Skyshines BEDLAM Download

Skyshine’s BEDLAM to gra komputerowa stworzona przez studio o nazwie Skyshine Games i wydana na światło dzienne 17 września 2015 roku. Czym jest Skyshine’s BEDLAM i do jakich gatunków gier video należy? Sprawdźmy. Skyshine’s BEDLAM to pozycja należąca do tak zwanych gier RPG, czyli po prostu role – playing games. W produktach takowych tworzy się albo własnego bohatera, albo całą drużynę – istnieje również możliwość, iż nowsi bohaterowie po prostu do nas dołączą w trakcie naszej rozgrywki – a potem stara się pokonać jak największą liczbę wrogów, czy też wykonać określone i narzucone nam z góry zadania, by zdobyć potrzebne nam doświadczenie. Za wspomniane doświadczenie możemy albo kupić nowe uzbrojenie, czy też nową zbroję dla naszego bohatera / bohaterów, lub na przykład dodać mu nowe umiejętności, przydatne w kolejnych starciach z nieprzyjaciółmi. Wydawcą gry science fiction udostępnionej na Microsoft Windows PC jest Versus Evil. Cena komputerowej gry symulacyjnej na steam: 19,99 USD.

Skyshines BEDLAM Download

Skyshines BEDLAM Pobierz

Pobierz za Darmo!

Brzmi to może nieco nudnie z opisu, ale gry role playing zdecydowanie nudne nie są, posiadają często bardzo fascynującą fabułę, rozwinięte światy i stają się często pozycjami kultowymi na rynku gier video. Nie inaczej jest i w przypadku Skyshine’s BEDLAM. Cała historia zaczyna się w świecie umiejscowionym po Apokalipsie, co samo w sobie jest bardzo popularnym i dosyć eksploatowanym temat, nie powinniśmy jednakże odnieść wrażenia, że kliknięcie w przycisk oznaczony jako Skyshines BEDLAM Download nie ma całkowitego sensu, bo ma i to spory. Wartym uwagi jest fakt, że wydawca recenzowanejk gry odpowiada również za powstanie Pillars of Eternity.

Przede wszystkim gra gatunku klasycznego RPG Skyshine’s BEDLAM Download oddaje nam do dyspozycji…ruchomą fortecę, a to właśnie my jesteśmy jej właścicielami. Ponieważ po Apokalipsie ziemia jest skażona, ludzie wolą poruszać się górą, czyli właśnie drogą powietrzną, a nasza forteca umożliwia im udanie się z jednego miasta do drugiego. Jednakże nie jest to takie proste, jakby się wydawało. Miasto, w którym ludzie znajdują się obecnie, jest położone na twardym gruncie, nazywa się Bizancjum i jest jednym z niewielu miejsc, gdzie ludzkość czuła się w miarę bezpiecznie i mogła tam przebywać. Do czasu jednakże. miasto to chyli się ku upadkowi, a mieszkańcy słyszeli pogłoski, że istnieje jeszcze jedno schronienie dla tych, którzy przetrwali katastrofę, czyli miasto o nazwie Aztec City. To utopijne, pełne szczęścia i dobrobytu miejsce wydaje się być prawdziwym rajem, szczególnie po tym, jak Bizancjum powoli, ale skutecznie oddaje się pod władzę czy to przeludnienia, czy to ogromnych różnic klasowych, a nawet i konfliktów między mającymi tam swoją siedzibę korporacjami, czy też rosnącej bardziej i bardziej przestępczości.

Jako bohater Skyshine’s BEDLAM, czyli człowiek o pseudonimie Mechanik, będący zarazem ostatnim spadkobiercą niegdyś bardzo wpływowej i potężnej gildii zajmującej się tworzeniem nowych wynalazków, mamy do naszej dyspozycji bardzo dobrze uzbrojony pojazd o nazwie Dozer, który pomaga nam przemierzać pustynie, będące dawniej miejscami, w których żyli ludzie i gdzie mieli swoje metropolie. W tymże właśnie pojeździe transportujemy naszych pasażerów, chociaż nie tylko, ponieważ to właśnie w nim również gromadzimy surowce, zarządzamy z niego naszymi wojskami podczas jakiejś bitwy, czy innego starcia z naszym wrogiem, a do tego nawet zarządzamy surowcami.

Jak na dobrą grę z gatunku role – playing games przystało, możemy oczywiście rozwijać nasz samochód, czy też raczej pojazd, którym się poruszamy, do tego uzbrajać go w konieczne do przeżycia nowe bronie, a całość okraszona jest bardzo sympatyczną i komiksową grafiką. Zalety i wady wizualizacji to zasługa silnika The Banner Saga.

Skyshines BEDLAM Pobierz

Skyshines BEDLAM Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E7600 3.06GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTS 250.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 4 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 9.
 • Free Download Skyshines BEDLAM Torrent
 • Pobierz Skyshines BEDLAM Exsite Crack
 • Chomikuj Skyshines BEDLAM Download PC
 • Pebx Skyshines BEDLAM Pobierz za darmo
 • Pełna Wersja Skyshines BEDLAM Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *