Quantum Break Download

Quantum Break do pobrania

Quantum Break to gra akcji. I to właśnie akcja odgrywa tutaj najważniejszą rolę. Stworzona przez fińskie studio Remedy Entertainment pozycja opowiada o podróżach w czasie i wszelakich problemach i korzyściach z tym związanych.

Quantum Break Download

Quantum Break Download

Pobierz za Darmo!

Wyobraźmy sobie naukowców, którzy dokonują przełomowego odkrycia (na fikcyjnej uczelni o nazwie U.S. Riverpoint University)…przez przypadek. Mianowicie w trakcie badań nad podróżami w czasie sami zyskują takową zdolność. Wiedzą, że zmienią tymże odkryciem ludzkość. Co robią? Z początku starają się odkryć, jak można dzięki niemu pomóc ludzkości, prawda? Ale z czasem okazuje się, że nie wszyscy mają dobre zamiary…

Na skutek ich prób pojawia się ogromna ilość zakłóceń, anomalii, wszystko zaczyna się sypać – w przenośni i dosłownie – a trójka głównych bohaterów, czyli Jack Joyce, Beth Wilder oraz Paul Serene orientują się, że mogą manipulować czasem i przestrzenią. Dwójka z nich chce uratować świat przed całkowitą zagładą, jednakże Paul Serene staje przeciwko nim i sekretnie próbuje wykorzystać zdolności Jack Joyce – który otrzymał największą „paczkę mocy” – do własnych celów, będąc święcie przekonanym, że świata po prostu już nie da się uratować.

Cała gra Quantum Break Download przypomina nieco serial telewizyjny i takie wrażenie właśnie chce sprawiać. Widowiskowe akcje, sceny przypominające to, co widzimy na małym ekranie, świetnie dobrana muzyka, do tego sceny przerywnikowe pomiędzy kolejnymi misjami w grze – to wszystko ma nas przekonać, iż nie gramy siedząc spokojnie w fotelu, a jesteśmy tam, na miejscu, razem z Jackiem, Beth i Paulem i to razem z nimi staramy się uratować nasz świat przed zagładą. Co prawda podczas rozgrywki kierujemy tylko Jackiem i Beth, ale akcja skupia się głównie na Paulu Serene i jego organizacji o nazwie Monarch. Dzięki temu mamy możliwość śledzenia wydarzeń zarówno z punktu widzenia „dobrej grupy”, jak i „tego złego”, czyli Paula właśnie. Poza tym podczas grania napotkamy na wiele bardzo ważnych, często moralnych problemów do rozwiązania (podobnie, jak to było w hicie od Telltale Games, pod tytułem The Walking Dead), a nasze decyzje wpłyną na to, co zdarzy się później w Quantum Break.

Samo Quantum Break to pozycja z gatunku TPP, czyli third person perspective. Innymi słowami mówiąc, obserwujemy akcję nie z oczu, a zza pleców naszego bohatera, czyli właśnie z punktu widzenia tak jakby trzeciej osoby, stojącej za nim. To kolejny dowód, jak bardzo “Quantum Break” przypomina serial telewizyjny, w nich to właśnie obserwujemy poczynania bohaterów z innej perspektywy, niż ich oczy. W czasie rozgrywki musimy pamiętać, że – zgodnie z założeniem fabularnym – świat wokoło nas ciągle się rozpada, dlatego nie mamy możliwość podążać do celu tą droga, którą sobie wybraliśmy, a za to musimy zwracać uwagę na co rusz zmieniające się środowisko. W każdej chwili ścieżka, którą przed momentem podążaliśmy, albo którą wybraliśmy sobie jako drogę do dotarcia do celu, może się po prostu zapaść, albo przemienić w trasę zmierzającą zupełnie gdzie indziej. Ten fakt dodaje rozgrywce tylko smaczku i znacznie przedłuża i uatrakcyjnia zabawę. Kliknięcie w przycisk Quantum Break Download i pobranie gry przyniesie każdemu graczowi sporo zabawy, ale również zmusi go do strategicznego i logicznego myślenia, ponieważ nasza zdolność zatrzymywania, spowalniania, czy też przyspieszania czasu jest ograniczona i musi się zregenerować, zanim użyjemy jej ponownie.

Quantum Break Pobierz

Quantum Break pelna wersja

Pobierz za Darmo!

  • Free Download Quantum Break Torrent
  • Pobierz Quantum Break Exsite Crack
  • Chomikuj Quantum Break Download PC
  • Pebx Quantum Break Pobierz za darmo
  • Pełna Wersja Quantum Break Free Download

One Response to “Quantum Break Download”

  • darkoo

    Coś ala GTA, całkiem przyjemna gierka, polecam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *