PES 2014 Pobierz za darmo

Symulatory piłki nożnej cieszą się ogromną popularnością, dla nikogo zaskoczeniem nie powinno być więc to, że również Pro Evolution Soccer 2014 został przyjęty przez graczy z dużą życzliwością. Gra została przygotowana przez japońskie studio Konami, a jego zaangażowanie sprawia, że seria, której początki sięgają jeszcze drugiej połowy lat dziewięćdziesiątych, zyskała sobie nie tylko markę, ale i ogromne uznanie w oczach kolejnych graczy. Dziś coraz częściej mówi się zresztą o tym, że może ona z powodzeniem rywalizować o tytuł najlepszej gry piłkarskiej nawet, jeśli wymaga to stawania w szranki z kolejnymi odsłonami gry FIFA. Pobierz pełną wersję świetnej gry sportowej PES 2014 Download na PC. Najnowsza edycja może okazać się szczególnie interesująca, wiele wskazuje bowiem na to, że deweloperzy doszli w końcu do wniosku, że tak konstrukcja, jak i mechanika gry wymagają odświeżenia. Nowości są zatem najpoważniejsze od wielu lat.

Pro Evolution Soccer 2014 – Download Trailer

Gracze po raz kolejny mogą kierować najlepszymi drużynami na świecie wchodzącymi w skład licznych lig krajowych. Same mecze rozgrywa się tak w trybie mistrzostw, jak i pucharów, nic nie stoi jednak na przeszkodzie temu, aby rozgrywać również pojedyncze spotkania. Już na tym etapie wypada zresztą wspomnieć o pierwszej nowości, nie można bowiem nie docenić modelu sterowania, który jest nie tylko delikatniejszy, ale i czulszy niż miało to miejsce do tej pory. W praktyce oznacza to, że można kontrolować środek ciężkości zawodnika, a co za tym idzie – gra jest nie tylko bardziej naturalna, ale i bardziej satysfakcjonująca. Większe niż dotychczas jest tez znaczenie różnego rodzaju sztuczek i manewrów, które są w stanie wprowadzić przeciwnika w błąd. Zagraj już teraz z kumplami, stwórz turniej lub baw się w lidze Pobierz Pro Evolution Soccer 2014 Download na komputer PC.

Ciekawym rozwiązaniem jest też niezależne animowanie strojów piłkarzy. Ma ono znaczenie nie tylko dla samej estetyki gry, od tej edycji nic nie stoi bowiem na przeszkodzie temu, aby pociągnąć przeciwnika za koszulkę. Nie bez znaczenia są i te zmiany, które dotyczą samego zarządzania drużyną. Ważną rolę odgrywają formacje, możemy jednak kontrolować zachowania indywidualnych zawodników, którzy dostosowują swoje strategie do tego, w jakich sektorach boiska aktualnie się znajdują. PES 2014 Pobierz dla PC i sprawdź co potrafisz.

Nowy jest również sposób, w jaki przyjmujemy, a w dalszej kolejności także kontrolujemy piłkę i wykonujemy zagrania zaraz po jej otrzymaniu. Jest to duża zmiana jakościowa, zagrania takie bardzo często otwierają bowiem drogę do bramki. O usprawnieniach można tez mówić w kontekście systemu wykonywania rzutów wolnych, teraz bowiem można wykorzystać dodatkowego zawodnika uczestniczącego w ich wykonywaniu.

Wysoki poziom satysfakcji z tytułu to w dużej mierze zasługa silnika Fox Engine stworzonego z uwagi na potrzeby serii Metal Gear Solid. Silnik ten został poddany pewnym zmianom usprawniającym piłkarskie symulacje. Gra stawia na fotorealizm dostrzegany tak w przypadku piłkarzy, jak i samego boiska, poprawie ulega jednak również fizyka zachowania się piłki.

Pro Evolution Soccer 2014 Pobierz pełną wersję!

PES 2014 Pobierz na PC

Pro-Evolution-Soccer-2014

Pobierz za Darmo!

  • Chomikuj PES 2014 Pobierz
  • Pro Evolution Soccer 2014 Pobierz
  • PES 2014 Pebx za darmo
  • Exsite PES 2014 na PC
  • PES 2014 Download PC
  • Pro Evolution Soccer 2014 Free Download
  • PES 2014 Free Download Torrent

One comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *