Port Royale 4 Download Pełna wersja

Port Royale 4 to już czwarta część kultowej serii gier strategicznych z elementami ekonomicznymi. Opisywana produkcja z pewnością przypadnie do gustu osobom ceniącym sobie piracki klimat. Producentem jest studio Gaming Minds Studios, a wydawcą Kalypso Media. Polski wydawca to Koch Media Poland. Opisywany tytuł został wydany na takie platformy, jak PC, PS4, XONE, czy też Switch. Przypominamy, że data premiery recenzowanej gry odbędzie się 25 września 2020. Warto wspomnieć o tym, że producent recenzowanej gry ma na swoim koncie takie premiery jak Railway Empire.

Port Royale 4 – Standard Edition Pobierz

Port Royale 4 zainstaluj

Pobierz za Darmo!

Gospodarcze imperium

Chcesz przenieść się na XVII-wieczne Karaiby? Nic prostszego! Pobierz Port Royale 4 Download i stwórz jedyne w swoim rodzaju imperium gospodarcze, które będzie prężnie się rozwijać. Oczywiście to wyłącznie od nas zależą jego losu. Do wypełnienia mamy szereg rozmaitych zadań – jeśli nie uda nam się ich zrealizować, to nie popchniemy akcji do przodu.

Wcielamy się w skórę gubernatora, na barkach którego leżą losy całego imperium. Pełnimy więc niezwykle odpowiedzialną rolę, która wymaga od nas strategicznego myślenia, a także podejmowania racjonalnych decyzji. Nie zawsze jest to tak proste, jak mogłoby się wydawać. Nasze imperium Port Royale 4 będzie składać się z kilku wysp aby urozmaicać rozgrywkę. Wiadomym jest, że wraz z upływem czasu będzie się ono rozrastać.

Ogromną rolę gry studia Kalypso Media odgrywa tutaj aspekt ekonomiczny. Samodzielnie decydujemy od tego, jakie budynki zostaną wzniesione. Ciekawym jest, że do dyspozycji mamy aż pięćdziesiąt typów obiektów, które różnią się między sobą pod wieloma względami. Trzeba podkreślić, że połowa z nich to hale produkcyjne, dzięki którym możliwe jest wytwarzanie wszelkich potrzebnych elementów i przedmiotów na potrzeby miast.

Racjonalne inwestowanie na wyspach karaibskich

Gry darmowe Port Royale 4 PC wymagają od nas pewnej wiedzy ekonomicznej. Naszym zadaniem jeest zarządzanie wydatkami, gdyż w innym przypadku znajdziemy się na skraju bankructwa. Nie należy podejmować zbyt pochopnych decyzji, a każda inwestycja powinna zostać dokładnie przemyślana. Bardzo ważną rolę tej produkcji odgrywa tutaj handel. Bez niego nie możemy pozyskiwać środków potrzebnych do rozbudowy imperium. Handlować w grze możemy z ponad sześćdziesięcioma miastami, co przekłada się na szeroki zakres możliwości. Musimy jednak zaoferować takie towary, które będą atrakcyjne oraz pożądane przez kupców. Transport odbywa się wyłącznie drogą morską to pokazuje, że gra jest nastawiona na żeglugę. Nie ma możliwości dostarczenia produktów w inny sposób dlatego ważna jest dostawa na czas. Największe zagrożenie takich gier jak Port Royale 4 stanowią piraci którzy czają się z każdej strony. Wszystkie statki oraz miasta są wzorowane na podstawie opisów z XVII wieku.

Priorytetem jest to, aby omijać rejony uznane za niebezpieczne. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że staniemy się celem łotrów. Stracimy wszystko, co będzie znajdować się na statku. Uważajmy na wszelkie płycizny, czy też klify, gdyż to właśnie tam mogą czaić się nasi wrogowie.

Wpływ pogody na grę Port Royale 4

Utrudnienie w grze stanowią nie tylko piraci, ale również warunki atmosferyczne. Trzeba zaznaczyć, że akcja toczy się w czasie rzeczywistym, co wymaga od nas sporego zaangażowania. Każda niewłaściwa decyzja lub popełniona pomyłka niesie za sobą konsekwencje, których będziemy musieli uniknąć. Podczas zabawy toczymy również ekscytujące bitwy morskie, które wymagają sporej zręczności. Podsumowując widać, że autorzy tej gry zadbali o aspekt grafiki poprzez autorski silnik studia Gaming Minds. Przekonaj się na własne oczy!

Twórcy zadbali o to, aby gra Port Royale 4 nie była zbyt monotonna. W tym celu mamy do dyspozycji aż osiemnaście różnych statków, które stanowią odwzorowanie autentycznych modeli z XVII wieku. Docenią to przede wszystkim miłośnicy historii. Potyczki toczą się w trybie turowym. Omawiany tytuł zapewnia również cztery kampanie fabularne.

Port Royale 4 Download pełna wersja

Do pobrania gra piracka

Pobierz za Darmo!

Minimalne wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2400S 2.5GHz lub AMD FX 4100 3.6 GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB NVidia GeForce GTX 680.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 10 GB HDD.
  • System: Windows 8 64-bit.
  • Direct X DX 11.
  • crack Port Royale 4 chomikuj pobierz grę na stronie
  • torrent Port Royale 4 demo download
  • codex Port Royale 4 ściągnij na PC
  • skidrow Port Royale 4 steam gra do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *