Tannenberg Download

Tannenberg to rozszerzenie do gry Verdun, będącej sieciowym FPS-em. Produkcja jest działem autorów podstawki, czyli zespołu Blacmill Games i 2HH. Omawiana gra jest dodatkiem samodzielnym, więc nie wymaga posiadania głównego tytułu do działania Jeżeli jesteś fanem Verdun, pobierz Tannenberg Download i weź udział w sieciowych zmaganiach.

Tannenberg Pobierz – Pełna Wersja PC

Tannenberg download

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Tannenberg

Podobnie jak w podstawowej wersji produkcji, historia przedstawiona w grze Tannenberg ma miejsce w realiach pierwszej wojny światowej. Gracze trafiają na front wschodni, gdzie w 1914 roku siły Cesarstwa Niemieckiego oraz Imperium Rosyjskiego stoczyły ze sobą bitwę pod tytułowym Tannenbergiem. Jeżeli interesujesz się tematyką pierwszej wojny światowej, pobierz Tannenberg Download i poznaj trudne realia walki na froncie wschodnim. Twórcy gry starali się bardzo wiernie oddać charakter działań wojennych, co wymagało wprowadzenia licznych modyfikacji w rozgrywce.

Mechanika w grze Tannenberg

Ze względu na nowe miejsce akcji, koncepcja wojny pozycyjnej w okopach została porzucona. Tym razem gracze muszą zmagać się na otwartych, rozległych mapach. Krajobrazy charakterystyczne dla galicyjskich wsi zostały odwzorowane z bardzo dużą precyzją. Poczuj się jak na prawdziwym wojennym froncie i pobierz Tannenberg free Download, aby zasilić szeregi wybranej armii. Gracze mają do dyspozycji oddział rosyjski, niemiecki lub austro-węgierski. Z ogromną dokładnością odwzorowane zostały nawet elementy uzbrojenia oraz mundurów poszczególnych żołnierzy. Poza standardowymi karabinami i strzelbami, na polu walki wykorzystać można na przykład broń chemiczną. Wysoce realistyczna jest ponadto prezentacja obrażeń odnoszonych przez żołnierzy przy okazji starć z wrogiem. Przeciwnika można skutecznie wyeliminować na przykład celnym strzałem w serce lub w głowę.

Tryby gry Tannenberg

Tannenberg oferuje kilka trybów zabawy. Nowością w porównaniu do podstawki jest wariant zwany Maneuver, pozwalający na walkę między dwiema drużynami złożonych z maksymalnie sześćdziesięciu czterech uczestników. Zadania wypełniane przez graczy ulegają ciągłym zmianom, podobnie jak nieustannie przesuwająca się linia frontu. Dołącz do wybranej drużyny i pobierz Tannenberg Download aby przerzucić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Każdy z graczy może wcielić się w przedstawiciela jednej ze specjalizacji, zyskując tym samym unikalne zdolności bojowe oraz odmienny rodzaj preferowanej broni. Aby osiągnąć sukces, cały zespół musi aktywnie współpracować.

Kwestie techniczne gry Tannenberg

Produkcja wydana na komputery osobiste z systemem Windows działa w oparciu o tę samą technologię, z której korzystała podstawowa wersja gry, czyli Verdun. Dodatek nie wprowadza w oprawie wizualnej żadnych znaczących zmian, jednak wciąż prezentuje się ona dobrze. Obie pozycje zostały ze sobą połączone przez deweloperów, dzięki czemu posiadacze każdej z wersji mogą swobodnie przełączać się między zachodnim oraz wschodnim frontem pierwszej wojny światowej. Oba tytuły mogą też funkcjonować całkowicie niezależnie od siebie.

Tannenberg Download – gra PC za darmo

Tannenberg pobierz

Pobierz za Darmo!

  • CODEX Tannenberg Free Download
  • Pobierz Tannenberg Cracked Chomikuj
  • Free Download Tannenberg Torrent Pebx
  • SKIDROW Tannenberg Pobierz za damro

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *