Trials Evolution Gold Edition Download

Trials Evolution: Gold Edition do pobrania, to typowa wyścigówka motocyklowa, stworzona przez studio RedLynx Ltd. Gra składa się z tradycyjnych wyścigów, ciekawego trybu multiplayer i ambitnych minigierek, pełniących funkcję przerywników w grze. Data premiery na konsole Xbox 360: 18 kwietnia 2012, Microsoft Windows PC: 21 marzec 2013. Wydawca: Ubisoft.

Fabuła gry

W grze wcielamy się w rolę motocyklisty, ścigającego się na różnych, mniej lub bardziej zaawansowanych torach. Mamy do dyspozycji mnóstwo takich torów, które różnią się pomiędzy sobą stopniem zaawansowania i liczbą przeszkód. Jeśli więc lubisz ścigać się motocyklem, to koniecznie pobierz Trials Evolution Gold Edition Download na dysk twardy swojego komputera.

Trials Evolution Gold Edition Download

Trials Evolution Gold Edition Pobierz

Pobierz za Darmo!

Mechanika gry recenzja

W grze nadal poruszamy się w dwóch wymiarach. Nie oznacza to jednak, że Trials Evolution: Gold Edition to pozycja nudna. W najnowszej jej odsłonie, wprowadzono kilka nowości, takie jak zwiększona liczba skoczni, czy też skręcające tory. Dzięki temu, mechanika rozgrywki jest jeszcze ciekawsza i jeszcze bardziej urozmaicona. Gra składa się z kilkudziesięciu poziomów, pomiędzy którymi znajduje się mnóstwo przerywników, takich jak minigry czy proste animacje.

W Trials Evolution: Gold Edition, dużo zmieniło się w zakresie trybów gry. Ciekawostką jest wprowadzenie trybu multiplayer. Jego mechanika rozgrywki jest również bardzo ciekawa i przede wszystkim – dynamiczna. Gracze (których jest czterech), ustawiają się na torach równoległych względem siebie, a następnie rozpoczynają wyścig. Oczywiście nasze wyniki, będą umieszczone w specjalnych rankingach i statystykach. Jeśli i Ty chcesz ścigać się z innymi w Trials Evolution Gold Edition Download, to koniecznie pobierz tą grę wyścigową na swój komputer. Spróbuj swoich sił grając na platformach X360 i PC.

Opcje dodatkowe

Producent gry komputerowej, wprowadził do niej również kilka opcji dodatkowych. Jedną z nich, jest unowocześniony edytor tras. Dzięki niemu, sami będziemy mogli układać trasy dla naszego motocyklu a następnie – grać w nie bądź też umieszczać je w sieci.

Zapytacie pewnie w jaki sposób owe trasy będą dystrybuowane. Odpowiedź jest prosta. Producent gry, stworzył specjalny serwis internetowy, na którym można umieszczać pliki z zapisywanych tras, bądź też kopiować je legalnie na swój komputer. W ten sposób, nie będziemy musieli szukać dodatkowych plików gry w ogromnych zasobach Sieci a jedynie – na wybranym serwisie.

Grafika w grze

Trials Evolution: Gold Edition, to przede wszystkim zmiany w interfejsie i grafice gry. Co się zmieniło? Chociażby to, że od teraz gracz w końcu może ścigać się na wolnej przestrzeni. W przeciwieństwie do poprzednich odsłon gry, nie jest on ograniczony wyłącznie do określonej hali. Od teraz, może on podziwiać otaczające go widoki i mistrzowską grę oświetlenia, które zresztą jest bardzo mocną stroną grafiki tejże gry. Jeśli więc na własne oczy chcesz się przekonać, co zmieniło się w nowym Trials Evolution Gold Edition Download, koniecznie pobierz tą grę na swój komputer i zainstaluj ją. Już po kilku chwilach przekonasz się, że warto było ściągnąć na swój dysk twardy tą pozycję. Wady i zalety dyktuje silnik Bullet Physics Library.

Podsumowanie

Trials Evolution: Gold Edition to z pewnością gra dynamiczna, ambitna i… ciekawa jeśli chodzi o stronę graficzną. Dzięki niej, możemy wykonywać zaawansowane manewry w trakcie jazdy. Co ważne, gra nie posiada aż tak dużych wymagań sprzętowych. Możemy w nią grać zarówno w trybie single player, jak również multi. Pamiętajmy jednak, że w przypadku trybu sieciowego, maksymalna liczba graczy pomiędzy którymi możemy rozegrać wyścig to cztery osoby. Cena na steam: 19,99 USD.

Trials Evolution Gold Edition Pobierz na PC

Trials Evolution Gold Edition Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Quad Q6400 2.13GHz.
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 560.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 5 GB HDD.
 • System: Windows 7/8 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.
 • Free Download Trials Evolution Gold Edition Torrent
 • Pobierz Trials Evolution Gold Edition SKIDROW Chomikuj
 • Exsite Trials Evolution Gold Edition Free Download PC
 • PROPHET Trials Evolution Gold Edition Pobierz za darmo
 • Pebx Trials Evolution Gold Edition Download Pełna Wersja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *