Agents of Mayhem Download

Agents of Mayhem została wyprodukowana przez studio Volition, które jest znane choćby z serii Red Faction i Saints Row. Mamy do czynienia z trzecioosobową gra akcji, której fabułę osadzono w otwartym świecie. Jeśli chcesz wcielić się w superagentów z organizacji M.A.Y.H.E.M. (Multinational Agency for Hunting Evil Masterminds) Pobierz Agents of Mayhem Download niezwykłą grę akcji. Twoim zadaniem będzie pokrzyżowanie szyków złego Doktora Babylona oraz będącej na jego usługach brygady superłotrów. Wydawcą gry jest Deep Silver / Koch Media. Data premier 15.08.2017. Platformy PC, PS4, XONE.

Agents of Mayhem Download – Pełna Wersja PC

Agents of Mayhem pobierz

Pobierz za Darmo!

W grze pełna wersja spotkamy dzielnych pracowników M.A.Y.H.E.M. (Multinational Agency for Hunting Evil Masterminds). M.A.Y.H.E.M. jest niezwykłą organizacją, która zrzesza superagentów z całego świata, muszą oni wspólnie stawić czoła (komuż by innemu?) super złoczyńcom z organizacji L.E.G.I.O.N. (League of Evil Gentlemen Intent on Obliterating Nations) dowodzonej przez złego Doktora Babylona. Złoczyńcom udało się już niemal całkowicie opanować świat, jedyna nadzieja więc w naszych superbohaterach, dowodzonych przez niepokonanego Persephone Brimstone. Niewiele zostało już czasu, bo siły złoczyńców zamierzają użyć potężnej maszyny, której nie oprze się nikt nawet kadra doświadczonych agentów M.A.Y.H.E.M. Jeśli chcesz stoczyć walkę z siłami zła i uratować świat Pobierz za darmo Agents of Mayhem Download jedną z najciekawszych gier akcji.

Warto zaznaczyć, że chociaż opisywana tutaj gra produkcja jest całkiem nową marką, to jej akcja rozgrywa się w świecie, który stworzono dla wcześniejszego cyklu Saints Row, wspólny jest choćby projekt uniwersum, symbolika a nawet niektóre elementy elementy fabularne.

Zdjęcia gry


Recenzowana gra jest trzecioosobową strzelanką z otwartym światem, gra przeznaczona dla jednego gracza. Wszystko rozgrywa się na terenie miasta, twórcy posłużyli się tutaj Seulem w Korei Południowej. Walka odbywa zarówno na ulicach, jak i na dachach seulskich wieżowców. Jeśli chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę w wielkim koreańskim mieście Ściągnij Agents of Mayhem free Download jednoosobową strzelankę, jedną z ciekawszych propozycji w swojej kategorii. Podczas misji do wyboru jest wielu tytułowych agentów, każdy z nich posiada własne specjalizacje. Fortune uzbrojony jest w dwa potężne pistolety energetyczne, którym niewielu jest w stanie się oprzeć. Hardtack wyposażony jest w harpun, który jest doskonały podczas walki na średnim dystansie. Hollywood jest natomiast komandosem, którzy walczy za pomocą karabinu szturmowego. Tym co wyróżnia produkcję, jest możliwość tworzenia z dostępnych w opcjach herosów trzyosobowych drużyn, które wyruszają na misję. Między członkami drużyn możemy dowolnie się przełączać w czasie wypełniania misji.

Trailer gry Agents of Mayhem

Studio Volition opracowało całkiem nowy silnik gry, który potrafi generować niezwykłe efekty specjalne, po za tym zapewnia bardzo płynne rozgrywanie gry. Wielką zaletą tytułu jest niepowtarzalny komiksowy styl graficzny. Tytuł został wydany przez firmę Deep Silver, która jest właścicielem m.in. takich marek jak Dead Island oraz Metro, w roku dwa tysiące trzynastym przejęła ona studio Volition, co było rezultatem wyprzedaży deweloperów oraz IP należących wcześniej do THQ.

Agents of Mayhem Pobierz grę na PC

Agents of Mayhem download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-3240 3.4 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 750 Ti lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 38 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10 64-bit

  • CODEX Agents of Mayhem Free Download
  • Exsite Agents of Mayhem Pobierz za darmo
  • Free Download Agents of Mayhem Crack Pebx
  • Pobierz Agents of Mayhem Torrent Chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *