Xenonauts 2 Pobierz grę na PC

Super gra w stylu ufo do pobrania na PC Windows! Xenonauts 2 to fantastyczna gra, która została osadzona w realiach science fiction. Turowa gra strategiczna jest kontynuacją pierwszej częściej rozgrywki, która swoją premierę miała w 2014 roku. Producentem gry jest studio Goldhawk Interactive, które odpowiedzialne jest także za wydanie rozgrywki. Nie zwlekaj, tylko u Nas fajne gry do pobrania na Windows PC.

Xenonauts 2 Download za darmo PC

Xenonauts 2 pobierz pc

Pobierz za Darmo!

Ta strategiczna gra to pozycja obowiązkowa dla graczy, którzy uwielbiają akcję. Podczas rozgrywki kontrolujesz wielonarodową organizację wojskową, która ma za zadanie bronić planetę przed inwazją obcych, używając małych oddziałów wytrwałych żołnierzy. W ten sposób można wyeliminować istoty pozaziemskie i odzyskać technologię w turowej walce naziemnej. Szczegółowa warstwa strategiczna pozwala koordynować obronę planety, wykorzystując sprzęt do zestrzelenia UFO i zbadania przechwyconych artefaktów.

Jeżeli chcesz obronić planetę przed obcymi – pobierz grę Xenonauts 2 Download i ciesz się z wielogodzinnej akcji. Akcja rozgrywa się w alternatywnej linii czasu, w której dekady ingerencji obcych zapobiegły zakończeniu zimnej wojny, pozostawiając NATO i blok radziecki w katastrofalnej wojnie nuklearnej. W części tej zostało dodano wiele ulepszeń. Producenci sprawili, że grafika w grze jest na bardzo dobrym poziomie.

Trailer gry

Gra zapewnia napiętą turową walkę w realistycznych, zróżnicowanych i w pełni zniszczonych polach bitwy. Walka jest tak samo głęboka, jak w pierwszej części gry, ale teraz gracz ma szerszą gamę misji do pokonania oraz większy wybór sprzętu do zdobycia i cięższych przeciwników do pokonania. Ściągnij za darmo Xenonauts 2 PC Download i sprawdź swoje siły podczas rozgrywki.

Rozgrywka ma jeszcze bardziej rozbudowane drzewo badawcze niż część pierwsza, dzięki czemu gracz może odblokować nowy sprzęt i samoloty na polu bitwy, powoli ujawniając intencje i pochodzenie najeźdźców. Żołnierze w Ksenonautach są nieustępliwi w każdej misji. Zadaniem gracza jest troszczenie się o swoją grupę, a także ciągle poprawiać swoje statystyki. Inna ciekawa gra strategiczna Desperados III pobierz na PC.

Zdjęcia gry


W grę można grać na wszystkich komputerach. Dzięki swobodnemu operowaniu kamerą gra jest również o wiele ciekawsza. Mechanika walki powietrznej pozwala na wykorzystanie sporej ilości jednostek. W grze występuje tryb – single player, który pozwala nam na samotną rozgrywkę – dla wielu graczy może okazać się to dużym plusem. Dodatkowo gra posiada naprawdę wspaniałą ścieżkę dźwiękową, która sprawia, że rozgrywka jest bardzo przyjemna. System walki podczas misji lądowych także jest ulepszony. Gracz ma możliwość niszczyć statki obcych oraz zdobywać nowy arsenał taktyczny.

Xenonauts 2 Pobierz grę w Pełnej Wersji

Xenonauts 2 download

Pobierz gre!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-4690 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 770
  • Wolna przestrzeń na dysku: 20 GB HDD
  • System: Windows 10
 

  • torrent Xenonauts 2 ściagnij pebx
  • crack Xenonauts 2 pobierz chomikuj
  • codex Xenonauts 2 free download
  • gra Xenonauts 2 do pobrania pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.