Deathgarden Download

Podobało Ci się Dead by Daylight? Koniecznie wejdź na steam i pobierz Deathgarden download i rozpocznij nową przygodę w arcyciekawej grze twórców Dead by Daylight. Kanadyjskie studio Behaviuor Interactive stworzyło niezwykle wciągającą, asymetryczną grę multiplayer. Gra ta jest dostępna jedynie na komputery PC.

Deathgarden Download – do pobrania na PC

Deathgarden pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Akcja tej tajemniczej gry została umiejscowiona w niedalekiej przyszłości, kiedy to jedną z najpopularniejszych rozrywek wśród ludzi są transmisje bardzo brutalnych walk, w których przegrana równa się po prostu śmierci. Znaczna część graczy obejmie rolę tak zwanych biegaczy, czyli postaci o lekkim uzbrojeniu, które są bardzo podatne na wszelkiego rodzaju obrażenia. Ich zaletą zaś będzie szybkość i zwinność. Jeden z uczestników tej brutalnej zabawy zostanie tak zwanym Myśliwym, czyli potężnym bohaterem, którego zadaniem jest zapolowanie na Biegaczy. Każda ze stron tego starcia jest zupełnie inna i aby osiągnąć swój cel potrzebuje korzystać z zupełnie innego rodzaju strategii i taktyki. W końcu o to przecież chodzi w asymetrycznej grze. Jeśli jesteś zainteresowany takim specyficznym podejściem do fabuły gry, wpisz w wyszukiwarkę pobierz grę Deathgarden PC download i wciel się w jednego z uczestników szalonej gry na śmierć i życie.

Zdjęcia gry


Tu warto podkreślić, że poprzedni projekt asymetrycznej gry multiplayer, jaką wydało wydawnictwo Behaviour Interactive, odbił się szerokim echem w świecie graczy. Wiele osób bardzo doceniło pomysł, jak i wykonanie tego projektu. Deweloper podkreśla więc, że ich nowe wydawnictwo jest równie udane. Jeśli więc jesteś zainteresowany takim typem gry, ściągnij Deathgarden free download i wciel się w Biegacza bądź Myśliwego. Warto jednak wspomnieć, że Dead by Daylight było krwawym horrorem, zaś Deathgarden zapowiada się na o wiele lżejszy, a przede wszystkim bardziej barwny w swej stylistyce gatunek. Mamy więc do czynienia nie z grą grozy, jak przy poprzednim projekcie, a raczej internetowym shooterem. Słabi, lecz zwinni bohaterowie staną się celem dużo mniej zwinnego, lecz za to uzbrojonego po czubek nosa Myśliwego. Taka fabuła gry na pewno dostarcza wiele emocji i rozbudza ciekawość.

Trailer gry

Deathgarden to swoiste igrzyska śmierci, tylko w o wiele brutalniejszej odsłonie niż te, które znamy z filmowego ekranu. Ta gra z całą pewnością wciągnie wielu miłośników strzelanek na wiele, wiele godzin. Fabuła jest prawdziwie wciągająca, zaś sama idea krwawej rozrywki zwiastuje naprawdę dobrą rozrywkę. Z resztą samo wydawnictwo wie, co robi. To w końcu oni stoją za takimi tytułami, jak  Middle-earth: Shadow of Mordor czy też przygotowali Warhammer 40,000: Eternal Crusade i Halo Wars: Definitive Edition. Nadal też  pomagają rozwijać grę Star Citizen. Ci ludzie wiedzą, czego oczekują gracze, a przede wszystkim wiedzą, jak te oczekiwania zrealizować. Jeśli więc szukasz ciekawej, oryginalnej, a przede wszystkim nietuzinkowej gry, Deathgarden może być strzałem w dziesiątkę. Gra ma naprawdę wysokie noty, zaś recenzje mówią jedno – warto spędzić nad nią trochę wolnego czasu, bo to naprawdę dobra zabawa.

Deathgarden Pobierz pełna wersja PC

Deathgarden download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD FX-8120 3.1 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 770 / 3 GB Radeon HD 7970
  • Wolna przestrzeń na dysku: 20 GB HDD
  • System: Windows 7/8/8.1 64-bit

  • Steam Deathgarden Torrent Pebx
  • Warez-bb Download Deathgarden Crack Exsite
  • Chomikuj Deathgarden Do pobrania Prophet
  • CODEX Deathgarden Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *