graczom przyjdzie wystawić swoje nerwy na próbę w różnych, odpychających lokacjach i będą musieli oni zostać przy zdrowych zmysłach, by wyjść cało z opresji. Chcesz się sprawdzić? Pobierz Outlast 2 download.

POZYCJA OBOWIĄZKOWA

Debiut gry ma mieć miejsce w październiku 2016 roku, gra pojawi się na PC-tach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Dla wielbicieli gatunku oraz pierwszej części, dla tych co wolą nocą grać w survival horrory niż spać, dla osób które strach napędza i daje pozytywnego kopa gra się szykuje jako pozycja obowiązkowa na którą definitywnie warto czekać.

Outlast 2 Pobierz steam

Outlast 2 patch

Pobierz za Darmo!

  • Exsite Outlast 2 Free Download
  • Pobierz Outlast 2 Crack Torrent
  • Pebx Outlast 2 PC Download
  • Free Download Outlast 2 Chomikuj

One Response to “Outlast 2 Download”

  • damian

    ulala w końcu mogę zagrać, gra jest mega można spaść z krzesła haha

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *