Stranded Deep Download

Stranded Deep to gra typu survival, która została osadzona na bezludnej wyspie. Jest to debiutancki tytuł dwuosobowego teamu pochodzącego z Australii – Beam Team Games. Jako ciekawostkę można przywołać, że gra w kilku momentach odwołuje się do filmu Cast Away z Tomem Hanksem. Survival charakteryzuje się doskonałą oprawą graficzną, co bardzo wyróżnia go na tle konkurencyjnych produkcji. Jeśli lubisz gry przygodowe, w których musisz myśleć kreatywnie i zrobić wszystko, aby przetrwać, to ten tytuł będzie dla Ciebie doskonałą rozrywką. Koniecznie pobierz Stranded Deep Download i wciel się w rolę głównego bohatera, którego jedynym pragnieniem jest przeżycie! Platformy: PC, PS4, XONE.

Stranded Deep Download Codex

Stranded Deep pobierz

Pobierz za Darmo!

Akcja gry toczy się na bezludnej wyspie. Gracz wciela się w rolę rozbitka, jedynego ocalałego człowieka z katastrofy lotniczej na środku Pacyfiku i jego naczelnym zadaniem jest przetrwać. Aby tego dokonać musi bardzo racjonalnie korzystać z zasobów, jakie daje mu wyspa od czasu do czasu wybierając się na podwodne eskapady, gdzie można znaleźć całe mnóstwo bardzo przydatnych przedmiotów. Dokładne poznanie okolicy przez rozbitka zostało o tyle utrudnione przez autorów, że przy każdym kolejnym podejściu zarówno archipelag jak i całe terytorium zmienia się. Świat jest generowany proceduralnie i składa się on z wysp, wysepek, raf koralowych i głębin oceanicznych. W pięknych, lazurowych wodach można znaleźć fantastyczne wraki statków i obserwować niepowtarzalną, morską faunę i florę. Autorzy postarali się o dynamiczny system dnia i nocy, a także pogody. Oznacza to, że w jednej chwili może lać rzęsisty deszcz, a w drugiej świecić cudowne, gorące słońce.

Bardzo dużą rolę odgrywa tutaj crafting. Deweloperzy postanowili zmusić gracza do samodzielnego myślenia oraz kreatywnego podejścia do kolejnych zadań w taki sposób, aby sam postarał się łączyć poszczególne elementy w przydatne mu narzędzia. Rozbitek musi sobie stworzyć zarówno te podstawowe przedmioty, które pomogą mu w przetrwaniu, jak np. wędka czy broń, ale również te bardziej zaawansowane, jak prosta chatka lub tratwa. Należy starać się unikać zagrożeń, które mogą prowadzić do śmierci gracza. Spotkanie z rekinem czy wpłynięcie na otwarte morze w czasie sztormu może skończyć się bardzo źle. Podobną grą jest Green Hell pobierz.

Trzeba zaspokajać podstawowe potrzeby jak głód czy pragnienie jednocześnie dbając o w miarę zdrową dietę oraz o dobry stan zdrowia. Należy także uważać na warunki pogodowe, a w szczególności na upały w trakcie dnia oraz chłody w nocy. Gracz musi nauczyć się polować, łowić ryby oraz korzystać z dobrodziejstw, jakie zapewnia mu wyspa. Jeśli uwielbiasz gry survivalowe z bezludną wyspą w tle to ten tytuł z pewnością przypadnie Ci do gustu. Musisz nie tylko zawalczyć o własne przetrwanie, ale postarać się unikać niebezpiecznych sytuacji, które mogą prowadzić do nieuchronnej śmierci. Pobierz za darmo Stranded Deep Download i wciel się rolę rozbitka, który musi walczyć o przetrwanie!

Silny i bardzo wytrzymały silnik, na bazie którego została stworzona gra zapewnia jej doskonałą grafikę oraz świetną mechanikę. Twórcy rozgrywki mogą pochwalić się doskonale dopracowanym cyklem dobowym, a także zmiennymi warunkami atmosferycznymi, które w bardzo dużym stopniu wpływają na płynność gry. Dodatkowo stworzenie realistycznie wyglądającego oceanu stanowiło jeden z głównym priorytetów deweloperów, co w znacznym stopniu im się udało. Koniecznie ściąnij Stranded Deep free Download i przekonaj się na własnej skórze o tym, co jeszcze może Ci przynieść życie na bezludnej wyspie!

Stranded Deep Pobierz Skidrow

Stranded Deep download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 1.8 GHz
  • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM
  • Karta grafiki: 512 MB GeForce 9800 GT lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 1 GB HDD
  • System: Windows Vista/7/8

  • CODEX Stranded Deep Free Download
  • Pebx Stranded Deep Pobierz za darmo PC
  • Steam Download Stranded Deep Crack Exsite
  • Reloaded Stranded Deep Torrent Chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *