Absolver Download

Absolver do pobrania jest grą akcji osadzoną w świecie fantasy, to co dzieje się na monitorze obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Zaletą gry jest bardzo rozbudowany tryb walki w zwarciu, walczyć można albo za pomocą broni białej albo wręcz. Jeśli chcesz poczuć jak smakuje walka w zwarciu z godnym Ciebie przeciwnikiem Pobierz Absolver Download jedyną w sowim rodzaju grę akcji. Grać możemy pojedynczo i w kooperacji, możemy również rywalizować z innymi graczami na arenach PvP. Producentem jest Sloclap, a wydawcą gry jest Devolver Digital. Data premiery 29.08.2017. Platformy: PC, PS4, XONE.

Absolver Download Pełna Wersja PC

Absolver pobierz

Pobierz za Darmo!

Akcja toczy się w w imperium Adal – w krainie fantasy, która do złudzenia przypomina Daleki Wschód. Adal było kiedyś potężnym imperium, ale od dłuższego już czasu jego pozycja coraz bardziej słabnie. Momentem wejściowym w grze są czasy, w których władzę w Adal przejmuje nowa grupa ludzi, zwanych Guides, chcą przywrócić państwu jego dawną świetność. Jeśli chcesz poznać intrygujący i pełen tajemnic świat Adal Pobierz za darmo Absolver Download jedną z ciekawszych gier akcji. Guides powołują do życia organizację Absolvers, w skład której wchodzą najlepsi wojownicy, mający oni za zadanie utrzymać pokój w imperium.

Zdjęcia gry


Gra Absolver oferuje nam możliwość eksploracji świata Adal, wypełniania różnego rodzaju zadań i to, co każdy lubi najbardziej, samą walkę. Głównym elementem gry są bardzo rozbudowane potyczki na krótkim dystansie. Istnieje możliwość przełączania się między czterema stylami walki, pozwala to korzystać z bogatego arsenału broni białej można też rozwiązywać zatargi za pomocą gołych pięści. Możliwe jest wyprowadzanie wielu rodzajów ciosów i kontr, a także parowanie oraz wykonywanie uników i fint. Tak wyposażeni ruszamy na terytorium imperium (istnieją duże trójwymiarowe mapy), mamy zupełną swobodę, co do kierunku w jakim się udamy. Podczas starć możemy korzystać z przewagi jaką dają nam elementy ukształtowania terenu oraz otoczenia. Jeśli chcesz uczyć się nowych technik walki i stać się jeszcze lepszym wojownikiem ściągnij Absolver free Download grę akcji z ciekawymi elementami walki.

Absolver trailer

W Absolver bardzo dobrze gra się pojedynczo, ponieważ posiada bogatą fabułę, a to co się dzieje w wirtualnym świecie jest powodowane poczynaniami poszczególnych graczy; jednak gra jest nastawiona głównie na rozgrywki multiplayer. Gracze mogą formować drużyny i razem wędrować przez ruiny i lochy krainy Adal. Dostępny jest też oczywiście tryb PvP, w tym trybie toczymy pojedynki jeden na jednego albo walczymy drużynowo – trzech na trzech. Jeśli chcesz wystąpić na arenie i odbyć pojedynek pojedynczy lub drużynowy Pobierz grę Absolver PC Download niezwykła grę akcji. Oprawa gry jest bardzo atrakcyjna graficznie, wiele jest dużych płaskich brył oraz jasnych kolorów, wszystko utrzymane jest w stylu fantasy zabarwionym orientem. Na warstwę dźwiękową też nie sposób się skarżyć.

Absolver jest debiutancką produkcją francuskiego studia Sloclap, które zostało założone przez weteranów branży gier akcji. Wcześniej pracowali oni w firmie Ubisoft nad Watch Dogs oraz serią gier Tom Clancy’s Ghost Recon – co wydaje się być wystarczającą rekomendacją.

Absolver Pobierz grę na PC

Absolver download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i7-950 3 GHz/AMD FX-4350 4.2 GHz
  • Pamięć operacyjna: 5 GB RAM
  • Karta grafiki: 1.5 GB GeForce GTX 480/2 GB Radeon R9 270X lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 11 GB HDD
  • System: Windows 7/8/8.1/10 64-bit

  • Pobierz Absolver Crack Chomikuj PC
  • Free Download Absolver Torrent Pebx
  • Exsite Absolver Pobierz za darmo
  • CODEX Absolver Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *