Tannenberg Download

Prezentowana gra w pełni oddaje realia I wojny światowej. Strzelanka Tannenberg PC to rozszerzenie do gry Verdun, będącej sieciowym FPS-em. Produkcja jest działem autorów podstawki, czyli zespołu Blacmill Games i M2H. Omawiana gra jest dodatkiem samodzielnym, więc nie wymaga posiadania głównego tytułu do działania Jeżeli jesteś fanem Verdun, pobierz Tannenberg Download i weź udział w sieciowych zmaganiach. Data premiery: 13.02.2019. Platformy: Windows PC.

Tannenberg Pobierz – Pełna Wersja PC

Tannenberg download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Podobnie jak w podstawowej wersji produkcji, historia przedstawiona w grze Tannenberg ma miejsce w realiach pierwszej wojny światowej. Gracze trafiają na front wschodni, gdzie w 1914 roku siły Cesarstwa Niemieckiego oraz Imperium Rosyjskiego stoczyły ze sobą bitwę pod tytułowym Tannenbergiem. Jeżeli interesujesz się tematyką pierwszej wojny światowej, pobierz grę Tannenberg PC Download i poznaj trudne realia walki na froncie wschodnim. Twórcy gry starali się bardzo wiernie oddać charakter działań wojennych, co wymagało wprowadzenia licznych modyfikacji w rozgrywce.

Mechanika

Ze względu na nowe miejsce akcji, koncepcja wojny pozycyjnej w okopach została porzucona. Tym razem gracze muszą zmagać się na otwartych, rozległych mapach. Krajobrazy charakterystyczne dla galicyjskich wsi zostały odwzorowane z bardzo dużą precyzją. Poczuj się jak na prawdziwym wojennym froncie i ściągnij Tannenberg free Download, aby zasilić szeregi wybranej armii. Gracze mają do dyspozycji oddział rosyjski, niemiecki lub austro-węgierski. Z ogromną dokładnością odwzorowane zostały nawet elementy uzbrojenia oraz mundurów poszczególnych żołnierzy. Poza standardowymi karabinami i strzelbami, na polu walki wykorzystać można na przykład broń chemiczną. Wysoce realistyczna jest ponadto prezentacja obrażeń odnoszonych przez żołnierzy przy okazji starć z wrogiem. Przeciwnika można skutecznie wyeliminować na przykład celnym strzałem w serce lub w głowę. Zobacz także grę Battlefield 1 do pobrania, w której także akcja dzieje się podczas I Wojny Światowej.

Tryby gry

Tannenberg oferuje kilka trybów zabawy. Nowością w porównaniu do podstawki jest wariant zwany Maneuver, pozwalający na walkę między dwiema drużynami złożonych z maksymalnie sześćdziesięciu czterech uczestników. Zadania wypełniane przez graczy ulegają ciągłym zmianom, podobnie jak nieustannie przesuwająca się linia frontu. Dołącz do wybranej drużyny i pobierz za darmo Tannenberg crack Download aby przerzucić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Każdy z graczy może wcielić się w przedstawiciela jednej ze specjalizacji, zyskując tym samym unikalne zdolności bojowe oraz odmienny rodzaj preferowanej broni. Aby osiągnąć sukces, cały zespół musi aktywnie współpracować.

Kwestie techniczne

Produkcja wydana na komputery osobiste z systemem Windows działa w oparciu o tę samą technologię, z której korzystała podstawowa wersja gry, czyli Verdun. Dodatek nie wprowadza w oprawie wizualnej żadnych znaczących zmian, jednak wciąż prezentuje się ona dobrze. Obie pozycje zostały ze sobą połączone przez deweloperów, dzięki czemu posiadacze każdej z wersji mogą swobodnie przełączać się między zachodnim oraz wschodnim frontem pierwszej wojny światowej. Oba tytuły mogą też funkcjonować całkowicie niezależnie od siebie.

Tannenberg Download – gra PC za darmo

Tannenberg pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz/Athlon 64 X2 3 GHz
  • Pamięć operacyjna: 3 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 960M/Radeon HD 7750 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 6 GB HDD
  • System: Windows Vista/7/8/10

  • CODEX Tannenberg Free Download
  • Pobierz Tannenberg Cracked Chomikuj
  • Free Download Tannenberg Torrent Pebx
  • SKIDROW Tannenberg Pobierz za damro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.