This War of Mine Pobierz

This war of mine download

Już dzisiaj zaprezentujemy Wam świetną grę: This War of Mine Pobierz na komputer w polskiej wersji językowej zupełnie za friko. Gra This War of Mine jest inspirowana autentycznymi wydarzeniami. Wkraczając do jej świata bierzemy udział w konflikcie, który rozgrywa się we współczesnych realiach z silnie zaakcentowanym motywem przetrwania wtedy, gdy okoliczności temu nie sprzyjają. Produkcja powstało w polskim 11 bit studios znanym między innymi z ciepło przyjętej i wielokrotnie nagradzanej serii Anomaly reprezentującej gatunek znany jako „Odwrócony tower defence”.

Aby zagrać w świetną grę gatunku survival musisz Pobrać This War of Mine i zainstalować na swoim komputerze w polskiej wersji językowej. Gier osadzonych w wojennych realiach mamy wiele, tu jednak nie stajemy się żołnierzami, ale przejmujemy kontrolę nad grupką cywilów. Ich najważniejszym zadaniem jest przetrwanie, a jego realizacja nie jest łatwa skoro nasi bohaterowie znajdują się w sercu oblężonego miasta, nieustannie drżą o swoje życie, a jednocześnie muszą liczyć się z tym, że nieustannie zmieniające się warunki na polu walki doprowadzają do sytuacji, których nie można przewidzieć. W trakcie rozgrywki należy obawiać się nie tylko wypuszczonej z premedytacją lub po prostu zabłąkanej kuli, ale również głodu, niedoboru lekarstw oraz snajperów, których pozycje wcale nie są stałe.

This War of Mine Pobierz na PC – Polska wersja językowa !

W trakcie rozgrywki bardzo duże znaczenie ma również cykl dnia i nocy, to bowiem właśnie on determinuje podejmowane przez nas decyzje. Nasz schron możemy opuścić o dowolnej porze, musimy jednak liczyć się z tym, że za dnia zwiększamy w ten sposób ryzyko naszej natychmiastowej śmierci. Jeśli więc chcemy naprawiać i ulepszać naszą kryjówkę, powinniśmy koncentrować się przede wszystkim na działaniach podejmowanych nocą. Tu gra daje nam zresztą spore możliwości, możemy bowiem tworzyć nie tylko meble, ale również podstawowe narzędzia i broń. Co więcej, w wojennych warunkach możliwe jest nawet destylowanie alkoholu. Nie bez znaczenia jest i to, że cywile pozostający pod naszą opieką powinni być zdrowi i, o ile to możliwe, powinni cieszyć się dość dobrą kondycją psychiczną. Opuszczanie schronienia i wychodzenie na ulicę jest jednak nieuniknione, w innym wypadku nie znajdziemy bowiem tych przedmiotów, które umożliwią nam przetrwanie.

W trakcie całej gry nie możemy oprzeć się wrażeniu nieustannej niepewności. Ciągle musimy też walczyć o to, aby przetrwać. Co więcej, decyzje, które musimy podejmować są nie tylko trudne, ale również niejednoznaczne, bardzo często bowiem konsekwencją naszych wyborów jest właśnie życie albo śmierć. Bywa i tak, że dobro ogółu wymaga od nas poświęcenie jednego z cywilów, choć nie można zapominać o tym, że konsekwencje każdego naszego wyboru mają wpływ na kondycję psychiczną i fizyczną grupy.

Bardzo przydatna okazuje się opcja pozwalająca na losowe generowanie tak poziomów, jak i postaci, które kontrolujemy. Dzięki temu stające przed nami wyzwania są zróżnicowane, a my prowadzimy je w unikatowych lokacjach. Świat gry został wykonany w pełnym 3D, sama akcja jest jednak obserwowana z boku, tak, jak ma to miejsce w klasycznych platformówkach 2D. Do interakcji z otoczeniem dochodzi z wykorzystaniem różnego rodzaju ikonek, które pozwalają na wykonywanie konkretnych czynności. Grze towarzyszy też ciemna i ponura oprawa graniczna, która opiera się na systemie świateł oraz cieni.

This War of Mine Download – Instaluj This War of Mine pełna wersja !

download

Pobierz za Darmo!

This War of Mine Download – Pełna Wersja Gry “Zobacz Trailer”

 

  • This War of Mine Download
  • This War of Mine Pobierz
  • Download This War of Mine
  • This War of Mine Patch
  • This War of Mine Dodatek
  • This War of Mine crack

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *