Urban Empire Download

Urban Empire to strategia traktująca o zarządzaniu miastem w okresie około dwóch stuleci, przygotowana z myślą o komputerach osobistych. Rozgrywka toczy się w dziedzinie ekonomi, jak i zadbania o utrzymanie tradycji rodzinnej, z której wywodzą się kolejni burmistrzowie. Urban Empire download zagości na platformie PC Windows, jak wyżej napisaliśmy jest to strategia ekonomiczna która opowiada o zarządzaniu miastem. Produkcję przygotowało fińskie studio Fragment Productions znane z serii Rescue, a wydała firma Kalypso Media Digital. Premiera odbędzie się 20 stycznia 2017 roku. Producent: Reborn Games.

Urban Empire Download – Pełna Wersja

Urban Empire pobierz

Pobierz za Darmo!

W dostępnym na komputery osobiste z systemem Windows Urban Empire download rozgrywka toczy się przez okres dwustu lat, zaczynając od roku 1820. Wraz z upływem kolejnych lat technologie nieustannie się rozwijają, a zmiany w warunkach geopolitycznych, cały czas dostarczają nam nowe wyzwania. W sumie podczas rozgrywki możemy poznać pięć głównych okresów historycznych.

W prawie wszystkich grach tego typu gracz jest przedstawiany jako bezosobowy zarządca miasta lub co najwyżej burmistrz. Natomiast w Urban Empire kierujemy całym rodem, w którym tradycja wymaga, aby coraz to młodsze pokolenia zasiadały u władzy. Rozpoczynając naszą zabawę, wybieramy pomiędzy czterema mocno różniącymi się od siebie rodami które posiadają swoje zalety, wady oraz filozofie rozwoju. Na przykład dla Kilgannonów priorytetem jest sprawiedliwość społeczna, podczas gdy nazwisko Sant’Elias wierzy w możliwość poprawy bytu społeczeństwa głównie za pomocą rozwoju naukowego. Ciekawostką jest fakt, że wydawca tej gry Kalypso Media jest odpowiedzialne także za Tropico 6.

Podczas rozgrywki musimy przede wszystkim wypełniać typowe dla burmistrza obowiązki. Konieczne jest zatem rozbudowywanie infrastruktury, rozplanowanie miejskich dzielnic, ścisłe zadbanie o rozwój ekonomiczny oraz dbanie o to aby mieszkańcom żyło się się dobrze, w tym celu będziemy rozwiązywać ich problemy. Rozwój technologiczny, taki jak powstanie elektrycznych tramwajów, wynalezienie antybiotyków czy pojawienie się pierwszych gier elektronicznych, niosą ze sobą zarówno wyzwania, jak i okazje do podniesienia jakości życia naszego społeczeństwa.

Gra w ogromnym stopniu jest skoncentrowana na nieoficjalnych aspektach zasiadania na krześle burmistrza, a nie, tak jak w przypadku większości konkurencji jedynie na zawodowych obowiązkach. Dlatego, poza tradycyjnymi zadaniami mającymi związek z zarządzeniem miastem, musimy również zajmować się rozwiązaniami politycznymi i sprawami osobistymi. Konieczne jest wywieranie wpływu na członkach rady miasta oraz szantaż i korupcja wobec osób, które nie są nam zbyt przychylne. Wszystko musi być robione w zaciszu, po to żeby wizerunek publiczny naszej rodziny nie ucierpiał na takich zagrywkach, umożliwiając przy tym młodszym reprezentantom rodu na wygrywanie kolejnych wyborów. Zabawę urozmaicona jest dzięki sporej liczbie ponad ośmiuset zdarzeń, które wymagają podejmowania konsekwentnych decyzji, które mają istotny wpływ na dalszą część zabawy. Takie podejmowanie wyborów wpływa między innymi na pojawienie się subkultury hipisów, rozpoczęcie walki o równouprawnienie kobiet czy też narastająca fala sprzeciwu przeciwko zmuszaniu małych dzieci do pracy.

Jeśli zastanawiasz się dlaczego Twoje miasto odstaje od innych, lub też chciałbyś wcielić w rolę głowy zarządzającej miastem, ta gra będzie dla Ciebie idealna, pobierz już dziś Urban Empire download i zadbaj o władczą przyszłość swojego nietuzinkowego rodu. Cena na steam: ‎‎29,99 USD.

Urban Empire Pobierz grę na PC

Urban Empire download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ 2 Quad Q8300 2.5GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 3 GB NVIDIA® GeForce® GTX 970.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 4 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Exsite Urban Empire Pobierz za darmo
  • Free Download Urban Empire Torrent Crack
  • Pobierz Urban Empire Chomikuj CODEX
  • Pebx Urban Empire Free Download PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.