Routine Download

Routine to gra w typie survival o bardzo mrocznej, mrożącej krew w żyłach akcji. Stworzona przez małe i niezależne, trzyosobowe studio Lunar Software pochodzące z Anglii, dla którego Routine będzie stanowiło pierwsze dziecko. Przy tworzeniu gry obecny był również Mick Gordon, który odpowiedzialny jest za efekty dźwiękowe i muzykę do tak wielkich i znanych tytułów jak: Crysis 3, Dead Space 3 lub seria Need for Speed. Grę można określić jako niezależny, kosmiczny horror, który momentami nawiązuje do takich gier jak Amnesia czy Dead Space. Jeśli Twoim ulubionym gatunkiem filmowym są horrory typu Obcy lub Odyseja Kosmiczna, to ta gra z całą pewnością Cię nie zawiedzie. Pobierz Routine Download i wciel się w głównego bohatera, który musi zmierzyć się z obcą cywilizacją. Poprowadź go przez kręte korytarze stacji kosmicznej i wyjaśnij, co się wydarzyło na tej niezamieszkałej przez nikogo planecie.

Routine Download Pełna Wersja gry PC

Routine pobierz

Pobierz za Darmo!

Głównym motywem gry jest wyjaśnienie zdarzeń jakie zaszły na Księżycowej Stacji Badawczej. Bohater zostaje wysłany w kosmos, aby sprawdzić, dlaczego członkowie załogi zniknęli i co się tak naprawdę wydarzyło. W tym celu należy powoli i bezszelestnie poruszać się po krętych i klaustrofobicznych korytarzach stacji, przeszukać wszystkie pomieszczenia księżycowego osiedla i odkryć wszystkie jego tajemnice. Groza, strach i niepokój – to główne emocje, jakie towarzyszą graczom podczas przemierzania kolejnych miejsc i lokacji. Autorzy postawili w grze przede wszystkim na aspekt przetrwania za wszelką cenę, dlatego też interfejs oraz wyposażenie głównego bohatera zostało ograniczone do absolutnego minimum. Jedyny przedmiot, z jakiego gracz może korzystać to niepozorny CAT – czyli Cosmonaut Assistance Tool, który przypomina nieco pistolet. Jest to wielofunkcyjne narzędzie naprawcze, które może być modyfikowane za pomocą znajdowanych na bazie dyskietek. W skrajnych przypadkach może posłużyć również jako broń. Cała akcja obserwowana jest z perspektywy pierwszej osoby.

System gry wymusza powolne przechadzanie się ciasnymi i mrocznymi korytarzami bazy. Bohater musi się chować, wychylać się zza ścian i obserwować najbliższą okolicę, a wszystko po to, aby uniknąć zauważenia przez tajemniczego, bardzo niebezpiecznego wroga. Bezpośrednie spotkanie kończy się dla bohatera śmiercią permanentną, dlatego należy unikać spotkań, a w razie czego ratować się ucieczką. Należy również pamiętać, że autorzy nie przewidzieli żadnych apteczek, co oznacza, że nie ma szans na uleczenie ran. Jeśli filmy i gry przepełnione grozą i strachem to dla Ciebie doskonała rozrywka, to Routine musi znaleźć się w Twojej kolekcji. Pobierz Routine Download, wciel się w postać głównego bohatera i wyjaśnij wszelkie zajścia, do jakich doszło na bazie kosmicznej. Unicestwij wroga, który przyczynił się do zaginięcia całej załogi bazy księżycowej.

Autorzy gry zadbali o to, aby ta nigdy nie rozgrywała się w taki sam sposób. Niektóre elementy rozmieszczone w bazie jak np. czyhające niebezpieczeństwa lub ustawienie postaci są generowane losowo. Dlatego gra za każdym razem będzie zaskakiwać, bez względu na to, ile razy gracz zdecyduje się ponawiać rozgrywkę. Grafika została stworzona na bazie silnika Unreal Engine 3. Muzyka i efekty dźwiękowe to najmocniejsze strony gry, które doskonale budują strach i poczucie grozy. Pobierz koniecznie Routine Download i przenieś się w kosmos, aby walczyć z obcą cywilizacją, która zagraża ludzkości.

Routine Pobierz i zainstaluj na PC

Routine download

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Routine Crack Pebx
  • Pobierz Routine Torrent Chomikuj
  • Exsite Routine Pobierz za darmo
  • CODEX Routine Free Download PC

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *