World War Z Download

Ten tytuł dotychczas kojarzył się większości ludzi z bardzo głośnym i popularnym filmem postapokaliptycznym z 2013 roku. Jednak studio Saber Interactive postanowiło stworzyć niezwykłą grę opartą o produkcję kinematograficzną. Okazało się to strzałem w dziesiątkę. Wielu graczy rozmiłowanych w klimatach postapo czeka na grywalną wersję kinowego hitu sprzed lat. I wychodzi na to, że gra zdobędzie równą popularność, co jej filmowy odpowiednik. Jeśli więc kręcą Cię klimaty osadzone w świecie po ogromnym kataklizmie i walka o przetrwanie, pobierz World War Z PC i rozpocznij swoją przygodę z grą. Wydawca gry Focus Home Interactive. Platformy: Microsoft Windows, Xbox One, Playstation 4.

World War Z Download – do pobrania na PC

World War Z pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Sprawa jest prosta – żeby przetrwać musisz zwalczać swoich wrogów, w tym przypadku całe hordy zombiaków, które opanowały to postapokaliptyczne uniwersum. Ta gra to doskonała kompilacja przygodówki, strzelanki trzecioosobowej i survivalu. A to po prostu nie może być nudne. World War Z PS4, PC, XONE oferuje graczowi naprawdę ciekawą rozgrywkę, a jednocześnie świetną zabawę. To po prostu trzeba sprawdzić.

Gra zostanie wydana na platformę PC, a także prawdopodobnie na PS4 oraz XBoxa. Dostępna jest zarówno w trybie single player, jak i multiplayer przez sieć internetową, co sprawia, że jest doskonałą rozrywką w gronie znajomych. I to właśnie tryb kooperacyjny przynosi najwięcej radości. Występując w grupie przetrwałych ludzi przeciw groźnym zombie, można wypracować ciekawe strategie działania i walki. World War Z została wydana jedynie w angielskiej wersji językowej – zarówno na poziomie dialogów, jak i napisów. Warto też dodać, że zombiaki przedstawione w tej grze to nie powolne i niemyślące stwory, a bardzo szybkie i przebiegłe potwory, które sprawią, że rozgrywka będzie naprawdę wymagająca. Jeśli więc szukasz gry, która nie jest banalna, pobierz grę World War Z free download i zostań pogromcą umarlaków. W grze nie tylko możesz atakować. Okazuje się, że twórcy umożliwili graczom także działania defensywne polegające na budowie ogrodzeń, zapór i wież strzelniczych. Przydadzą się więc elementy strategicznego myślenia. Podobną grą w klimacie zombie jest OVERKILL’s The Walking Dead do pobrania.

Trailer gry

Bardzo ważną informacją jest to, że działania zombiaków będą nieprzewidywalne. Wszystko dzięki proceduralnemu generowaniu ich zachowania. To na pewno wpłynie na oryginalność rozgrywki i przyciągnie do tytułu wielu graczy żądnych przygód. Wśród zadań graczy będzie nie tylko po prostu zabijanie ożywieńców, lecz także chronienie strategicznych budynków i ludzi oraz ratowanie innych ocalałych po postapokalipsie. Podczas rozgrywki możliwe będzie niszczenie wielu elementów otoczenia w celu zwalczania zombie. To sprawia, że gra jest jeszcze bardziej interesująca. Gra będzie początkowo oferowała cztery różne lokalizacje (Nowy Jork, Moskwę, Jerozolimę i Koreę), jednak z czasem mają pojawiać się inne miejsca, w których gracz będzie mógł rozegrać swoje misje. Jeśli taka koncepcja gry jest Ci bliska, ściągnij World War Z PC download, by móc oddać się rozrywce na naprawdę wysokim poziomie. Ta gra pochłonie na wiele godzin graczy zainteresowanych klimatami postapokaliptycznymi. To tytuł, na który naprawdę warto zwrócić uwagę.

World War Z Pobierz reloaded

World War Z download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-530 2.93 GHz / AMD Phenom II X4 810 2.6 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GT 730 / Radeon R7 240
  • Wolna przestrzeń na dysku: 20 GB HDD
  • System: Windows 7

  • Steam World War Z Torrent Pebx
  • Warez-bb Download World War Z Crack Exsite
  • Chomikuj World War Z Do pobrania Prophet
  • CODEX World War Z Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *