Subnautica Download

Subnautica to najnowszy tytuł studia Unknown Worlds Entertainement, które znane jest m.in ze strzelanki Natural Selection 2. Subnautica pozwala poczuć się bohaterowi jak Robinson Cruzoe. Jest to gra przygodowa rozgrywana z perspektywy pierwszej osoby z elementami survivalu. Ten podwodny sandbox łączy w sobie nie tylko elementy zręcznościówek, ale również RPG i otwiera przed bohaterem fantastyczny, świat z cudowną fauną i florą oceanu. Brzmi ciekawie? W takim razie koniecznie pobierz Subnautica Download, poczuj się jak zdobywca i spróbuj przetrwać na środku oceanu! Data premiery 23.01.2018. Platformy: PC, PS4, XONE.

Subnautica Download Skidrow

Subnautica pobierz

Pobierz za Darmo!

Przedstawiony świat został zainspirowany starymi powieściami przygodowymi jak np. „20.000 mil podwodnej żeglugi” Juliusza Verne’a. Ta fikcyjna rzeczywistość otwiera przed graczem zupełnie nowe widoki i możliwości, jednak nie polega ona wyłącznie na podziwianiu oceanu. Pod wodą żyją także liczne potwory, a przeczesując dno można natknąć się na futurystyczne budowle lub wraki okrętów. Akcja rozpoczyna się w momencie, kiedy główny bohater jest zmuszony do awaryjnego lądowania na nieznanej planecie, którą pokrywa wyłącznie woda. Jego głównym zadaniem jest przede wszystkim eksploracja i przeczesywanie podwodnego świata, który zamieszkały jest przez najróżniejsze formy życia. Do dyspozycji gracza jest jedynie kapsuła ratunkowa z umieszczonym w niej fabrykatorem, mały magazyn oraz strój nurka. Fabrykator to praktycznie klucz do przetrwania, ponieważ za jego pomocą można wydrukować praktycznie wszystko pod warunkiem odnalezienia niezbędnych składników do ich produkcji. Wejdź do łodzi podwodnej także w grze UBOOT pobierz.

Zadaniem gracza jest przeczesywanie dna w poszukiwaniu tych niezbędnych elementów – początkowo jest to nawet garść piasku, dzięki któremu w drukarce 3D wydrukować można krzem, który z kolei będzie przydatny przy produkcji przedmiotów codziennego użytku. Mogą to być np. płetwy, które pomogą w szybszym poruszaniu się pod wodą. Począwszy od bardzo prymitywnych i podstawowych przedmiotów z czasem gracz będzie konstruował bardziej zaawansowane jednostki, które posłużą mu do budowy okrętu. Należy pamiętać również o tym, że w oceanie żyje dużo niebezpiecznych stworzeń, natomiast gracz ma jedynie do dyspozycji nóż, który wyprodukował sobie w fabrykatorze. Pod powierzchnią wody na gracza czekają różnego rodzaju wyzwania. Autorzy stworzyli tutaj bardzo realistyczny ekosystem, który działa na zasadzie łańcucha pokarmowego oraz opiera się o cykl dnia i nocy. Można wykorzystywać drobniejsze formy życia, aby odwrócić od siebie uwagę większych drapieżników, by nie stać się ich posiłkiem. Deweloperzy stworzyli także rozbudowany system podwodnych jaskiń, w których bohater może kopać i urządzać skrytki dla znalezionych przedmiotów. Jeśli taki sandboksowy obraz podwodnej rozgrywki to dla Ciebie fantastyczny sposób na rozrywkę i odpoczynek, to koniecznie ten tytuł musi znaleźć się w Twojej kolekcji. Pobierz grę Subnautica PC Download i podziwiaj wspaniałe widoki podwodnego świata zdobywając kolejne przedmioty i budując własną łódź podwodną.

Gra została wydana na platformę PC Windows, gdzie działa na ulepszonym silniku Unity. Może pochwalić się naprawdę barwną i niezwykle szczegółową oprawą graficzną, która stanowi niewątpliwy atut tej wciągającej rozgrywki. Jeśli uwielbiasz sandboksowe gry i jesteś bardzo ciekawy tego tytułu, to koniecznie ściągnij Subnautica free Download i wciel się w rolę nowoczesnego Robinsona Cruzoe!

Subnautica Pobierz Codex

Subnautica download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-3450 3.1 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870 or better
  • Wolna przestrzeń na dysku: 13 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10 64-bit

  • CODEX Subnautica Free Download
  • Pebx Subnautica Pobierz za darmo PC
  • Steam Download Subnautica Crack Exsite
  • Reloaded Subnautica Torrent Chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *