World War 3 Download

Zrujnowana doszczętnie Warszawa w grze wojennej strzelance. World War 3 PC to pierwszoosobowa strzelanka, stworzona przez polskie studio The Farm 51. Charakteryzuje ją wysoki stopień profesjonalizmu i oddania realiów pola walki, gdyż tworzono ją w oparciu o konsultacje ze strony wojskowych. Platformy: Microsoft Windows PC. Data premiery: 19.10.2018.

World War 3 PC Download CODEX

World War 3 pobierz gre

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Akcja gry rozpoczyna się w alternatywnej wersji historii współczesnej. Jak łatwo się domyślić, produkcja traktuje o wybuchu III Wojny Światowej, która wybucha między wojskami NATO a Rosją. Gracz podczas rozgrywki może wcielić się zarówno w rolę żołnierzy rosyjskich, jak i zachodnich (np. polskich). Co ciekawe, walka odbywa się na terenach faktycznie istniejących. Będziemy więc uczestnikami wielkich bitew o Warszawę, Moskwę, Berlin itd. Przesuwanie się linii frontu będzie więc zależne od tego, kto w trakcie poszczególnych bitew będzie odnosił zwycięstwa.

Jeśli więc i Ty chcesz dołączyć do naszych (i nie tylko naszych żołnierzy) i bić się o sprawę w wirtualnej Europie, pobierz za darmo World War 3 Download i przekonaj się, jak dobrym dowódcą jesteś.

Mechanika gry

Co ciekawe, akcja w grze opiera się na trybie pierwszoosobowym. Jesteśmy więc naocznymi świadkami tego, co w danej sytuacji dzieje się na mapie świata. Zaletą produkcji jest bardzo szeroki wachlarz różnych broni i gadżetów, które mają dać nam przewagę nad przeciwnikiem. Co więcej, możemy je dowolnie modyfikować, zwiększając w ten sposób ich skuteczność na polu walki.

Jak już było to wspomniane wcześniej, gra charakteryzuje się wysokim realizmem. Sięga on nie tylko poziomu samej broni, ale też specyfiki jej działania (np. oddziaływanie pocisku bezpośrednio na pancerz). Realizm ten obejmuje również właściwości wykorzystywanego sprzętu, takie jak np. wagę pojazdów, którymi poruszamy się po polu bitwy. Jeśli więc i Ty chcesz doświadczyć cyfrowego realizmu wirtualnego pola bitwy, pobierz gre World War 3 free Download następnie przekonaj się, jak bardzo rozbudowanym może być symulator pola bitwy.

Tryby gry

World War 3 posiada kilka wariantów rozgrywki. Najważniejszym z nich jest tryb Warzone. Poszczególni gracze biorą w nim udział w walce o strategiczne cele. Drugi tryb oparty jest na zasadach panujących w Battle Royale. Gracze biorący w nim udział, zostają podzieleni na małe oddziały zwiadowcze a następnie przerzuceni głęboko na tyły wroga. Podobna gra współczesnych konfliktów to Call of Duty Modern Warfare Remastered.

Zwycięstwa w poszczególnych starciach pozwalają nam na zdobywanie zasobów, które następnie wykorzystywane są do dalszej walki z nieprzyjacielem. Jeśli i Ty chcesz stać się dzielnym wojakiem, który poprowadzi kamratów do zwycięstwa, pobierz World War 3 w pełnej wersji i przekonaj się, jak wiele potrzeba, by móc wspólnie to zwycięstwo osiągnąć.

Interfejs gry

Istotnym elementem rozgrywki jest interaktywna mapa strategiczna, na której prezentowany jest postęp naszych, bądź przeciwnych nam wojsk. Mocną stroną gry jest jej świat, w którym zadbano o bardzo dokładne odzwierciedlenie poszczególnych pojazdów bojowych i realiów walki.

World War 3 Pobierz reloaded

World War 3 download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 770 / Radeon HD 7870 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 35 GB HDD
  • System: Windows 7 SP1 64-bit

  • Steam World War 3 Torrent Pebx
  • Warez-bb Download World War 3 Crack Exsite
  • Chomikuj World War 3 Do pobrania Prophet
  • CODEX World War 3 Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *