This War of Mine Pobierz

Już dzisiaj zaprezentujemy Wam świetną komputerową grę survivalową: This War of Mine Pobierz na komputer w polskiej wersji językowej zupełnie za friko. Gra This War of Mine jest inspirowana autentycznymi wydarzeniami. Wkraczając do jej świata bierzemy udział w konflikcie, który rozgrywa się we współczesnych realiach z silnie zaakcentowanym motywem przetrwania wtedy, gdy okoliczności temu nie sprzyjają. Produkcja powstało w polskim 11 bit studios znanym między innymi z ciepło przyjętej i wielokrotnie nagradzanej serii Anomaly reprezentującej gatunek znany jako „Odwrócony tower defence”. Data premiery: 14 listopada 2014. Platformy: Microsoft Windows PC, iOS, Android. Dystrybutorem recenzowanej gry jest Deep Silver.

Aby zagrać w świetną grę gatunku survival musisz Pobrać This War of Mine i zainstalować na swoim komputerze w polskiej wersji językowej. Gier osadzonych w wojennych realiach mamy wiele, tu jednak nie stajemy się żołnierzami, ale przejmujemy kontrolę nad grupką cywilów. Ich najważniejszym zadaniem jest przetrwanie, a jego realizacja nie jest łatwa skoro nasi bohaterowie znajdują się w sercu oblężonego miasta, nieustannie drżą o swoje życie, a jednocześnie muszą liczyć się z tym, że nieustannie zmieniające się warunki na polu walki doprowadzają do sytuacji, których nie można przewidzieć. W trakcie rozgrywki należy obawiać się nie tylko wypuszczonej z premedytacją lub po prostu zabłąkanej kuli, ale również głodu, niedoboru lekarstw oraz snajperów, których pozycje wcale nie są stałe.

This War of Mine Pobierz na PC – Polska wersja językowa !

W trakcie rozgrywki bardzo duże znaczenie ma również cykl dnia i nocy, to bowiem właśnie on determinuje podejmowane przez nas decyzje. Nasz schron możemy opuścić o dowolnej porze, musimy jednak liczyć się z tym, że za dnia zwiększamy w ten sposób ryzyko naszej natychmiastowej śmierci. Jeśli więc chcemy naprawiać i ulepszać naszą kryjówkę, powinniśmy koncentrować się przede wszystkim na działaniach podejmowanych nocą. Tu przygodowa gra akcji daje nam zresztą spore możliwości, możemy bowiem tworzyć nie tylko meble, ale również podstawowe narzędzia i broń. Co więcej, w wojennych warunkach możliwe jest nawet destylowanie alkoholu. Nie bez znaczenia jest i to, że cywile pozostający pod naszą opieką powinni być zdrowi i, o ile to możliwe, powinni cieszyć się dość dobrą kondycją psychiczną. Opuszczanie schronienia i wychodzenie na ulicę jest jednak nieuniknione, w innym wypadku nie znajdziemy bowiem tych przedmiotów, które umożliwią nam przetrwanie.

W trakcie całej gry nie możemy oprzeć się wrażeniu nieustannej niepewności. Ciągle musimy też walczyć o to, aby przetrwać. Co więcej, decyzje, które musimy podejmować są nie tylko trudne, ale również niejednoznaczne, bardzo często bowiem konsekwencją naszych wyborów jest właśnie życie albo śmierć. Bywa i tak, że dobro ogółu wymaga od nas poświęcenie jednego z cywilów, choć nie można zapominać o tym, że konsekwencje każdego naszego wyboru mają wpływ na kondycję psychiczną i fizyczną grupy. Grafika i soundtrack to zasługa silnika Liquid Engine.

Bardzo przydatna okazuje się opcja pozwalająca na losowe generowanie tak poziomów, jak i postaci, które kontrolujemy. Dzięki temu stające przed nami wyzwania są zróżnicowane, a my prowadzimy je w unikatowych lokacjach. Świat gry został wykonany w pełnym 3D, sama akcja jest jednak obserwowana z boku, tak, jak ma to miejsce w klasycznych platformówkach 2D. Do interakcji z otoczeniem dochodzi z wykorzystaniem różnego rodzaju ikonek, które pozwalają na wykonywanie konkretnych czynności. Grze towarzyszy też ciemna i ponura oprawa graniczna, która opiera się na systemie świateł oraz cieni. Cena na steam: 19,99 USD.

This War of Mine Download – Instaluj This War of Mine pełna wersja !

download

Pobierz za Darmo!

This War of Mine Download – Pełna Wersja Gry „Zobacz Trailer”

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Quad 2.7 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 260.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 9.
 • This War of Mine Download
 • This War of Mine Pobierz
 • Download This War of Mine
 • This War of Mine Patch
 • This War of Mine Dodatek
 • This War of Mine crack

Oficjalna strona: http://www.thiswarofmine.com/pl/#home.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.