Anno 1800 Download

Niesamowita seria gry o fantastycznych tradycjach. Gra do pobrania Anno 1800 PC to kolejna część cyklu ekonomicznych strategii. Przygotowaniem tytułu ponownie zajęło się studio Blue Byte, oficjalnie należące do firmy Ubisoft. Data premiery: 16.04.2019. Platformy: Windows PC. Grę zainstalujesz w polskiej wersji językowej tylko u Nas, sprawdź link pod spodem.

Anno 1800 Pobierz – Pełna Wersja

Anno 1800 pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze

Akacja gry Anno 1800 rozgrywa się epoce rewolucji przemysłowej. Okres ten słynie z wielu doniosłych odkryć naukowych oraz geograficznych, a także coraz bardziej postępującej industrializacji. Jeżeli pasjonujesz się czasami przemysłowej rewolucji, pobierz za darmo Anno 1800 Download i wyrusz na wyprawę do świata sprzed wieków. Data premiery gry przypadła na dwudzieste urodziny serii, która zapoczątkowana została przez Anno 1602: Tworzenie nowego świata z 1998 roku. Cykl doczekał się od tamtej pory kilku odsłon podstawowych oraz wielu spin-offów, które opracowane zostały na różne platformy.

Mechanika w grze

Gracz wciela się we władcę, którego zadaniem jest stworzenie jak najlepiej prosperującej metropolii. Podobnie jak w innych częściach cyklu, zmagania rozpoczynają się ze skromną osadą oraz niewielką liczbą poddanych. Zadaniem gracza jest kierowanie ludzi do pracy, dzięki czemu pozyskane zostaną surowce niezbędne do wznoszenia budowli oraz przetrwania. W ten sposób można też budować złożone łańcuchy produkcyjne. Gracz musi umiejętnie zaplanować infrastrukturę miejską, aby przyspieszyć poszczególne procesy zachodzące w całym mieście. Jeżeli chcesz stworzyć własną metropolię, pobierz grę Anno 1800 free Download i wykaż się umiejętnościami władcy. Podobna gra do pobrania Civilization V.

Rozgrywka

Nadmiarem pozyskanych dóbr można handlować lub wymieniać na brakujące surowce. Konieczne jest również dbanie o wszystkie potrzeby podwładnych, włącznie z zaspokajaniem popytu na najpopularniejsze towary. W przypadku doprowadzenia do dziur budżetowych, gracz może je załatać decydując się na uregulowanie podatków, co niestety negatywnie odbija się na społecznych nastrojach. Ważną częścią rozgrywki jest również dyplomacja. Władca może nawiązywać z sąsiednimi miastami wrogie lub przyjazne stosunki, a także otwierać bezpośrednie sojusze lub wzniecać wojny. Jeżeli chcesz uzyskać pełną kontrolę nad metropolią, ściągnij Anno 1800 PC Download i zadecyduj o przyszłości swojego społeczeństwa.

Tryby gry i kwestie techniczne

Produkcja pozwala na udział w kampanii fabularnej dla pojedynczego gracza, a także oferuje rozbudowany tryb multiplayer oraz tryb gry swobodnej. Jeżeli cenisz produkcje z rozbudowanymi trybami sieciowymi, pobierz grę i wypróbuj wszystkie dostępne rozwiązania. Pod względem technicznym, omawiany tytuł zwraca uwagę wysokiej jakości oprawą graficzną. Autorzy postarali się o staranne zaprojektowanie zabudowy oraz całego otoczenia, które wyróżniają się wieloma detalami. Wszystkie procesy produkcyjne śledzić można z bliska, przyglądając się pracom w miejskiej hucie lub sprawdzając inne działania wykonywane bezpośrednio w metropolii zarządzanej przez gracza.

Anno 1800 Download grę na PC

Anno 1800 download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-3470 3.2 GHz / AMD FX-6350 3.9 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon R9 285 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 26 GB HDD
  • System: Windows 7/8.1/10 64-bit

  • Free Download Anno 1800 Crack Chomikuj
  • Pobierz Anno 1800 Torrent Exsite
  • Pebx Anno 1800 Pobierz za darmo PC
  • Skidrow Anno 1800 Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *