The First Tree Download

Szukaj słowa The First Tree pobierz która jest trzecioosobową przygodową grą akcji z podgatunku gier eksploracyjnych. Jeśli chcesz zagłębić się w refleksji na temat przemijalności naszego życia oraz towarzyszącej nam w nim samotności Pobierz The First Tree Download oryginalną grę przygodową. Tytuł jest efektem pracy niezależnego dewelopera Davida Wehle’a, autora znanej i cenionej gry Home is Where One Starts…, która była nominowana m.in. do nagrody najbardziej emocjonującej produkcji roku dwa tysiące piętnastego, w konkursie tym stawała w szranki z tytułami takimi jak Life is Strange czy Ori and the Blind Forest. Data premiery 14.09.2017. Platformy: PC, PS4, XONE, Switch.

The First Tree Download Codex

The First Tree pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry The First Tree oparta jest na dwu przeplatających się historiach. W trakcie gry podążamy za lisicą, która poszukuje swojego zaginionego potomstwa. Jednocześnie w drugim wątku śledzimy losy młodej pary, która przeżywa dylematy związane ze śmiercią w swym najbliższym otoczeniu. W trakcie rozgrywki kontrolujemy poczynania lisicy, której samotna podróż ku tytułowemu drzewu jest metaforą naszego życia i stanowi próbę odpowiedzi na towarzyszące ludzkości od zawsze pytania o pochodzenie i sens życia oraz znaczenie śmierci. Jeśli chcesz się przekonać, w jaki sposób skrzyżują się ścieżki lisicy i małżeństwa Pobierz za darmo The First Tree Download jedyną w swoim rodzaju grę przygodową. W trakcie gry będziemy kawałek po kawałku poznawać fragmenty historii i próbować połączyć je w sensowną całość, nie unikniemy przy tym refleksji nad losem naszym i całego ożywionego świata.

Zdjęcia gry


Główne założenia The First Tree wzorowane są na rozwiązaniach znanych z pierwszej produkcji Davida Wehle’a (Home is Where One Starts…). Gra nie jest więc nastawiona na wynik albo rywalizację. Twórca w swojej produkcji na wszelkie możliwe sposoby wykorzystuje motyw drogi. Eksploracja i odkrywanie kolejnych miejsc, faktów oraz przedmiotów ma służyć opowiedzeniu głębokiej, ważkiej, wzruszającej, a przede wszystkim poruszającej najważniejsze problemy historii. Jeśli chcesz się przekonać do jakiego rodzaju rozmyślań i refleksji skłoni Cię ta poruszająca opowieść ściągnij The First Tree free Download niezwykłą grę przygodową niezależnego twórcy Davida Wehle’a. Tym co różni nową grę od Home is Where One Starts.., jest to, że akcja ukazana została w perspektywie trzecioosobowej, natomiast sama eksploracja zawiera więcej elementów platformowych. Gra jest też trochę dłuższa od poprzedniej, rozgrywka trwa od godziny do dwóch godzin, natomiast to ile faktów uda się odkryć graczowi zależy już wyłącznie od niego – od jego wrażliwości i dociekliwości. Polecamy również Outer Wilds do pobrania.

Trailer gry

W Home is Where One Starts twórca w dość realistyczny sposób odtwarzał klimat południowoamerykańskiej prowincji. Koncepcja oprawy graficznej  The First Tree jest zupełnie inna. Jeśli chcesz poznać oryginalną symboliczną stronę wizualną gry Pobierz grę The First Tree Download niepowtarzalną grę przygodową. Pod względem wizualnym gra w pewnych elementach przypomina produkcje z serii Shelter. Grę oparto na popularnym silniku Unity, z tego względu grafika jest bardziej uproszczona, z wyraźnymi wielokątami. Ma to na celu stworzenie unikalnego klimatu, który współgra z filozoficzną tematyką fabuły.

The First Tree Pobierz reloaded

The First Tree download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 750/Radeon R7 260X lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 5 GB HDD
  • System: Windows XP(SP2)

  • Pobierz The First Tree Torrent Chomikuj
  • 3DM Download The First Tree Crack Pebx
  • Exsite The First Tree Free Download PC
  • CODEX The First Tree Pobierz steam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *