Overlord Fellowship of Evil Download

Overlord to seria gier, która istnieje już ponad osiem lat i wielu graczy doskonale ją zna, co więcej, po prostu ceni. Początek serii to rok 2008. Wtedy wydano pierwszą pozycje pod tym tytułem, nie spodziewając się z pewnością, że fabularna gra akcji przypadnie fanom tak bardzo do gustu. Overlord Fellowship of Evil jest czwartą odsłoną tej bardzo ciekawej gry. Pierwszą różnicą, w stosunku do poprzednich wersji, jest większa liczba lordów do wyboru. W poprzednich wersjach był jeden, tutaj mamy możliwość wybrania jednego z czterech. Takie rozwiązanie powstało nie bez powodu. W tej grze bowiem położono nacisk na tryb multiplayer, pozostałymi lordami, mogą być nasi przeciwnicy w grze, lub po prostu przyjaciele, z którymi gramy. Data premiery: 20 października 2015. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One. Wydawcą oraz producentem recenzowanej gry jest studio Codemasters Software.

Overlord Fellowship of Evil Download PC

Overlord Fellowship of Evil Pobierz

Pobierz za Darmo!

Overlord Fellowship of Evil to tytuł wart zainteresowania. Chcesz się o tym przekonać? Pobierz pełną wersję Overlord Fellowship of Evil Download i przenieś się w nieco fantastyczny świat tej interesującej gry. Gwarantujemy, że zostaniesz w nim na długo. W stosunku do poprzednich wersji Overlord, w najnowszym tytule zmieniono bardzo wiele, a wspomniane wcześniej położenie nacisku na rozgrywkę w trybie multiplayer, to tylko jedna z wielu zmian i jednocześnie zalet. Inną, również niezwykle ważną, jest grafika, która podobnie jak w innych częściach gry, jest na wysokim poziomie, jednak z uwagi na zmianę gatunku gry, została nieco zmieniona. Zarówno grafika jak i sam tym gry mówi jedno. Overlord Fellowship of Evil, nie jest już – jak poprzednie wersje Overlord – typową grą akcji, ale grą z gatunku RPG, dlatego pole gry obserwujemy z kamery zawieszonej bezpośrednio nad nim. Znajdź w wyszukiwarce Overlord Fellowship of Evil i wejdź do świata gry.

Wcielając się w rolę jednego z bohaterów, stajemy przed koniecznością wykonania zadania. Jest one – pozornie – bardzo łatwe. Naszym zadaniem jest przemierzanie zaświatów w celu odnalezienia i uwolnienia niewyobrażalnie mocnego zła, dzięki któremu świat żywych zostanie przez nas zdobyty i zostaniemy jego panami. Decydując się na tę ciekawą misję, możemy wybrać jedną z postaci. Do wyboru jest – kobieta – niezwykle brutalna wojowniczka Inferna, nekromanta Malady, krasnolud Hakon. Ostatnią postacią, którą możemy wybrać, jest mroczny elf Cryos. Każdy z wymienionych bohaterów, to postać o odmiennych cechach charakteru i o innych umiejętnościach. Unikalne umiejętności każdego z bohaterów, mogą być wykorzystywane w walkach, których z pewnością będzie czekać nas niemało. Idąc przez zaświaty, możemy spotkać wielu przeciwników. Naszym celem będzie ich pokonanie. W tym mogą pomóc nam Minionki. W zależności od ich koloru, mogą nas chronić, zatruwać naszych wrogów lub przenosić ładunki wybuchowe. Są bardzo dużą pomocą dla graczy.

Zwiastun – Overlord Fellowship of Evil PS4, XONE, PC

Rozgrywka w tej grze, polega na przemierzaniu świata zaświatów, w kolejnych lokacjach możemy spodziewać się coraz większej ilości przeciwników, oraz przeciwników o lepszych umiejętnościach, co sprawia, iż z każdą kolejną lokacją, robi się ciekawiej i trudniej. Można oczywiście grać samodzielnie, jednak twórcy gry, postawili na tryb multiplayer, i jeśli mamy z kim, warto grać zespołowo. Oczywiście graczy można również znaleźć w Internecie. Pobierz za darmo Overlord Fellowship of Evil Download w pełnej wersji i przekonaj się, że gra może zapewnić wiele godzin ciekawej rozrywki. Fajna fabuła, łatwość gry i sporo niespodziewanych sytuacji, to największe zalety tego tytułu. Warto się o tym przekonać.

Overlord Fellowship of Evil Pobierz – Pełna wersja gry!

Overlord Fellowship of Evil Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i5-650 3.2GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 660.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 4 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.
 • Free Download Overlord Fellowship of Evil Torrent
 • Pobierz Overlord Fellowship of Evil Chomikuj
 • Cracked Overlord Fellowship of Evil Free Download
 • Exsite Overlord Fellowship of Evil Download
 • Pebx Overlord Fellowship of Evil Pobierz za darmo
 • Overlord Fellowship of Evil PC Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.