Tannenberg Download

Prezentowana gra w pełni oddaje realia I wojny światowej. Strzelanka Tannenberg PC to rozszerzenie do gry Verdun, będącej sieciowym FPS-em. Produkcja jest działem autorów podstawki, czyli zespołu Blacmill Games i M2H. Omawiana gra jest dodatkiem samodzielnym, więc nie wymaga posiadania głównego tytułu do działania Jeżeli jesteś fanem Verdun, pobierz Tannenberg Download i weź udział w sieciowych zmaganiach. Data premiery: 13.02.2019. Platformy: Windows PC.

Tannenberg Pobierz – Pełna Wersja PC

Tannenberg download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Podobnie jak w podstawowej wersji produkcji, historia przedstawiona w grze Tannenberg ma miejsce w realiach pierwszej wojny światowej. Gracze trafiają na front wschodni, gdzie w 1914 roku siły Cesarstwa Niemieckiego oraz Imperium Rosyjskiego stoczyły ze sobą bitwę pod tytułowym Tannenbergiem. Jeżeli interesujesz się tematyką pierwszej wojny światowej, pobierz grę Tannenberg PC Download i poznaj trudne realia walki na froncie wschodnim. Twórcy gry starali się bardzo wiernie oddać charakter działań wojennych, co wymagało wprowadzenia licznych modyfikacji w rozgrywce.

Mechanika

Ze względu na nowe miejsce akcji, koncepcja wojny pozycyjnej w okopach została porzucona. Tym razem gracze muszą zmagać się na otwartych, rozległych mapach. Krajobrazy charakterystyczne dla galicyjskich wsi zostały odwzorowane z bardzo dużą precyzją. Poczuj się jak na prawdziwym wojennym froncie i ściągnij Tannenberg free Download, aby zasilić szeregi wybranej armii. Gracze mają do dyspozycji oddział rosyjski, niemiecki lub austro-węgierski. Z ogromną dokładnością odwzorowane zostały nawet elementy uzbrojenia oraz mundurów poszczególnych żołnierzy. Poza standardowymi karabinami i strzelbami, na polu walki wykorzystać można na przykład broń chemiczną. Wysoce realistyczna jest ponadto prezentacja obrażeń odnoszonych przez żołnierzy przy okazji starć z wrogiem. Przeciwnika można skutecznie wyeliminować na przykład celnym strzałem w serce lub w głowę. Zobacz także grę Battlefield 1 do pobrania, w której także akcja dzieje się podczas I Wojny Światowej.

Tryby gry

Tannenberg oferuje kilka trybów zabawy. Nowością w porównaniu do podstawki jest wariant zwany Maneuver, pozwalający na walkę między dwiema drużynami złożonych z maksymalnie sześćdziesięciu czterech uczestników. Zadania wypełniane przez graczy ulegają ciągłym zmianom, podobnie jak nieustannie przesuwająca się linia frontu. Dołącz do wybranej drużyny i pobierz za darmo Tannenberg crack Download aby przerzucić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Każdy z graczy może wcielić się w przedstawiciela jednej ze specjalizacji, zyskując tym samym unikalne zdolności bojowe oraz odmienny rodzaj preferowanej broni. Aby osiągnąć sukces, cały zespół musi aktywnie współpracować.

Kwestie techniczne

Produkcja wydana na komputery osobiste z systemem Windows działa w oparciu o tę samą technologię, z której korzystała podstawowa wersja gry, czyli Verdun. Dodatek nie wprowadza w oprawie wizualnej żadnych znaczących zmian, jednak wciąż prezentuje się ona dobrze. Obie pozycje zostały ze sobą połączone przez deweloperów, dzięki czemu posiadacze każdej z wersji mogą swobodnie przełączać się między zachodnim oraz wschodnim frontem pierwszej wojny światowej. Oba tytuły mogą też funkcjonować całkowicie niezależnie od siebie.

Tannenberg Download – gra PC za darmo

Tannenberg pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz/Athlon 64 X2 3 GHz
  • Pamięć operacyjna: 3 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 960M/Radeon HD 7750 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 6 GB HDD
  • System: Windows Vista/7/8/10

  • CODEX Tannenberg Free Download
  • Pobierz Tannenberg Cracked Chomikuj
  • Free Download Tannenberg Torrent Pebx
  • SKIDROW Tannenberg Pobierz za damro

Podobne Darmowe Gry

Metro Exodus pobierz grę

Metro Exodus Download

Metro to seria świetnych gier tego gatunku. Prezentowany Metro Exodus to kolejna odsłona cyklu pierwszoosobowych strzelanek w klimatach postapokaliptycznego science-fiction. Podobnie jak Metro 2033 oraz Metro: Last Light, najnowsza produkcja również jest dziełem studia 4A Games.

Dying Light 2 pobierz

Dying Light 2 Download

Zobacz spore zmiany w drugiej części gry na PC. Dying Light 2 pełna wersja to pierwszoosobowa gra akcji, wyróżniająca się otwartym światem. Naszym zadaniem jest przemieszczanie się po mieście opanowanym przez zombie. Za powstanie gry odpowiedzialne jest polskie studio Techland.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *