Among The Sleep Download

Pobierz i zainstaluj pełną wersję gry Among The Sleep Download na PC i pokieruj dwulatka unikając potworów do odnalezienia drogi do domu i znalezienia matki. Gra komputerowa Among The Sleep to projekt wyjątkowo interesujący, mamy bowiem do czynienia z interaktywnym horrorem rozgrywanym z perspektywy pierwszej osoby. Za grę (FPP) odpowiada niewielkie studio Krillbite z Norwegii, które promuje w ten sposób swój debiutancki projekt, smaczku produkcji dodaje zaś to, że gracz wciela się w postać dwuletniego dziecka. Data premiery: 29 maja 2014. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One.

Przygodowa gra akcji rusza nocą, gdy nasz bohater smacznie śpi. Spokojny sen nie trwa jednak długo, dziecko budzą bowiem dziwne dźwięki, a maluch postanawia sprawdzić, gdzie jest ich źródło. Okazuje się, że w domu nie mam mamy, naturalnym działaniem malucha jest więc wyruszenie, aby ją odnaleźć. Bujna wyobraźnia dziecka sprawia, że miejsca, które odwiedzamy razem z nim są dość surrealistyczne. Owszem, można z nich uciec, jest to jednak możliwe przede wszystkim wtedy, gdy udaje się nam odszukać rodzinne wspomnienia. Podróż nie jest łatwa, możemy jednak liczyć na wsparcie. Jest nim pluszowy miś Teddy – jedyny prawdziwy sojusznik wspierający głównego bohatera. Zabawka ma zresztą jeszcze jedną przydatną funkcję, może bowiem oświetlić najciemniejsze z miejsc. Na potrzeby gry wykorzystano silnik Unity ten sam co w Life is Strange Before the Storm.

Among The Sleep Pobierz i zainstaluj

W grze największy nacisk został położony na eksplorację. Nasze zadania związane są zatem przede wszystkim z badaniem otoczenia tak, aby znaleźć sposób na dotarcie do kolejnych lokacji. Nie bez znaczenia wydaje się i to, że raz na jakiś czas przychodzi nam uciekać przed potworami, nie brakuje tu jednak również zagadek, które należy rozwiązać, aby akcja ruszyła do przodu. Ponieważ dziecko nie ma jeszcze tak dużych umiejętności, jak człowiek dorosły, większość trasy pokonuje raczkując albo powoli chodząc. Raz na jakiś czas maluch decyduje się też na bieganie, nie wychodzi mu to jednak najlepiej. Pewnym problemem może okazać się także niski wzrost bohatera, na wiele obiektów trzeba więc będzie się wspiąć. Dziecko nie rozumie przy tym w pełni świata, który je otacza, co sprawia, że postrzegana przez nie rzeczywistość może być nieco zaskakująca. Niesamowita gra przygodowa na bazie horroru, pobierz teraz pełną wersję Among The Sleep Download i zobacz jakie niespodzianki czekają Cię w tej grze eksploracyjnej.

Among The Sleep Download – Pełna Wersja PC

Among The Sleep Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Quad Q8300 2.5GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GT 630.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 2 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 9.
 • Among The Sleep Pobierz za Darmo
 • Among The Sleep Pełna Wersja
 • Among The Sleep PL
 • Among The Sleep Spolszczenie
 • Survival horror Among The Sleep Download
 • Download Among The Sleep
 • Pobierz Among The Sleep

2 komentarze

 1. Ta gra jest bardzo fajna. Przeszłam ją 3 raz. Fajnie że można wchodzić ze wszystkim w interakcję. Pozdro.❤🍩😁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *