Imperator: Rome Pobierz za darmo

Producenci recenzowanej gry komputerowej zapewnią nam powrót do czasów panowania Cesarstwa Rzymskiego! Imperator: Rome PC to najnowszy tytuł gry, która została wyprodukowana przez firmę Paradox Development Studio. Jest to szwedzkie studio deweloperskie, które wyspecjalizowało się w tworzeniu bardzo skomplikowanych gier strategicznych. Wydawcą gry została firma Paradox Interactive. W grę której twórcą jest Johan Andersson można grać na komputerach. Gra sprzedaję się bardzo dobrze, lepiej niż zakładano, cena na steam to tylko 39,99 USD!

Imperator: Rome Download – Pełna Wersja

Imperator: Rome pobierz pc

Pobierz za Darmo!

Strategiczna gra pozwala na zarządzanie jednym z państw w okresie starożytności. Cała rozgrywka rozpoczyna się dopiero po śmierci Aleksandra Wielkiego. Producenci przygotowali bardzo szczegółową i rozległą mapę, która daje możliwość graczom objęcia kontrolą, którejś z nacji. Zakres historyczny oraz geograficzny tej gry jest naprawdę bardzo interesujący. Jeżeli interesujesz się historią, pobierz grę Imperator: Rome download i ciesz się z wielu godzin zabawy.

Gra skupia się przede wszystkim na szczegółowym zarządzaniu państwem. Zakres obowiązków gracza jest naprawdę bardzo szeroki. Osoba, która zdecyduje się na zagranie w tą grę musi zainteresować się sprawami ustrojowymi, polityką zagraniczną, gospodarką. Musi ona również przeprowadzić badania naukowe oraz działania militarne. Świat gry zamieszkany jest przez wiele postaci, które posiadają naprawdę przeróżne cechy charakteru. Cechy te są ważne, ponieważ wpływają one na przebieg gry.

Trailer gry

Gra oferuje różne typy rządu. Gracz ma do wyboru nie tylko monarchie, ale również republikę z senatami. Bardzo ważną rolę w tym świecie odgrywa także handel. Gracz jest również odpowiedzialny za to, aby rozbudowywać budynki oraz drogi, a także obiekty obronne. Spora część gry rozgrywa się podczas ciężkiej wojny. Zobacz też strategię Steel Division 2 za darmo.

Gracz ustala wszelkie taktyki przed rozpoczęciem wojny. Musi wziąć pod uwagę to, że każda kultura posiada odmienne tradycje wojenne. Jeżeli chcesz zmienić bieg historii, ściągnij za darmo Imperator: Rome PC. Żyj w czasach w których potężni królowie, sprytni generałowie i niedoszli bogowie zaznaczyli się na starożytnym Morzu Śródziemnym.

Obrazki gry


Gra cechuje się również fantastyczną grafiką, która sprawi, że wielogodzinna rozgrywka będzie naprawdę bardzo przyjemna. Aby urozmaicić grę producenci zadbali o to, aby gracz otrzymywał różne, ciekawe bonusy, a także zdolności, które z całą pewnością pomogą mu podczas wojny. Gra posiada także genialną ścieżkę dźwiękową, która wprowadza gracza w wojenny klimat. Oprócz tego ciekawe jest to, że można w nią grać zarówno w pojedynkę, jak i w trybie multiplayer przez Internet. Rozgrywka spodoba się nawet najbardziej wymagającym graczom.

Imperator: Rome Pobierz grę na PC

Imperator: Rome download free

Pobierz gre!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-550 3.2 GHz / AMD Phenom II X6 1055T 2.8 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 460 / Radeon HD 6970
  • Wolna przestrzeń na dysku: 2 GB HDD
  • System: Windows 7 SP1 64-bit
 

  • crack Imperator: Rome ściagnij pebx
  • torrent Imperator: Rome free download
  • chomikuj Imperator: Rome darmowe gry
  • codex Imperator: Rome do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.