Prison Architect Download

Prison Architect (RTS) to niewątpliwie spora ciekawostka w kategorii gier ekonomicznych. Ciekawostka, która jest warta zainteresowania. Nie ma bowiem gier ekonomicznych, w których możemy zarządzać tego rodzaju budynkiem. Jakim? Gra komputerowa stawia przed graczem dość nietypowe i jednocześnie bardzo interesujące zadanie. Jak w wielu grach ekonomicznych i tutaj musimy zarządzać. Czym? Odpowiedź jest nieco zaskakująca, choć na to wskazuje sama nazwa gry strategicznej. Musimy zarządzać więzieniem. Jeśli chcesz sprawdzić się jako zarządca więzienia, kliknij Prison Architect download i spróbuj swoich sił. Sporo atrakcji i niespodziewanych wydarzeń jest po prostu pewne. Data premiery gry twórcy Chrisa Delay odbył się 6 października 2015. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Nintendo Switch, Android, Xbox One, Mac OS, Xbox 360. Producentem jak i wydawcą gry jest Introversion Software.

Zainstaluj Prison Architect Download PC

Prison Architect

Pobierz za Darmo!

W grze wcielamy się w naczelnika nowego więzienia. Co ciekawe, sami musimy je zaprojektować a następnie bardzo umiejętnie nim zarządzać, pamiętając, że w przypadku więzienia rachunek zysków i strat to za mało, by móc mówić o dobrym zarządzaniu. Oczywiście jeśli zależy nam na sukcesach – jeśli tak można mówić o wynikach w tej szczególnej branży – trzeba również planować ewentualne rozbudowy naszego więzienia. Po ukończeniu budowy więzienia, niemal natychmiast zaczynają pojawiać się w nich pierwsi więźniowie. Naszym zadaniem jest zapewnienie im wszystkiego, co w więzieniu powinni posiadać, a więc odpowiednich cel, dostępu do łazienki, jedzenia czy możliwości regularnego wychodzenia na spacery. Oczywiście – jak w każdym więzieniu – i w naszym będą potrzebni strażnicy. Musimy ich zatrudnić. Oprócz strażników, konieczne będzie również stworzenie innego systemu ochrony – ochrony elektronicznej. Recenzowana gra ma na swoim koncie takie osiągnięcia jak Nagroda Brytyjskiej Akademii Gier Wideo: Produkcja, która wciąż znajduje się w topie.

Myli się ten, kto myśli, że to wszystko co nas czeka. Więzienie to szereg obowiązków, nieprzewidzianych sytuacji, buntów i innych problemów. Warto się o tym przekonać, klikając Prison Architect Pobierz. Za każdego więźnia, który jest w naszym wiezieniu, otrzymujemy wynagrodzenie, ale generuje on również wydatki, dlatego jednym z naszych zadań jest zrównoważenie tego bilansu i sprawienie, by więzienie zarabiało, nie traciło. Nie będzie to łatwe – wydatki na każdego więźnia muszą być ponoszone. Trzeba zapewnić im choćby jedzenie. Oczywiście można próbować oszczędzać na racjach żywnościowych, jednak taka oszczędność, może przynieść niespodziewane skutki w postaci buntu więźniów, którzy chcą lepiej jeść.

Podobnie jak w życiu i w tej grze, więźniowie przebywający w naszym więzieniu, mogą mieć bardzo różne cechy charakteru. Wielu z nich, to więźniowie, nie sprawiający żadnych problemów. Karnie pracujący, ćwiczący na siłowni, nie wchodzący w żadne konflikty, to jednak najlepsi więźniowie. Oprócz nich, w naszym więzieniu będą przebywać inni zaś agresywni, skorzy do bójek, wzniecający awantury, nie podporządkowujący się więziennym rygorom. Co ważne – więźniowie mogą łączyć się w więzienne gangi i być bardziej niebezpieczni. Co więcej nie tylko gangi więzienne mogą być naszym problemem – jeśli nie zapewnimy więźniom wszystkich koniecznych potrzeb, w więzieniu może powstać bunt – w takiej sytuacji będzie nam bardzo trudno. Więźniowie mogą również próbować prób ucieczki. Jest to odzwierciedlenie klasycznych sytuacji z życia.

Prison Architect trailer

Warto zagrać w Prison Architect na PS4, XONE, PC, Switch. Szukasz ciekawej gry ekonomicznej z elementami RTS? Banalne – poprowadź bar, restaurację, inną firmę, to dla Ciebie za mało? To świetnie. Zachęcamy do zapoznania się z tą oryginalną grą. Kliknij Prison Architect download, zbuduj więzienie i zrób wszystko, by działało tak jak należy. Spodziewaj się nieprzewidzianych sytuacji i problemów. Radź sobie z nimi i rozwijaj swoje więzienie. Cena na steam: 29,99 USD.

Pobierz Prison Architect pełną wersję PL

download Prison Architect pc

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E8500 3.16GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 320 MB NVIDIA® GeForce® 8800 GTS.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 100 MB HDD.
 • System: Windows XP (32-bit).
 • Direct X: DX 9.
 • Prison Architect Download multiplayer Reloaded
 • Pobierz Prison Architect Chomikuj
 • Free Download Prison Architect Torrent
 • Prison Architect Pobierz DLC za darmo
 • Exsite Prison Architect Free Download

Podobne Darmowe Gry

Ryse son of rome Download

Ryse Son of Rome Pobierz

Od dziś innowacyjną grę Ryse Son of Rome Pobierz tylko na Downloaduj pełną wersję. Gra akcji osadzona w starożytnym Rzymie może być wyjątkowo interesującym doświadczeniem. Osoby, które chcą przekonać się o tym, powinny sięgnąć po Ryse: Son of Rome (TPP), […]

Cyanide & Happiness Adventure pobierz

Cyanide & Happiness Adventure Download

Fani komiksów powinni się zainteresować grą! Cyanide & Happiness Adventure to humorystyczna gra przygodowa. Produkcja będąca adaptacją popularnego internetowego komiksu jest dziełem studia Explosm Entertainment. Jeżeli jesteś fanem tych krótkich pasków obrazkowych, pobierz Cyanide & Happiness Adventure Download i poznaj […]

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *