Cossacks 3 Download

Cossacks 3 pełna wersja to po prostu kolejna część Kozaków, czyli należącej już do klasyki wyjątkowej strategii czasu rzeczywistego. Za ich sprawą przeniesiemy się w historyczny świat przełomu XVII i XVIII wieku i staniemy na czele prowadząc ją do zwycięstwa. Decydując się na tą grę możesz liczyć na wiele godzin spędzonych przed komputerem z zapartym tchem podczas planowania kampanii i toczeniu zwycięskich bitew. Pobierz Cossacks 3 Download i sam zadecyduj o swoim zwycięstwie. W końcu to z pewnością jedna z najlepszy gier strategicznych dostępnych na rynku. Data premiery odbyła się 20 września 2016 i została udostępniona na platformy Microsoft Windows PC. Wydawcą gry jest GSC World Publishing.

Cossacks 3 Download – Pełna Wersja gry

Kozacy 3 Download

Pobierz za Darmo!

Twórcy gry

Grę komputerową wyprodukowali ukraińscy twórcy, którzy w swojej przeszłości byli odpowiedzialni przede wszystkim za słynne produkcje: S.T.A.L.K.E.R. oraz American Conquest. Studio GSC Game World, bo to o nich mowa, tym razem po raz kolejny zapraszają nas do wycieczki w przeszłość odbywającą się w ich rodzinnych stronach. Dotychczasowe opinie wskazują jednoznacznie, że trzecia część Kozaków jest w największym stopniu formą remake’u pierwszej, oryginalnej wersji. Co najważniejsze remake’iem udanym i pełnym nowych, ciekawych rozwiązań. Chcesz zobaczyć więcej przygód to musisz pobrać kolejną część jako dodatek Cossacks 3 Days of Brilliance.

Kozacy 3 zdjęcia


Miejsce i czas akcji

Europa Wschodnia XVII i XVIII wieku to niebezpieczne miejsce. Tygiel narodów, który jest pełny zawiłości politycznych i społecznych, wielkich konfliktów militarnych i krwawych bitew. W skrócie można powiedzieć, że wiele się tu dzieje, a więc jest to idealne miejsce i czas do osadzenia w nim gry strategicznej. Trudno się więc dziwić, że został w ten sposób wykorzystany. Stając do walki o ziemię, wpływy i władzę możemy wybrać jeden z 12 narodów, którymi są między innymi: Francuzi, Anglicy, Ukraińcy, Prusacy. Najważniejsze jest to, że wybór ten w dalszej części rozrywki nie ma tylko znaczenia dla koloru, którym gramy, jak to się czasem zdarza w innych grach strategicznych, ale ma wpływ na wiele istotnych kwestii. Naród ma swoje unikatowe budynki, oddziały wojskowe i technologię. Jeśli przemnożymy to przez ilość jednostek okazuje się, że mamy w całej grze mamy do dyspozycji całkiem pokaźną liczbę 70 różnych jednostek wojskowych, 100 wynalazków do odkrycia, a także 140 rodzajów budynków, których technologię wznoszenia musimy poznać. Zostając jeszcze w temacie statystyk, trzeba powiedzieć, że wybierając Cossacks 3 Download możemy poprowadzić aż pięć wielkich kampanii. Nie zwlekaj, bo przed Tobą wiele godzin niezapomnianej rozrywki, która może zmienić historię całej Europy. Grafika jak widać na trailerze jest wspomagana silnikiem 3D.

Cossacks 3 trailer

Nowe bitwy

Przebieg rozgrywki mieści się w klasycznym schemacie wszelkich gier strategicznych. Zatem, co jest w niej takiego wyjątkowego? Po pierwsze wyjątkowa jest liczebność armii (możemy poprowadzić do boju aż 10 000 żołnierzy). Powoduje to niespotykany do tej pory rozmach i skalę toczonych bitew. Jednak to jeszcze nie koniec, ponieważ twórcy zagwarantowali nam także rewolucyjną możliwość kontrolowania i wydawania rozkazów poszczególnym żołnierzom, a nie, jak to miało miejsce do tej pory, całej jednostce. Poza tym, każdy z tych szeregowych żołnierzy ma swoje indywidualne parametry życiowe. Pobierz Cossacks 3 Download i zostań prawdziwym dowódcą, którzy rządzi olbrzymią armią. Jednak zmianą uległ nie tylko element ludzki prowadzenia bojów (dostępne są bitwy morskie i lądowe) ale i kwestia ukształtowania terenu. Można je jeszcze lepiej, świadomie wykorzystywać w celu zwiększenia swoich szans. W świecie Kozaków obowiązują też prawa fizyki, którym muszą podporządkować się chociażby kule armatnie. Cena na steam: 19,99 USD. Język: polski, angielski, włoski, francuski, hiszpański, czeski, rosyjski, niemiecki, ukraiński.

Cossacks 3 / Kozacy 3 Pobierz na PC

Cossacks 3 Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-3470 3.2GHz.
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
  • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 560.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 6 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 9.
  • Pełna Wersja Cossacks 3 Pobierz Exsite
  • Pebx Cossacks 3 Free Download PC
  • Chomikuj Kozacy 3 Pobierz za darmo
  • Cracked Kozacy 3 Download

Oficjalna strona: http://www.cossacks3.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.