Call of Duty: Black Ops Cold War Pobierz grę

Call of Duty: Black Ops Cold War to już siedemnasta odsłona słynnej gry. Jeśli podobały Ci się poprzednie pozycje, koniecznie pobierz najnowszą wersję CoD za darmo i sprawdź, czy spełnia Twoje oczekiwania.

Producent: Treyarch / Raven Software
Wydawca: Activision Blizzard
Data premiery: 13 listopad 2020
Język: polski, angielski
Ocena użytkowników: 6/10
Ilość pobrań: 6239

Call of Duty: Black Ops Cold War Download

Call of Duty: Black Ops - Cold War pelna wersja

Dane podstawowe

Call of Duty: Black Ops Cold War jest siedemnastym wydaniem gry, która ukazuje się od 2003 roku. Pozycja ta jest tworzona przez firmę Activision Blizzard i opracowana przez studio Treyarch, które od początku uczestniczy w tworzeniu Black Ops. Gra należy do gatunku FPS-ów akcji z elementami RPG-a i strzelanki. Fani tej serii powinni się zainteresować porpzednią odsłoną Call of Duty: Modern Warfare.

Na jakie platformy wydano grę?

W Call of Duty: Black Ops Cold War zagrasz na komputerze, PS4, PS5, XboX One oraz XboX z serii X.

Tryb gry

W Call of Duty: Black Ops Cold War możesz grać w trybie single player lub w towarzystwie innych graczy. W tym drugim przypadku, w rozgrywce może uczestniczyć nawet do 40 osób.

Możesz także toczyć rozgrywki cross-platformowe, a dodatkowo twórcy zdecydowali się przywrócić lubianą przez graczy minikampanię zombie w trybie kooperacji.

Fabuła gry CoD: Black Ops Cold War

Jeśli poprzednie części Call of Duty nie są Ci znane, z pewnością ucieszy Cię informacja, że to nie stanowi przeszkody, aby zagrać w najnowsze rozszerzenie. Call of Duty: Black Ops Cold War opowiada zupełnie odrębną historię, która toczy się w czasach zimnej wojny.

W grze pojawiają się znane fanom serii postacie: Woods, Mason i Hudson, a w tej części dołącza do nich również agent CIA, Russel Adler. W trakcie rozgrywki, Twoim zadaniem jest pokrzyżowanie agenta KGB o tajemniczym i nieco niepokojącym pseudonimie Perseusz. Dokładnie zastanów się nad każdą decyzją, bowiem gra toczy się nieliniowo i nie ma jednego zakończenia. To, co zobaczysz na końcu, jest w pełni uzależnione od decyzji, jakie podejmiesz w trakcie rozgrywki.

Na czym polega rozgrywka?

W Call of Duty: Black Ops Cold War po raz pierwszy możesz samodzielnie stworzyć bohatera. Choć nie decydujesz o tym, jak on wygląda, możesz wybrać płeć, a także historię służby i dodatkowe zdolności. Akcja toczy się z perspektywy pierwszej osoby, a podstawowym zadanie w single playerze jest wykonywanie rozmaitych misji, które wymuszają podróże po całym świecie.

W trakcie rozgrywki napotkasz na rozmaite problemy. Jedne musisz załatwić sprytem, inne – walką wręcz. Co więcej, w niektórych przypadkach twórcy gry pozostawiają nawet podjęcie decyzji co do sposobu rozwiązania konfliktu w Twoich rękach. Wybierzesz przemknięcie za plecami wroga czy dostanie się do środka z użyciem granatu?

Call of Duty: Black Ops Cold War Pobierz pełna wersja

CoD Black Ops Cold War do pobrania

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i3-4340 3.6 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon HD 7950
  • Wolna przestrzeń na dysku: 175 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7(SP1)/10 64-bit

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD Ryzen 5 1600X 3.6 GHz
  • Pamięć operacyjna: 12 GB RAM
  • Karta graficzna: 4 GB Nvidia GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 390
  • Wolna przestrzeń na dysku: 175 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

cold war na pc windows 7 64, battle royale, gier tryb dostępne walki, pobrać lub pobrania, kampanii, graj, gracze seria dostępna, rozgrywkę download call of duty, tryb wieloosobowy, call of duty warzone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *