Werewolf: The Apocalypse – Earthblood Download

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood to gra akcji RPG stworzona przez studio Cyanide. Stanowi ona adaptację gry fabularnej Werewolf: The Apocalypse. Myślę, że już sam fakt, iż jest to gra akcji przyciąga każdego gracza.

Producent: Cyanide Studio
Wydawca: Nacon / Bigben Interactive
Data premiery PC: 4 Lutego 2021
Ocena użytkowników: 5/10
Język: Polski, Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Portugalski, Włoski, Rosyjski, Koreański, Chiński
PEGI 16
Ilość pobrań: 5477

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood Pobierz za darmo

Champion of Gaia Edition

Werewolf: The Apocalypse - Earthblood download

Na jakie platformy została wydana gra?

Wielu graczy ma ten sam problem. W oczekiwaniu na grę boją się, iż ich platforma może nie być odpowiednią na daną grę. Dlatego też należy poinformować, że Werewolf: The Apocalypse – Earthblood wychodzi na pięć różnych platform: PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX SERIES X. Żaden z graczy, myślę, nie został poszkodowany i będzie mógł odbyć przygodę w świecie pełnym mroku i wilkołaków.

Trochę o producencie.

Produkcją gry jest Cyanide Studio. Jest to studio deweloperskie znajdujące się w Paryżu. Zajmują się tworzeniem produkcji na komputery osobiste, konsole oraz urządzenia mobilne. Specjalizacją zespołu są gry sportowe, jednak tworzą również gry RPG lub przygodowe. Najpopularniejszą serią opracowanych przez tę kilkudziesięcioosobową ekipę należą między innymi: Pro Cycling Manager, Blood Bowl, a także Styx. W 2018 roku dołączyli do Nacon.

Singleplayer czy multiplayer?

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood to gra typu singleplayer. Ukazana jest z trzeciej osoby (TTP). Rozgrywka odbywa się na stosunkowo małych mapach, na których znajduje się kilka lokacji – baza wypadowa i obszary odwiedzane w ramach kolejnych głównych misji. Każdy napotkany problem Cahal rozwiązuje sam, przemieniając się w jedną z trzech form.

Będąc w formie ludzkiej, bohater pokonuje wrogów nieświadomych z jego obecności. W trakcie trwania rozgrywki można przeprowadzić dialog z poszczególnymi osobami. Cahal przemienia się w wilkołaka o imieniu Crinos, który dokonuje starć wręcz w większych walkach. Walka z wrogami wygląda tak, że jest tłum przeciwników, z którym bohater musi sam stawić czoła używając przy tym standardowych ciosów combo oraz specjalnych ataków odblokowywanych wraz z postępami podczas walki. Sprawdź też inną świetną grę RPG Warhammer: Chaosbane do pobrania.

Fabuła zwięzła, a jednak nie.

Fabuła danej gry została wymyślona w taki sposób, by świat przedstawiał nasze współczesne czasy. Ale zdecydowanie bardziej mroczne i niepokojące, w których zamieszkują potwory różnej maści z każdego możliwego mitu czy legendy. Czy to nie jest wspaniała wizja gry? Gracz wciela sie w niesamowitego Cahala. Mężczyzna może przeistaczać się w wilkołaka. Ów człowiek musi mieć się na baczności, by jego moce nie pochłonęły jego ludzkiej postaci. Jako wygnaniec powraca do swojego dawnego, zagrożonego wyginięciem klanu, aby go wesprzeć w wojnie. Wraz z towarzyszami musi zmierzyć się z ogromną i przerażającą korporacją o nazwie Endron. Owa korporacja przeciwdziała naturze, dlatego celem jest obalić niszczycielskie działania wrogich sił.

Technika gry i pozostałe informacje.

Gra korzysta z zaawansowanej techniki Unreal Engine 4, choć nie wykorzystuje pełni możliwości. Oprawa graficzna jest przeciętnej jakości.

Należy do tak zwanego Świata Mroku, co pozwala na dalsze wcielenie się w inne postacie, co zostało wykorzystanie już w innych grach.

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood Download – Pełna Wersja PC

Werewolf: The Apocalypse - Earthblood pobierz

 

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5-3470 3.2 GHz / AMD FX-8370 4.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: 1 GB GeForce GTX 650 / Radeon HD 7790
  • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i7-8700 3.2 GHz / AMD Ryzen 5 3600X 3.8 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 3 GB GeForce GTX 780 / 4 GB Radeon R9 290
  • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10

 

ważne wolf/wilkołak Champion of Gaia Edition rozerwij wrogów na strzępy epic koszyka games, cahal jako człowiek i innymi ludźmi, rage cahal game of the game wilkołak epic world endron wyrm, playstation informacje wolf/wilka nacon zaloguj akcja store, zobacz człowieka wilk kategorii plików 2021, copyright 2020 all rights reserved e mail, każda pomoc służy ustawienia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *