Cossacks 3 Download

Kozacy 3 Pobierz

Cossacks 3 to po prostu kolejna część Kozaków, czyli należącej już do klasyki wyjątkowej strategii czasu rzeczywistego. Za ich sprawą przeniesiemy się w historyczny świat przełomu XVII i XVIII wieku i staniemy na czele prowadząc ją do zwycięstwa. Decydując się na tą grę możesz liczyć na wiele godzin spędzonych przed komputerem z zapartym tchem podczas planowania kampanii i toczeniu zwycięskich bitew. Pobierz Cossacks 3 Download i sam zadecyduj o swoim zwycięstwie. W końcu to z pewnością jedna z najlepszy gier strategicznych dostępnych na rynku.

Cossacks 3 Download – Pełna Wersja gry

Kozacy 3 Download

Pobierz za Darmo!

Twórcy gry

Grę wyprodukowali ukraińscy twórcy, którzy w swojej przeszłości byli odpowiedzialni przede wszystkim za słynne produkcje: S.T.A.L.K.E.R. oraz American Conquest. Studio GSC Game World, bo to o nich mowa, tym razem po raz kolejny zapraszają nas do wycieczki w przeszłość odbywającą się w ich rodzinnych stronach. Dotychczasowe opinie wskazują jednoznacznie, że trzecia część Kozaków jest w największym stopniu formą remake’u pierwszej, oryginalnej wersji. Co najważniejsze remake’iem udanym i pełnym nowych, ciekawych rozwiązań.

Miejsce i czas akcji

Europa Wschodnia XVII i XVIII wieku to niebezpieczne miejsce. Tygiel narodów, który jest pełny zawiłości politycznych i społecznych, wielkich konfliktów militarnych i krwawych bitew. W skrócie można powiedzieć, że wiele się tu dzieje, a więc jest to idealne miejsce i czas do osadzenia w nim gry strategicznej. Trudno się więc dziwić, że został w ten sposób wykorzystany. Stając do walki o ziemię, wpływy i władzę możemy wybrać jeden z 12 narodów, którymi są między innymi: Francuzi, Anglicy, Ukraińcy, Prusacy. Najważniejsze jest to, że wybór ten w dalszej części rozrywki nie ma tylko znaczenia dla koloru, którym gramy, jak to się czasem zdarza w innych grach strategicznych, ale ma wpływ na wiele istotnych kwestii. Naród ma swoje unikatowe budynki, oddziały wojskowe i technologię. Jeśli przemnożymy to przez ilość jednostek okazuje się, że mamy w całej grze mamy do dyspozycji całkiem pokaźną liczbę 70 różnych jednostek wojskowych, 100 wynalazków do odkrycia, a także 140 rodzajów budynków, których technologię wznoszenia musimy poznać. Zostając jeszcze w temacie statystyk, trzeba powiedzieć, że wybierając Cossacks 3 Download możemy poprowadzić aż pięć wielkich kampanii. Nie zwlekaj, bo przed Tobą wiele godzin niezapomnianej rozrywki, która może zmienić historię całej Europy.

Nowe bitwy

Przebieg rozgrywki mieści się w klasycznym schemacie wszelkich gier strategicznych. Zatem, co jest w niej takiego wyjątkowego? Po pierwsze wyjątkowa jest liczebność armii (możemy poprowadzić do boju aż 10 000 żołnierzy). Powoduje to niespotykany do tej pory rozmach i skalę toczonych bitew. Jednak to jeszcze nie koniec, ponieważ twórcy zagwarantowali nam także rewolucyjną możliwość kontrolowania i wydawania rozkazów poszczególnym żołnierzom, a nie, jak to miało miejsce do tej pory, całej jednostce. Poza tym, każdy z tych szeregowych żołnierzy ma swoje indywidualne parametry życiowe. Pobierz Cossacks 3 Download i zostań prawdziwym dowódcą, którzy rządzi olbrzymią armią. Jednak zmianą uległ nie tylko element ludzki prowadzenia bojów (dostępne są bitwy morskie i lądowe) ale i kwestia ukształtowania terenu. Można je jeszcze lepiej, świadomie wykorzystywać w celu zwiększenia swoich szans. W świecie Kozaków obowiązują też prawa fizyki, którym muszą podporządkować się chociażby kule armatnie.

Cossacks 3 / Kozacy 3 Pobierz na PC

Cossacks 3 Download

Pobierz za Darmo!

  • Pełna Wersja Cossacks 3 Pobierz Exsite
  • Pebx Cossacks 3 Free Download PC
  • Chomikuj Kozacy 3 Pobierz za darmo
  • Cracked Kozacy 3 Download

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *