The Surge 2 Download

The Surge 2 pełna wersja gry to utrzymane w specyficznym klimacie, trójwymiarowe RPG, w którym wcielamy się w rolę człowieka, walczącego ze zbuntowaną technologią. Za stworzenie tej oryginalnej gry, odpowiedzialne jest studio Deck 13 (producent). Wydawca gry to: Focus Home Interactive. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One.

The Surge 2 PC Download CODEX

The Surge 2 steam

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Fabuła The Surge 2 przenosi nas do świata, w którym technologia zbyt intensywnie wkradła się w ludzkie życie. Niestety, maszyny i urządzenia, które człowiek tak skrupulatnie budował i którym tak zaufał, w końcu obróciły się przeciw niemu. Jak łatwo przewidzieć, doprowadziło to do walki z maszynami. Konfrontacja ta zmieniła wcześniej dobrze znany ludziom świat, w mroczne i nieprzyjazne miejsce. Jeśli kochasz takie klimaty, oparte na mrocznym science – fiction, pobierz grę The Surge 2 PC Download i przekonaj się, jak trudna może być walka ze zbuntowanymi maszynami.

Zdjęcia gry


Mechanika gry

The Surge 2 PS4, XONE oraz PC jest dość oryginalnym RPG, utrzymanym w charakterystycznej, trzecioosobowej konwencji. Specyficzną cechą rozgrywki jest duży stopień trudności. Nic dziwnego, skoro twórcy gry już od początku zaznaczali, że tytuł ten będzie czerpał z takich klasyków, jak Dark Souls, bądź Lord of the Fallen. Niemniej gracze, którzy znają te tytuły na wskroś, mogą w niektórych momentach odczuwać pewną dezorientację, gdyż gra wprowadza kilka ciekawych rozwiązań, dość innowacyjnych jak na ten gatunek.

Naszym zadaniem w The Surge 2 jest – jak na RPG przystało – przemierzanie (w tym przypadku trójwymiarowych) lokacji i walka z poszczególnymi przeciwnikami. Prowadzone przez nas starcia opierają się przede wszystkim na walce wręcz, z wykorzystaniem rzecz jasna całego arsenału dostępnych broni. Żeby było ciekawiej, skuteczność w walce nie przedkłada się tu wyłącznie na “kaliber” danej broni, ale przede wszystkim na odpowiednią celność zadawanych ciosów. Oznacza to, że gracz może wykorzystywać słabe strony swoich przeciwników i tym samym zwiększać swoje szanse na zwycięstwo.

Pewną ciekawostką w The Surge 2 jest możliwość wtórnego wykorzystania komponentów naszych przeciwników. Nie ukrywajmy – większość z nich to maszyny. Oznacza to, że np. odrąbaną kończynę będziemy mogli wykorzystać we własnym zakresie, zwiększając tym samym skuteczność naszych działań bojowych.

Trailer gry

Jeśli lubisz gry, w których stale możesz rozbudowywać posiadany przez siebie pancerz i wykorzystywaną broń, to koniecznie pobierz The Surge 2 torrent Download. Jak na klasyczne RPG przystało, również i tutaj nie mogło zabraknąć dobrze nam znanego modułu rzemieślniczego, pozwalającego na ciągłe rozbudowywanie posiadanego przez nas arsenału.

Kwestie techniczne

Jeśli spodobała Ci się “jedynka The Surge“, pobierz za darmo The Surge 2 Download. Przekonasz się, że dzięki zastosowaniu autorskiego silnika graficznego, nowa odsłona popularnego RPG prezentuje się jeszcze ciekawiej.

Tryby gry

The Surge 2 jest dostępna wyłącznie w trybie single player.

The Surge 2 Pobierz reloaded

The Surge 2 torrent

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Wkrótce

  • Steam The Surge 2 Torrent Pebx
  • Warez-bb Download The Surge 2 Crack Exsite
  • Chomikuj The Surge 2 Do pobrania Prophet
  • CODEX The Surge 2 Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *