Broforce Download

Broforce, należy do gatunku gier przygodowych i została stworzona przez studio o nazwie Free Lives. Jest to studio niezależne i ma siedzibę w Ameryce Południowej. Ich pozycja, czyli Broforce właśnie, została wydana na światło dzienne 15 października 2015 roku. Co zawiera w sobie ten produkt, powodując, że jest aż tak bardzo grywalny i że aż chce się kliknąć na przycisk z napisem Broforce Download?

Na grywalność tej pozycji składa się kilka rzeczy, na początek na pewno rzuci nam się w oczy grafika, która jest nie tylko bardzo kolorowa, ale również i narysowana zabawną kreską, przypominającą najlepsze filmy animowane, czy seriale, jakie możemy zobaczyć na ekranach naszych telewizorów. I w sumie możemy Broforce nazwać takim mini serialem, w którym to my przeżywamy przygody i wpływamy na to, co stanie się z naszym głównym bohaterem.

Broforce Download PC

Broforce Pobierz

Pobierz za Darmo!

Czym jest Broforce, poza tym, że jest to przygodówka? Jest to przygodówka przypominająca te, w które grało się dawniej, w latach osiemdziesiątych, czy też na początku lat dziewięćdziesiątych, mianowicie idź w prawo, strzelaj, a my Ci przewiniemy ekran i zaprosimy Cię, żebyś szedł dalej. Albo zaczynał level – poziom – od początku, jeżeli przyszło ci zginąć gdzieś w międzyczasie.

Brzmi atrakcyjnie, prawda? I takie właśnie jest Broforce – to czysta radość grania, odnalezienie w siebie tego gracza, który właśnie zaczynał swoją przygodę z produkcjami video i czerpał z nich ogromną radość. Oczywiście obecne pozycje są również w stanie dostarczyć wiele emocji graczowi, warto jednak czasem spróbować czegoś, co przypominać nam będzie old school, czyli właśnie gierki z lat osiemdziesiątych, czy z początku lat dziewięćdziesiątych.

Wracając do zalet Broforce – a gierka ma ich naprawdę sporo – próbując pozbawić otaczający nas w produkcie świat czarnych charakterów możemy się naprawdę sporo zdziwić, bo na naszej drodze spotkamy wielu naszych starych znajomych. Będą oni co prawda nosili inne nazwiska, nieco przekręcone i mogą wyglądać nieco inaczej – tak, by dopasować się do komiksowego, zabawnego stylu kreski, w jakim jest narysowane Broforce – ale któż z nas nie rozpozna takich sław, jak John Rambo, Strażnik Teksasu, John McClane, B.A. Baracus, czy nawet Robocop, albo sam Conan.

Do przejścia otrzymujemy naprawdę sporą ilość misji, w każdej z nich musimy uratować właściwą liczbę zakładników, aby przejść dalej, co samo w sobie jest również nawiązaniem do staroszkolnych gierek z dawnych lat. Jeśli uda nam się tego dokonać, po każdym zadaniu wracamy helikopterem na miejsce, gdzie znów otrzymujemy kolejną misję i tak dalej i tak dalej…

Czym inspirowali się twórcy gry, nietrudno jest chyba się domyślić, ponieważ pozycji w podobnym stylu było na rynku gier naprawdę całe mnóstwo, oni sami wymieniają jednakże takie produkty, jak na przykład Contra, Metal Slug, Spelunky, Infinite Swat, czy chociażby Super Crate Box.

Broforce Download przynosi nam ze sobą nie tylko tryb single player, czyli ten przeznaczony dla pojedynczego, samotnego gracza, ale również tryb multiplayer, w którym możemy zmierzyć się z innymi chętnymi z nami zagrać na dwa sposoby – może to być albo sesja przez łącze internetowe, albo gra na wspólnym, podzielonym ekranie, do tego mamy do wybory kilka trybów gry – może to być na przykład tryb kooperacji, czyli popularny co – op, albo tryb deathmatch, w którym po prostu musimy wybić wszystko, co się rusza, a co nie należy do nas.

Broforce Pobierz – Pełna Wersja

Broforce Download

Pobierz za Darmo!

  • Chomikuj Broforce Free Download
  • Pobierz Broforce Torrent
  • Exsite Broforce Pobierz za darmo
  • Free Download Broforce Pebx
  • Pełna Wersja Broforce Download

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *