Saints Row IV Download

Studio Volition zaprosiło nas niedawno do zapoznania się z czwartą już odsłoną serii Saints Row. Nie może to nie cieszyć, seria cieszy się bowiem sporą popularnością i często bywa określana jako alternatywa dla cyklu GTA. Pobierz już za darmo w pełnej wersji Saints Row IV Download na PC.

Fabuła gry jest bezpośrednią kontynuacją tego, z czym mieliśmy do czynienia w części trzeciej, akcja zaczyna się więc dokładnie tam, gdzie została zakończona w trzeciej odsłonie gry. Zinyak – rządny władzy kosmita, z którym gracze zdążyli się już zapoznać – nie rezygnuje z planu podbicia Ziemi i przygotowuje swoją armię do inwazji pragnąć nie tylko znajdujących się na naszej planecie surowców, ale również zamieszkujących ją kobiet. Oczywiście, może liczyć na pewne utrudnienia, za które odpowiedzialny jest gang Third Street Saints. I choć trudno wierzyć, że gang przeciwstawi się oprawcy Zinyak niczego nie pozostawia przypadkowi. Porywa przywódcę grupy, w którego rolę wciela się gracz, a następnie umieszcza go wewnątrz symulacji miasta Steelport. Pobierz Saints Row IV Download i poznaj niesamowitą przygodę. Teoretycznie symulacja niczym nie różni się od oryginału, została jednak stworzona w sposób, który ma uczynić z głównego bohatera niewolnika. Nie jest to zresztą jedyna lokacja, w czasie gry pojawimy się bowiem również na statku kosmicznym, a nawet… w środku programu komputerowego.

Saints Row IV Download PC Pełna wersja PL

Dużym atutem gry jest rozbudowana kampania z imponującym zestawem misji, wśród których znajdziemy nie tylko te, które są ściśle związane z głównym wątkiem fabularnym gry, ale i te, które możemy określić mianem zadań pobocznych. Podstawowe mechanizmy rozrywki nie różnią się od tego, do czego zostaliśmy przyzwyczajenie w jej pierwszej części, nie bez znaczenia wydaje się jednak to, że gracz, w którego rolę się wcielamy został wyposażony w oryginalne moce. Możemy więc cieszyć się z nieludzkiej siły i prędkości, a także z umiejętności wykonywania ogromnych skoków. Dzięki temu gra oferuje jeszcze bardziej szaloną zabawę i jeszcze większą demolkę.

Saints Row IV Pobierz za darmo

Saints Row IV do pobrania
Pobierz za Darmo!

  • Saints Row IV Download Free Reloaded
  • Pobierz Saints Row IV Chomikuj
  • Free Download Saints Row IV Torrent
  • Saints Row IV Pobierz za darmo
  • Exsite Saints Row 4 Free Download
  • Pebx Saints Row IV PC Download
  • 2013 Saints Row IV Prophet

One comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *