Prison Architect Download

Prison Architect (RTS) to niewątpliwie spora ciekawostka w kategorii gier ekonomicznych. Ciekawostka, która jest warta zainteresowania. Nie ma bowiem gier ekonomicznych, w których możemy zarządzać tego rodzaju budynkiem. Jakim? Gra komputerowa stawia przed graczem dość nietypowe i jednocześnie bardzo interesujące zadanie. Jak w wielu grach ekonomicznych i tutaj musimy zarządzać. Czym? Odpowiedź jest nieco zaskakująca, choć na to wskazuje sama nazwa gry strategicznej. Musimy zarządzać więzieniem. Jeśli chcesz sprawdzić się jako zarządca więzienia, kliknij Prison Architect download i spróbuj swoich sił. Sporo atrakcji i niespodziewanych wydarzeń jest po prostu pewne. Data premiery gry twórcy Chrisa Delay odbył się 6 października 2015. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Nintendo Switch, Android, Xbox One, Mac OS, Xbox 360. Producentem jak i wydawcą gry jest Introversion Software.

Zainstaluj Prison Architect Download PC

Prison Architect

Pobierz za Darmo!

W grze wcielamy się w naczelnika nowego więzienia. Co ciekawe, sami musimy je zaprojektować a następnie bardzo umiejętnie nim zarządzać, pamiętając, że w przypadku więzienia rachunek zysków i strat to za mało, by móc mówić o dobrym zarządzaniu. Oczywiście jeśli zależy nam na sukcesach – jeśli tak można mówić o wynikach w tej szczególnej branży – trzeba również planować ewentualne rozbudowy naszego więzienia. Po ukończeniu budowy więzienia, niemal natychmiast zaczynają pojawiać się w nich pierwsi więźniowie. Naszym zadaniem jest zapewnienie im wszystkiego, co w więzieniu powinni posiadać, a więc odpowiednich cel, dostępu do łazienki, jedzenia czy możliwości regularnego wychodzenia na spacery. Oczywiście – jak w każdym więzieniu – i w naszym będą potrzebni strażnicy. Musimy ich zatrudnić. Oprócz strażników, konieczne będzie również stworzenie innego systemu ochrony – ochrony elektronicznej. Recenzowana gra ma na swoim koncie takie osiągnięcia jak Nagroda Brytyjskiej Akademii Gier Wideo: Produkcja, która wciąż znajduje się w topie.

Myli się ten, kto myśli, że to wszystko co nas czeka. Więzienie to szereg obowiązków, nieprzewidzianych sytuacji, buntów i innych problemów. Warto się o tym przekonać, klikając Prison Architect Pobierz. Za każdego więźnia, który jest w naszym wiezieniu, otrzymujemy wynagrodzenie, ale generuje on również wydatki, dlatego jednym z naszych zadań jest zrównoważenie tego bilansu i sprawienie, by więzienie zarabiało, nie traciło. Nie będzie to łatwe – wydatki na każdego więźnia muszą być ponoszone. Trzeba zapewnić im choćby jedzenie. Oczywiście można próbować oszczędzać na racjach żywnościowych, jednak taka oszczędność, może przynieść niespodziewane skutki w postaci buntu więźniów, którzy chcą lepiej jeść.

Podobnie jak w życiu i w tej grze, więźniowie przebywający w naszym więzieniu, mogą mieć bardzo różne cechy charakteru. Wielu z nich, to więźniowie, nie sprawiający żadnych problemów. Karnie pracujący, ćwiczący na siłowni, nie wchodzący w żadne konflikty, to jednak najlepsi więźniowie. Oprócz nich, w naszym więzieniu będą przebywać inni zaś agresywni, skorzy do bójek, wzniecający awantury, nie podporządkowujący się więziennym rygorom. Co ważne – więźniowie mogą łączyć się w więzienne gangi i być bardziej niebezpieczni. Co więcej nie tylko gangi więzienne mogą być naszym problemem – jeśli nie zapewnimy więźniom wszystkich koniecznych potrzeb, w więzieniu może powstać bunt – w takiej sytuacji będzie nam bardzo trudno. Więźniowie mogą również próbować prób ucieczki. Jest to odzwierciedlenie klasycznych sytuacji z życia.

Prison Architect trailer

Warto zagrać w Prison Architect na PS4, XONE, PC, Switch. Szukasz ciekawej gry ekonomicznej z elementami RTS? Banalne – poprowadź bar, restaurację, inną firmę, to dla Ciebie za mało? To świetnie. Zachęcamy do zapoznania się z tą oryginalną grą. Kliknij Prison Architect download, zbuduj więzienie i zrób wszystko, by działało tak jak należy. Spodziewaj się nieprzewidzianych sytuacji i problemów. Radź sobie z nimi i rozwijaj swoje więzienie. Cena na steam: 29,99 USD.

Pobierz Prison Architect pełną wersję PL

download Prison Architect pc

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E8500 3.16GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 320 MB NVIDIA® GeForce® 8800 GTS.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 100 MB HDD.
 • System: Windows XP (32-bit).
 • Direct X: DX 9.
 • Prison Architect Download multiplayer Reloaded
 • Pobierz Prison Architect Chomikuj
 • Free Download Prison Architect Torrent
 • Prison Architect Pobierz DLC za darmo
 • Exsite Prison Architect Free Download

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *