Steep Download

O tym, że nie wszystkie znane symulatory są udane, wiemy nie od dziś. W ten sam sposób, można odwrócić to zjawisko. Nie wszystkie mało znane symulatory, muszą być kiczowate. Do tej tendencji, z pewnością zalicza się Steep, czyli mało znany, ale za to niezwykle dopracowany (pod kątem fizyki i grafiki), symulator ekstremalnych sportów zimowych. Za stworzenie produkcji, jest odpowiedzialne studio Ubisoft. Data premiery: 2 grudnia 2016. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One na Nintendo Switch została anulowana. Cena na steam: 29,99 USD.

Fabuła gry

W grze komputerowej, zostajemy przeniesieni do świata Alaski. Tam, w dzikich, zimowych krajobrazach, możemy spełniać swoje marzenia, jeśli chodzi o uprawianie ekstremalnych sportów zimowych. W Steep, możemy zarówno latać w wingsuicie, paralotni, jak też pojeździć na nartach i snowboardzie.

Steep Download – Pełna Wersja na PC

Steep Pobierz

Pobierz za Darmo!

Pamiętajmy, że nie mamy tu do czynienia wyłącznie z prostymi trasami. Te skończą się najprawdopodobniej w samouczku. Steep, to symulator sportów ekstremalnych a to oznacza, że nie będzie nam tak łatwo…

Jeśli więc kochasz zimowe sporty ekstremalne, to koniecznie pobierz na swój komputer grę Steep Download. Przekonasz się, że podniebne akrobacje na krańcu świata, są na wyciągnięcie ręki.

Mechanika gry

Jak już wspomnieliśmy, na samym początku mamy do czynienia z rejonem Alp i Alaski. Z biegiem czasu (i w miarę rozwoju naszych umiejętności), otrzymamy do dyspozycji nowe, znacznie trudniejsze plansze. Po pewnym czasie, będziemy mogli uprawiać swoją pasję we wszystkich przeznaczonych do tego zakątkach globu.

W trakcie prowadzenia rozgrywki, natkniemy się na inne postacie ze świata gry sandbox. Będą nam one proponować różnego rodzaju „konfrontacje”, które często będą miały formę zmagań kaskaderskich, bądź też popularnych czasówek. W ten sposób, będziemy mogli podwyższać swoją pozycję w rankingach i zdobywać coraz większe doświadczenie.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by zupełnie zatracić się w atmosferze gry i ignorować uprawianie jakichkolwiek skoków. My jednak proponujemy, by przynajmniej spróbować adrenaliny. Gwarantujemy, że jest to najmocniejsza strona tej gry. A na zimowe wypady w Alpy, zawsze przecież może przyjść czas. Wystarczy poczekać do zimy. Pobierz Steep Download, jeśli adrenalina to Twoje drugie TY. Przekonasz się, że warto to zrobić.

Kwestie techniczne

Komputerowa gra sportowa Steep, to nie tylko adrenalina i dopracowana fizyka. To przede wszystkim niesamowite plenery górskie, które aż zapraszają do wykonywania różnego rodzaju szalonych akrobacji. Otaczający nas w Steep świat, jest realistycznym odzwierciedleniem wielu tamtejszych lokacji.

Warto podkreślić niezwykle dopracowane animacje. Skakać możemy w różnych warunkach atmosferycznych. Nic nie stoi na przeszkodzie, by robić to np podczas śnieżycy. Pamiętajmy, że mamy do czynienia z symulatorem a to oznacza bardzo otwarty i zróżnicowany świat, w którym możemy dosłownie wszystko. Wady i zalety grafiki i ścieżki dźwiękowej to zasługa silnika AnvilNext 2.0 który był wykorzystywany przy takich produkcjach jak For Honor z 2017 roku.

Jeśli również i Ty, chcesz zachwycić się grafiką Steep Download, to koniecznie pobierz tę grę na swój komputer. Jesteśmy przekonani, że będziesz pod wrażeniem tej dopracowanej do granic możliwości grafiki. Sprawdź możliwości tej produkcji, zagraj na konsolach PS4, XONE lub PC.

Tryby gry

Mamy dla Was dobrą wiadomość. W Steep, można grać zarówno w trybie single player, jak również w multi. Warto dodać, że nawet w trybie single, spotykane przez nas boty, prezentują się na bardzo wysokim poziomie. Konfrontacja z nimi, wcale nie będzie należeć do najłatwiejszych.

Podsumowując, gra Steep, to prawdziwy rarytas dla wszystkich fanów sportów zimowych i to w tej ekstremalnej odsłonie. A jeśli nie lubicie akrobacji, zawsze możecie sobie popatrzyć…

Steep Pobierz grę na PC

Steep Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i7 3770K 3.5 GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 4 GB NVIDIA® GeForce® GTX 980.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 25 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Chomikuj Steep Free Download
  • Pobierz Steep Exsite Crack
  • Free Download Steep Torrent Pebx
  • Pełna Wersja Steep Download PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.