The Wild Eight Download

Gra The Wild Eight Download jest projektem z gatunku survival, które gracze uwielbiają najbardziej. Jest to RGP akcji, gdzie gracze wcielają się w osiem osób ocalałych z katastrofy samolotu. Ich głównym zadaniem jest przetrwać. Na mrozie. Z dala od cywilizacji. Na Alasce skutej śniegiem. Czy nie brzmi to przerażająco? Oczywiście, że tak! Do rozgrywki przystępuje maksymalnie osiem osób, które walczą z siłami natury. Choć można byłoby nazwać ich szczęściarzami, to jednak wcale nie mają szczęścia. Ich męki zostają przedłużone, toteż gracze muszą zrobić wszystko, aby pomóc im przetrwać i – być może – poczekać na pomoc. Data premiery: 8 lutego 2017. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One. Producent/Wydawca: HypeTrain Digital.

The Wild Eight Download – Pełna Wersja PC

The Wild Eight pobierz

zainstaluj grę na pc

Sama gra akcji toczy się z perspektywy izometrycznej, co nadaje jej animuszu. The Wild Eight jest dostępna obecnie w angielskiej wersji językowej na komputery PC. Jej premiera miała miejsce ósmego marca bieżącego roku, jednak nadal zachwyca wszystkich graczy swoją grafiką oraz ciekawymi zadaniami, przed którymi stoją ich bohaterowie. Zalety i wady tej technologii to zasługa silnika Unity z którego korzysta także Pillars of Eternity. Największy nacisk został położony na kooperacyjnej rozgrywce, w której należy wchodzić w interakcje z innymi graczami, aby przetrwać. Bohaterowie The Wild Eight Download nagle znaleźli się w innej rzeczywistości, która z pewnością nie jest światem ich marzeń. Wszechobecny lód, mróz oraz wiatr sprawiają, że w każdej chwili mogą zamarznąć, zginąć niechybnie z dala od bliskich. Czy więc jesteś w stanie im pomóc? Nie wahaj się! Sprawdź swoje umiejętności przetrwania i zagraj na najnowszych konsolach PS4, XONE lub komputerze PC.

Połącz swoje siły wraz z innymi graczami, uratujcie swoich bohaterów, przetrwajcie oraz – najważniejsze – odnajdźcie drogę powrotną do domu. To wszystko jest możliwe, wystarczy jedynie odrobina chęci oraz logicznego myślenia! Gra posiada tryb zarówno single-, jak i multiplayer. Ciekawi Cię, co kryje się za przyciskiem “Start”? Cóż, ni wahaj się i pobierz grę już dziś! Kto wie, być może sam kiedyś przyjdzie Ci walczyć z mrozem, śniegiem i bez jakiejkolwiek pomocy? Spróbuj więc swoich sił w grze! Walcz, żyj, baw się i wygraj. Brzmi zachęcająco, prawda? Gra The Wild Eight Download nie posiada zbyt wygórowanych wymagań sprzętowych, dzięki czemu już dziś możesz pobrać grę na własny komputer.

Gra ta została wydana na platformę PC Windows, XONE oraz PS4. Jej tytuł to debiutancka produkcja pochodzącego z Rosji studia 8 Points. Możesz nie znać reszty bohaterów, jednak z całą pewnością będziecie musieli w końcu razem walczyć o przetrwanie. Są chwile w życiu, kiedy jesteś zmuszony do zapoznania się z innymi. Właśnie taki moment przedstawia gra The Wild Eight. Poznaj lepiej swoich pobratymców, bowiem może okazać się, że jeden z nich będzie próbował walczyć jedynie o własne dobro.

Stań na czele grupy, ale przy okazji wykaż się współpracą, nie nastawiaj swojej drużyny na śmierć. W końcu… Razem możecie wyjść z tego cało, prawda? Wszystko jest uzależnione od graczy, którzy kierują swoimi bohaterami. To oni nadają im charakter oraz decydują, co zrobią. Wejdź w świat gry już dziś! Nie obawiaj się, to nie jest prawdziwe życie, choć realistyczna grafika może naprawdę zmylić! Przekonaj się, jak to jest znaleźć się nagle na Alasce, bez bliskich oraz żadnego wyjścia. Musisz je znaleźć. Odkryć. Zawalczyć o życie. Nie poddawaj się! Gra The Wild Eight może okazać się idealną właśnie dla Ciebie, dlatego też pobierz ją i wypróbuj! Cena na steam: 19,99 USD.

The Wild Eight Pobierz gre na PC

The Wild Eight download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i3-3240 3.4GHz.
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 650.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 10 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Free Download The Wild Eight Crack Exsite
  • Pobierz The Wild Eight Torrent Pebx
  • Chomikuj The Wild Eight Free Download
  • CODEX The Wild Eight Pobierz za darmo

Oficjalna strona: http://thewildeight.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *