Pathologic 2 Pobierz PC

Udany remake’u tytułu sprzed lat przyciąga mroczną i krwistą atmosferą wciągającego horroru. Świat w Pathologic 2 pełna wersja jest groźny, przerażający, a przez to szalenie atrakcyjny dla miłośników tego gatunku. Data premiery: 23 maj 2019. Platformy: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One.

Pathologic 2 do pobrania na PC

Pathologic Remake

Pobierz za Darmo!

Podobnie, jak wersja pierwotna z 2005 roku, to wydanie utrzymane jest w stylistyce horroru i to nie byle jakiego. Gra trzyma w napięciu, zapewniając kilkanaście godzin świetnej zabawy, w ciągu której nie raz przekonasz się, co autentycznie znaczy strach.

Twórcy

Grę wyprodukowało studio Ice-Pick Lodge, zaś wydawcą jest tinyBuild Games, które wcześniej wypuściło między innymi:

Gatunek

Pathologic 2 PC, podobnie jak pierwowzór sprzed 14 lat, pozostaje świetną przygodówką, urozmaiconą elementami survival horror. Przekonaj się sam, jak bardzo świat przedstawiony w grze jest przerażający i ściągnij za darmo Pathologic 2 Download.

Fabuła

Rozgrywka toczy się w mieście, którego mieszkańców zaatakowała tajemnicza epidemia. Sand plague zbiera krwawe żniwo, paskudnie okaleczając swoich właścicieli przed śmiercią. Władze postanawiają wysłać do miasteczka ekspertów, których zadaniem jest opanowanie sytuacji.

Rozgrywka

W grze dostępny jest wyłącznie tryb single player, ale za to możemy wcielić się aż w trzy, zupełnie różne postaci:

 • lekarza,
 • dziewczyny o zdolnościach parapsychicznych,
 • chirurga.

Każdą postacią gra się inaczej, a wszystkie prowadzą swoje niezależne śledztwa, co sprawia, że parokrotnie ich drogi krzyżują się podczas rozgrywki.

Pobierz grę Pathologic 2 pełna wersja i delektuj się eksploracją niebezpiecznego, owładniętego zarazem i chaosem miasteczka. W każdym dniu otrzymasz nowe zadanie, będziesz rozmawiał ze spotkanymi osobami, odkrywał przerażające lokacje i ich niebezpiecznych mieszkańców.

Rozgrywkę urozmaica także konieczność zapewnienia jedzenia, snu i regeneracji organizmu, który musi opierać się zarazie. Fabuła rozgrywa się w ciągu 12 dni ze świata gry.

Platformy sprzętowe

Pathologic Remake zostanie wydana na PC, Maca oraz konsole ósmej generacji PS4, XONE.

Premiera

Najwcześniej, bo już 23 maj 2019 roku ukaże się wersja na PC. W tym samym roku zapowiedziana jest konwersja na XONE, zaś w 2020 r. Pathologic 2 ma się ukazać na PS4.

Podsumowanie

Zapowiada się naprawdę ciekawa rozgrywka w autentycznie mrocznym świecie rodem z wypasionych survival horror. Już dziś przekonaj się, jaki strach wzbudza owładnięte zarazem miasto i Pobierz Pathologic 2 PC.

Pathologic 2 Download pełna wersja

Pathologic 2 do pobrania

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 

 • Procesor: Intel Core i3-4150 3.5GHz.
 • Pamięć operacyjna: 5 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 650.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 15 GB HDD.
 • System: Windows 7 64-bit.
 • DirectX: DX 11.
 • crack Pathologic 2 ściagnij pebx
 • torrent Pathologic 2 chomikuj pobierz
 • codex Pathologic 2 do pobrania
 • Pathologic 2 free download

Podobne Darmowe Gry

The Crew 2 pobierz grę

The Crew 2 Download

The Crew 2 to druga odsłona gry wyścigowej The Crew, która pojawiła się na rynku w 2014 roku. Dla studia Ivory Tower była to debiutancka pozycja, jednak jej pracownicy mieli już wcześniej doświadczenie oraz kilka innych tytułów na koncie. Pierwsza […]

Routine pobierz

Routine Download

Routine to gra w typie survival o bardzo mrocznej, mrożącej krew w żyłach akcji. Stworzona przez małe i niezależne, trzyosobowe studio Lunar Software pochodzące z Anglii, dla którego Routine do pobrania będzie stanowiło pierwsze dziecko. Przy tworzeniu gry obecny był […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *