The Guild 3 Download

The Guild 3 to już trzecia, fantastyczna odsłona bardzo ciepło i entuzjastycznie przyjętej zarówno przez fanów jak i przez recenzentów serii, która została zapoczątkowana w 2002 roku. Autorzy bardzo umiejętnie połączyli w niej elementy strategii ekonomicznych, symulatorów życia oraz RPG-ów. Wszystkie części powstały jedynie na platformę PC Windows. Wydawca THQ Nordic trzeciej odsłony serii powierzył stworzenie jej studiu GolemLabs, które znane jest już na rynku z symulatorów geopolitycznych, takich jak SuperPower. Gra stanowi naprawdę wciągającą przygodę, o czym należy przekonać się samemu. Jeśli jesteś wielbicielem poprzednich części serii, to ta również powinna wpaść w Twoje ręce. Koniecznie pobierz The Guild 3 Download i przenieś się do czasów średniowiecza, by zobaczyć co może zaoferować Ci ta wyjątkowa epoka. Data premiery: 17 września 2017 (wczesny dostęp).

The Guild 3 Download Codex

The Guild 3 pobierz

Pobierz za Darmo!

Akcja gry sandbox rozpoczyna się w roku 1400, kiedy to kończyła się już epoka średniowiecznego podejścia do życia i specyficznej myśli filozoficznej, a wkraczał okres nowego sposobu myślenia. Głównym zadaniem gracza jest wcielić się w rolę mieszczanina, który zajmuje się handlem oraz uprawianiem polityki. Gracz musi stworzyć silną dynastię, która nie tylko przetrwa przez kolejne stulecia, ale przede wszystkim nie będą w stanie ruszyć jej podstaw wszystkie zmiany zachodzące w tym czasie w Europie. Ta część w znacznym stopniu różni się od poprzednich odsłon, ponieważ gracz nie znajdzie tutaj typowej kampanii fabularnej – rozgrywka przybiera wydźwięk bardziej sandboksowy, który ma na celu realizację luźno powiązanych ze sobą zadań czy misji. Gra skupia się przede wszystkim na rozwijaniu własnego biznesu, co gracz może osiągać w bardzo różny sposób. Przede wszystkim może zajmować się szeroko pojętym handlem, postarać się opanować nowe profesje czy wytwarzać nowe, potrzebne wszystkim produkty. Ponadto powinien również uczestniczyć w życiu towarzyskim i wchodzić w interakcje z zamieszkującymi świat postaciami.

Dodatkowo gracz ma możliwość dołączenia do wybranej gildii lub danego stowarzyszenia. Dzięki takim zabiegom otwierają się nowe możliwości rozwoju postaci, która będzie również mogła wpływać na losy otaczającego ją świata. Deweloperzy w trzeciej części serii postanowili zrobić ukłon w stronę sandboskowej rozgrywki. Można tutaj odnaleźć 12 różnych scenariuszy, które rozgrywają się na terenie różnych miast. Dzięki takiemu podejściu autorzy postawili duży nacisk na rozwój sztucznej inteligencji, ponieważ specjalnie na potrzeby gry został opracowany zaawansowany system, który zarządza zachowaniami postaci niezależnych. System ten pozwala na ciągłe analizowanie rzeczywistości oraz na adekwatną reakcję. Przede wszystkim bazą modelu jest sześć przeciwstawnych wartości. Kolejne postaci niezależne mogą reprezentować prawdziwą mieszankę, w zależności od wyznawanych wartości. Jeśli sztuczna inteligencja w grze to dla Ciebie synonim doskonałej rozgrywki, to pobierz The Guild 3 Download i wpływaj swoimi decyzjami i posunięciami na dalszy rozwój otoczenia.

W porównaniu do poprzednich części gra jest znacznie bardziej dynamiczna, ponieważ deweloperzy postanowili wprowadzić tryb dnia i nocy. Ponadto wierność realiom historycznym jest na naprawdę wysokim poziomie – fantastycznie odwzorowane miasta, a także typowe dla epoki style architektoniczne stanowią wspaniałe widoki dla każdego gracza. Pobierz The Guild 3 Download i stwórz swoją własną dynastię, która przetrwa kolejne pokolenia! Cena na steam: ‎29,99 USD.

The Guild 3 Pobierz skidrow

The Guild 3 chomikuj

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-750S 2.4GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 760.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 5 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • CODEX The Guild 3 steam Download
  • Pebx The Guild 3 Pobierz za darmo PC
  • Steam Download The Guild 3 pl Crack Exsite
  • Reloaded The Guild 3 spolszczenie Chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.