Riders Republic Pobierz na PC

Riders Republic to gra sportowa pochodząca od francuskiego producenta i wydana przez grupę Ubisoft. Dostępna na takie platformy jak: Microsoft Windows, ps4 , ps5, Stadia , Xbox One , Xbox Series X oraz Series S. Wersje na playstation4 i Xbox One obsługują około 20 graczy. Pozostały sprzęt pozwala na jeszcze więcej. Do wyboru dostępne są trzy edycje: Standard Edition, Gold Edition oraz Ultimate Edition.

Producent: Ubisoft
Wydawca: Ubisoft
Data premiery: 28 października 2021
Tryb gry: single / multiplayer
Tryb multiplayer: Internet
Liczba graczy: 1-64
Język: polski, angielski, francuski, włoski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, portugalski (Brazylia), japoński, koreański, chiński (tradycyjny), chiński (uproszczony)
Ocena użytkowników: 6/10
Ilość pobrań: 7899

Riders Republic Download Pełna Wersja PC

Ultimate Edition + wszystkie dodatki DLC

Riders Republic pobierz

Wejdź do otwartego świata

Gra przyciągnęła moje zainteresowanie ze względu na wykorzystanie świata wirtualnego, dzięki czemu mogę przenieść się do rozgrywek i przeżywać je jakby były rzeczywistymi. Dostępne aktywności sportowe to: kolarstwo górskie, narciarstwo, snowboard , latanie wingsuit oraz rakietowe wingsuiting. Odpal grę i rozpocznij swoje pierwsze wyścigi!

Ciesz się rozbudowanym trybem wieloosobowym

Riders Republic określam jako grę masową, ponieważ mogę nie tylko rozwijać swoją własną ścieżkę, osiągając kolejne kamienie milowe i podpisywać kontrakty z prawdziwymi sponsorami sportu, ale również rywalizować, nawet w trybie drużynowym na prawdziwych arenach słynnych parków narodowych Ameryki. Tu liczą się triki i ich punktacje. Bierz rower, narty snowboard i pokaż światu, jak to się robi.

Buduj społeczność wśród graczy

W grze nie mogło zabraknąć możliwości budowania relacji z innymi uczestnikami. Stwórz własne centrum i wchodź w interakcje ze swoimi sprzymierzeńcami i rywalami. Tu eksploruję świat sportowy w każdy możliwy sposób. Ty też możesz ustalać własne reguły, a z każdą edycją zyskujesz coraz więcej możliwości na rozwój kariery. Bierz rower, narty, snowboard lub wingsuit i eksploruj otwarty świat z innymi graczami. Tryb wieloosobowy jest dla Ciebie dostępny. Dość podobną grą jest Steep do pobrania u nas za darmo.

Tego jeszcze nie było

Gra Riders Republic PC oferuje udział w tzw. „Riders Ridge Invitational” – zawodach multisportowych, gdzie wszystkie sporty występują w jednym wydarzeniu. Oznacza to, że mogę dowolnie personalizować swą postać, karierę, pochwalić się swoim stylem oraz przełączać się między zajęciami sportowymi. Zdobywam nowe wyposażenie, przedmioty, stroje i wiele więcej. Przemierzaj otwarty świat na rowerze, nartach, snowboardzie lub w wingsuicie.

Otwarty świat sportowego raju dla każdego

Gra jest stale rozwijana od 2017 roku. Dzięki nowoczesnym technologiom GPS i Ty zaszalej na szczytach słynnych parków narodowych Ameryki, takich jak Yosemite, Zion czy Bryce Canyon. Po instalacji Riders Republic przeniesiesz się do raju, gdzie możesz ustalać w pełni własne reguły albo je łamać. Walcz o pozycję, ścieraj i walcz ze znajomymi i rywalami. Przemierzaj otwarty świat z ponad 50 graczami jednocześnie w rozbudowanym trybie wieloosobowym. Bierz udział w wyścigach i chwal się swoim stylem przed znajomymi.

Doświadcz tego i Ty

Gra sportowa Riders Republic dała mi ogromną przyjemność i niezapomniane przeżycia, a to za sprawą obecności wyjątkowych i tętniących życiem miejsc. Moją ulubioną trasą okazał się Bryce Canyon. A Ty który świat na rowerze przemierzasz? Dzięki Gold Edition poznałem takich samych szaleńców jak ja sam. Czekam również na Ciebie, by zrealizować nasze pierwsze wspólne wyścigi.

Riders Republic Pobierz za darmo

Riders Republic download

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5-4460 3.2 GHz / AMD Ryzen 5 1400 3.2 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon RX 470
  • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i7-4790 3.6 GHz / AMD Ryzen 5 1600 3.2 GHz
  • Pamięć: 16 GB RAM
  • Karta graficzna: 6 GB GeForce GTX 1060 / 8 GB Radeon RX 570
  • Miejsce na dysku: 20 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

listy życzeń download riders republic system requirements mammoth mountain wyścigi masowe drużynowych zawodach pvp tryby wieloosobowe graj wspólnie system windows the finish other countries social presence yosemite valley grand teton wingsuit across trybach pvp startu wspólnego tryby wieloosobowe swoim ekranie razem poznaj szaleńców

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.