Trine 4: The Nightmare Prince Download

Trine 4: The Nightmare Prince jest to już kolejna odsłona świetnej i bardzo dobrze wykonanej gry Trine. Niestety nie możemy tutaj liczyć na jakieś bardzo duże zmiany jeżeli chodzi o tę część gry. Naprawdę warto jest zagrać w tę grę, gdyż mało jest tego typu rozwiązań na rynku. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch. Data premiery: 8 październik 2019.

Trine 4: The Nightmare Prince Pobierz

Trine 4: The Nightmare Prince pełna wersja

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Fabuła gry jest naprawdę bardzo rozbudowana. Z pewnością nie będziemy mogli się nudzić grając właśnie w Trine 4: The Nightmare Prince do pobrania. Niniejsza gra jest to gra fantasy, zupełnie niezwiązana jest ona z poprzednimi częściami Trine 4. Bohaterowie, którymi gramy są to rycerz, złodziejki, jak i czarodzieje. Musimy uratować księcia Seliusa, który jest nękany przez koszmary. Księcia ratuje Zoya, Pontius oraz Amadeus. Bez problemu możemy się bardzo dobrze bawić grając w tę grę logiczną. Sama grafika jest bardzo dobrze stworzona i widać, że twórcy dołożyli wszelkich starań.

Czy warto pobrać grę?

Osobiście myślę, że naprawdę warto jest grać w tę grę na PS4, XONE, Switch lub PC. Poleciłbym ją swoim znajomym, gdyż jest tego naprawdę warta. Producenci dosłownie stanęli na wysokości zadania i dopięli wszystko na ostatni guzik. Bardzo przyjemnie się gra, chociaż niniejsza gra nie przypomina nowoczesnością tych tworzonych w dzisiejszych czasach. Każdy level w niniejszej grze jest przepięknie stworzony przez twórców. Mowa jest tu oczywiście o kolorach, o tłach, a także o interakcje z najróżniejszymi obiektami. Wraz z naszymi postępami w grze nie zmniejsza się jakość grafiki. Godne uwagi jest to, że niniejsza gra posiada bardzo dużo fanów na całym świecie, a ich liczba z roku na rok wzrasta. Nic w tym dziwnego, gdyż Trine 4: The Nightmare Prince Download jest to świetna gra! Osobiście poleciłbym tę grę swojemu znajomemu.

Trine 4 – co jeszcze powinniśmy wiedzieć na jej temat?

Sterowanie postaciami nie jest zupełnie intuicyjne, a to za sprawą tego, że niestety twórcy nie dołożyli należytych starań. Grając musimy patrzeć nie tylko do przodu, lecz także dookoła. W innym wypadku możemy z łatwością zostać zaatakowani przez naszych wrogów. Aby ukończyć wymagane poziomy, musimy rozwiązać postawione przed nami zagadki. Podsumowując, gra stawia przed nami bardzo dużo najróżniejszych zadań, które wręcz musimy rozwiązać, żeby zakończyć grę. Gdy w danym momencie nie mamy ochoty na ich rozwiązywanie, możemy sobie w opcjach ustawić czas, po którym postaci zaczną nam podpowiadać. Samo to jak producenci stworzyli postaci z pewnością nie zasługuje na stuprocentowe pochwały. Każda z postaci stworzonych w tej grze fabularnej ma swój własny charakter oraz umiejętności.

Jest to gra typowo logiczno – platformowa, która została stworzona przez niezależne studio Frozenbyte. Myślę, iż każdy z nas powinien jak najbardziej zagrać w tę grę, bez wątpienia będzie zadowolony. Studio Frozenbyte jest to miejsce, w którym z roku na rok powstaje coraz więcej gier komputerowych wartych uwagi. Tę grę można kupić zarówno w sklepach internetowych, jak i w sklepach stacjonarnych. Warto, naprawdę. Cena na steam: 29,99 USD.

Trine 4 The Nightmare Prince pełna wersja

Trine 4: The Nightmare Prince PC gra

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-2115C 2.0GHz.
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 560.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 16 GB HDD.
  • System: Windows 10 64-bit.
  • Direct X DX 11.
  • crack Trine 4 chomikuj pobierz
  • torrent Trine 4: The Nightmare Prince free download
  • codex Trine 4 ściągnij na PC
  • skidrow Trine 4 steam gra do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *