The Surge 2 Download

The Surge 2 to utrzymane w specyficznym klimacie, trójwymiarowe RPG, w którym wcielamy się w rolę człowieka, walczącego ze zbuntowaną technologią. Za stworzenie tej oryginalnej gry, odpowiedzialne jest studio Deck 13.

The Surge 2 Download CODEX

The Surge 2 steam

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Fabuła The Surge 2 przenosi nas do świata, w którym technologia zbyt intensywnie wkradła się w ludzkie życie. Niestety, maszyny i urządzenia, które człowiek tak skrupulatnie budował i którym tak zaufał, w końcu obróciły się przeciw niemu. Jak łatwo przewidzieć, doprowadziło to do walki z maszynami. Konfrontacja ta zmieniła wcześniej dobrze znany ludziom świat, w mroczne i nieprzyjazne miejsce. Jeśli kochasz takie klimaty, oparte na mrocznym science – fiction, koniecznie wyszukaj na steam słowa i pobierz na swój komputer The Surge 2 Download i przekonaj się, jak trudna może być walka ze zbuntowanymi maszynami.

Mechanika gry

The Surge 2 jest dość oryginalnym RPG, utrzymanym w charakterystycznej, trzecioosobowej konwencji. Specyficzną cechą rozgrywki jest duży stopień trudności. Nic dziwnego, skoro twórcy gry już od początku zaznaczali, że tytuł ten będzie czerpał z takich klasyków, jak Dark Souls, bądź Lord of the Fallen. Niemniej gracze, którzy znają te tytuły na wskroś, mogą w niektórych momentach odczuwać pewną dezorientację, gdyż gra wprowadza kilka ciekawych rozwiązań, dość innowacyjnych jak na ten gatunek.

Naszym zadaniem w The Surge 2 jest – jak na RPG przystało – przemierzanie (w tym przypadku trójwymiarowych) lokacji i walka z poszczególnymi przeciwnikami. Prowadzone przez nas starcia opierają się przede wszystkim na walce wręcz, z wykorzystaniem rzecz jasna całego arsenału dostępnych broni. Żeby było ciekawiej, skuteczność w walce nie przedkłada się tu wyłącznie na “kaliber” danej broni, ale przede wszystkim na odpowiednią celność zadawanych ciosów. Oznacza to, że gracz może wykorzystywać słabe strony swoich przeciwników i tym samym zwiększać swoje szanse na zwycięstwo.

Pewną ciekawostką w The Surge 2 jest możliwość wtórnego wykorzystania komponentów naszych przeciwników. Nie ukrywajmy – większość z nich to maszyny. Oznacza to, że np. odrąbaną kończynę będziemy mogli wykorzystać we własnym zakresie, zwiększając tym samym skuteczność naszych działań bojowych.

Jeśli lubisz gry, w których stale możesz rozbudowywać posiadany przez siebie pancerz i wykorzystywaną broń, to koniecznie wyszukaj na steam aby pobrać na swój komputer The Surge 2 Download. Jak na klasyczne RPG przystało, również i tutaj nie mogło zabraknąć dobrze nam znanego modułu rzemieślniczego, pozwalającego na ciągłe rozbudowywanie posiadanego przez nas arsenału.

Kwestie techniczne

Jeśli spodobała Ci się “jedynka”, koniecznie wpisz w wyszukiwarkę steam słowo i pobierz na swój komputer The Surge 2 Download. Przekonasz się, że dzięki zastosowaniu autorskiego silnika graficznego, nowa odsłona popularnego RPG prezentuje się jeszcze ciekawiej.

Tryby gry

The Surge 2 jest dostępna wyłącznie w trybie single player.

The Surge 2 Pobierz reloaded

The Surge 2 torrent

Pobierz za Darmo!

  • Steam The Surge 2 Torrent Pebx
  • Warez-bb Download The Surge 2 Crack Exsite
  • Chomikuj The Surge 2 Do pobrania Prophet
  • CODEX The Surge 2 Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *