The Settlers Pełna wersja

Pobierz The Settlers VIII to ósma odsłona popularnej serii gier ekonomicznych do pobrania. Została ona wyprodukowana przez Blue Byte GmbH. Wydawcą jest studio Ubisoft. Gra dostępna jest wyłącznie na Microsoft Windows PC. Należy zaznaczyć, że znajdziemy tutaj zarówno elementy znane z poprzednich części, jak i zupełnie nowe mechanizmy rozgrywki. Wszystko to sprawia, że opisywana produkcja jest niezwykle wciągająca. Zapewnia one wiele godzin ekscytującej zabawy.

The Settlers 8 do pobrania na PC

The Settlers PC

pelna wersja gry

Średniowieczny klimat

Masz ochotę przenieść się do czasów średniowiecza? Pobierz The Settlers Download i zmierz się z brutalną rzeczywistością. Trafiamy do świata, który został dotknięty trzęsieniem ziemi. To właśnie z tego powodu należąca do nas kolonia musi poszukać nowej lokacji. Jest to jedyna szansa na to, aby przetrwać. Oczywiście nie będzie to tak proste, jak mogłoby się wydawać.

Potężne trzęsienie ziemi sprawiło, że ludzkość została zmuszona do natychmiastowego opuszczenia swojej ojczyzny. Jest to jedyna szansa na to, aby nie stracić życia. Naszym głównym celem jest oczywiście znalezienie nowego schronienia. Ważne jest również to, aby odkryć pradawną tajemnicę, która może mieć ogromny wpływ na losy cywilizacji. Gry darmowe wymagają także logicznego myślenia. W wielu momentach będziemy musieli zastanowić się, nad zjawiskami, które nas otaczają. Producent Blue Byte GmbH jest znany z takich gier jak For Honor z 2017 roku.

Warto wspomnieć, że gra The Settlers ósmej generacji toczy się w średniowiecznym klimacie. Z pewnością usatysfakcjonuje to wiele osób. Twórcy zadbali nawet o najmniejsze detale, dzięki czemu przemierzane lokacje są niezwykle ciekawe. Ważne jest to, aby obserwować otoczenie, które kryje wiele wskazówek, czy też przydatnych przedmiotów. To właśnie dzięki nim uda nam się znaleźć odpowiedzi na nurtujące pytania.

Musimy zrobić wszystko, aby zapewnić godny byt naszej społeczności. Jest to nie lada wyzwaniem, jeśli weźmiemy pod uwagę niesprzyjające warunki otoczenia. Ważne jest to, aby stworzyć osadę, która będzie dostosowana do potrzeb mieszkańców. Naszym zadaniem jest zatroszczenie się o podstawowe surowce, czy też przedmioty niezbędne do życia.

Zaplecze ekonomiczne

W opisywanej grze The Settlers 8 dużą rolę odgrywa broń. Jest nam ona niezbędna do walki. Pamiętajmy, że na naszej drodze stanie wielu nieprzyjaciół. Starcie nie skończy się dla nas dobrze, jeśli nie zadbamy o odpowiednie wyposażenie. Właśnie dlatego powinniśmy stale uzupełniać nasze zaplecze militarne, dzięki któremu łatwiej będzie nam odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Nowa osada narażona jest na najazd wroga. Musimy odpierać jego ataki.

Oczywiście ogromną rolę odgrywa tutaj zaplecze ekonomicznie. Musimy mądrze dysponować posiadanymi środkami. Wszystko po to, aby stworzyć osadę, która będzie mocna i bezpieczna. Istotne jest to, aby skutecznie motywować do działania naszych podopiecznych. Nie każdy jest chętny do pracy, co stanowi spore utrudnienie dla gracza.

Trailer gry The Settlers 8

Podczas rozgrywki musimy umiejętnie zachęcać mieszkańców stworzonej osady do aktywności zarobkowej. Tylko w taki sposób pozyskamy środki niezbędne na jej rozbudowę. Naszym obowiązkiem jest jednak zagwarantowanie podopiecznym godnych warunków życia. Musimy także zatroszczyć się o ich wyżywienie. Jeśli tego nie zrobimy, to odmówią nam współpracy.

Życie w osadzie również kosztuje. Pamiętajmy, że do nabycia surowców, żywności, czy też broni potrzebujemy środków finansowych. Warto wspomnieć również o widowiskowych starciach wodzów. Dzięki nim możemy umocnić swoją pozycję wśród konkurencyjnych osad. Zwycięstwo poprawia również nasz wizerunek władcy. Możemy nawet obalić głównego wodza oraz zająć jego stanowisko. Recenzowana gra korzysta z wad i zalet technologii Snowdrop Engine.

The Settlers Pobierz instalator

The Settlers sciagnij

pelna wersja gry

Wymagania Sprzętowe gry:

 

  • Procesor: Intel Core i5-3470T 2.8GHz.
  • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 950.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 40 GB HDD.
  • System: Windows 7 64-bit.
  • DirectX: DX 11.
  • crack The Settlers ściagnij pebx
  • torrent The Settlers chomikuj pobierz
  • codex The Settlers do pobrania
  • The Settlers pełna wersja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *