Warparty Pobierz na PC

Nowy RTS który premierę będzie miał pod koniec marca! Warparty PC pełna wersja to gra strategiczna w czasie rzeczywistym osadzona w epoce kamienia łupanego. Zbudujesz swoją bazę, rekrutujesz i kontrolujesz grupę żołnierzy, walczysz i oswajasz dzikie dinozaury oraz kierujesz przepływem walki – to wszystko czeka Cię w tej wspaniałej rozgrywce. Właściwe zarządzanie zasobami, umiejętnościami i świadomością mapy doprowadzi Cię do zwycięstwa.

Warparty Download za darmo

Warparty pobierz

Pobierz za Darmo!

Gra to tradycyjny RTS, który ukazuje świat w którym żyją dinozaury i ludzie. Gracz może również spotkać na swojej drodze mityczne bestie. Jeżeli chcesz poczuć wspaniały klimat, który z pewnością można odnaleźć w grze – pobierz za darmo Warparty download i zrób wszystko, aby przetrwać.

Producentem gry została firma Warcave / Crazy Monkey Studios – Warcave jest również oficjalnym wydawcą. Strategiczna gra stworzona została w rewelacyjny sposób, który z całą pewnością zachwyci nie jednego fana tego typu gier.

Gra opowiada przede wszystkim o alternatywnej wersji historii. Po upadku Ziemi, świat został opanowany przez dinozaury, a także mityczne, potężne bestie. Ludzkie plemiona muszą walczyć z przeciwnikami i zrobić wszystko, aby świat wrócił do normy. Gracz ma możliwość tworzenia ogromnym armii, które będą odpowiedzialne za walkę z przeciwnikami.

Oprawa graficzna jest niesamowicie przyjemna dla oka. Gracz może wybrać spośród trzech ras, którymi można prowadzić naprawdę ciekawe rozgrywki. Podzielona jest również na trzy kampanie – w każdej znajduje się sześć misji, które gracz musi przejść. Wszystkie misje całkowicie się od siebie różnią – właśnie dlatego gra jest tak bardzo ciekawa. Jeżeli chcesz wziąć udział w tej akcji, ściągnij grę Warparty na PC i uratuj świat.

W grę można grać nie tylko na komputerach, ale również na PS4 oraz XONE. Gra daje naprawdę wiele możliwości – można w nią grać zarówno w pojedynkę, jak i wybrać tryb multiplayer, który pozwana nam grać ze znajomymi. Jeżeli gracz zdecyduje się grać samotnie, to ma do dyspozycji wiele przygód, które są rozbudowane o kampanię fabularną. Tryb survivalowy z całą pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagającego gracza. Inna fajna gra RTS End State do pobrania na PC.

Potyczki z udziałem sztucznej inteligencji mogą być bardzo ciekawe, jeżeli gracz będzie grał samotnie. Wieloosobowe rozgrywki także są interesujące, ponieważ mogą walczyć ze sobą przez Internet, gdzie znajduje się również ranking najlepszych gracz. Z całą pewnością jest to duża zachęta dla osób, które cenią sobie w grach rywalizację oraz akcję.

Warparty Pobierz Pełna Wersja gry PC

Warparty download free

Pobierz gre!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 550 / Radeon HD 6870
  • Wolna przestrzeń na dysku: 1 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10 64-bit
 

  • torrent Warparty ściągnij pebx
  • crack Warparty gry darmowe
  • chomikuj Warparty darmowa gra
  • codex Warparty free download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.