The Dwarves Download

Chcesz na własnej skórze przeżyć powieść fantasy z prawdziwego zdarzenia, w formie taktycznej gry fantasy z gatunku RPG? Już dziś pobierz The Dwarves download. Tak jak inni gracze wciel się w postać krasnoluda Tungdila, aby wziąć udział w nietuzinkowej, fantastycznej przygodzie. Na Twojej kampanijnej drodze staną setki przeciwników, którym należy stawić czoła. Krótko mówiąc jest to RPG o niezwykle rozbudowanej akcji. Data premiery została zaplanowana na dzień 1 grudnia 2016 i udostępniona na Microsoft Windows PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

The Dwarves Download – Gra na PC

The Dwarves pobierz

Pobierz za Darmo!

Taktyczna gra fabularna z widokiem izometrycznym została wyprodukowana przez studio KING Art Games i wydana na świecie przez THQ Nordic / Nordic Games, zaś w Polsce przez firmę cdp.pl, co ważne, gra dostępna jest w jeżyku polskim, a swoją premierę miała pierwszego grudnia dwa tysiące szesnastego roku. The Dwarves pc download dostępna jest na komputery osobiste, a niemieckie studio, odpowiadające za ten tytuł znane jest z około czterdziestu innych fantastycznych projektów, takich jak seria gier przygodowych The Book of Unwritten Tales. Aktualnie przedstawiana forma cyfrowej rozrywki oparta została na pierwszej części powieści fantasy The Dwarves napisanej przez Markusa Heitza, który jednocześnie był uczestnikiem procesu tworzenia gry, wchodząc w rolę konsultanta.

Gracz zostaje przeniesiony do fikcyjnej, baśniowej krainy Girdlegard, gdzie wejdzie w skórę się Tungdila, i zacznie brać czynny udział w cudownej, niczym nieprzyćmionej przygodzie. Oprócz już wcześniej znanych z książki postaci i wątków, deweloperzy zaprojektowali dla nas nowe wydarzenia, abyśmy biorąc w nich udział, odcięli się od codziennego życia w niecodzienny sposób i poznali wcześniej nigdy niewidzianych bohaterów. Trailer pokazuje, że grafika i soundtrack jest na wysokim poziomie wszystko dzięki silnikowi Unity skonstruowanego na potrzeby gry dostępnej na PS4, XONE oraz PC.

Trailer

Świat gry przewidziany został jako podzielenie olbrzymiej planszy na liczne mniejsze lokację, w których głównym zadaniem które będziemy wykonywać będzie toczenie ekscytujących bitew orkami. Przed każdą walką będziemy mieli możliwość wybrania składu naszej drużyny, do której należy czterech bohaterów. W całości do naszej dyspozycji dostajemy dwunastu różniących się od siebie bohaterów. Każdy ma za sobą własną niezwykle ciekawą historię fabularną oraz unikalne umiejętności, które są nieocenioną pomocą w trakcie naszej zabawy. Walka z przeciwnikami wykorzystuje system Crowd-Combat, dzięki któremu walki toczymy z liczącymi sporo jednostek oddziałami wrogów, momentami znajduje się w nich nawet około stu osobników. Podczas grania, niezwykłą rolę pełni fizyka wirtualnego świata, która ma olbrzymi wpływ na przebiegającą walkę. Dzięki temu gdy na przykład użyjemy „potężnego uderzenia młotem”, orkowie zostaną odrzuceni w tył, podczas „lotu” zmuszeni będą wpadać na swoich kolegów, a jeśli starcie ma miejsce na przykład na moście, to istnieje spora szansa na to, że część z nich spadnie w ogromną przepaść.

Zdjęcia


Wymagania sprzętowe The Dwarves dwonload które rekomenduje producent stoją na poziomie procesora Intel Core i7 3770 3.9 GHz, 8 GB pamięci operacyjnej RAM, karty graficznej 4 GB klasy GeForce GTX 770, Radeon R9 290 lub wyższej, 25 GB miejsca na twardym dysku oraz systemu operacyjnego Windows 7 lub nowszego. Jako minimalne wymagania sprzętowe podano procesor klasy Intel Core 2 Quad Q9650 3.0 GHz lub Phenom II X4 940 3.0 GHz, 6 GB pamięci operacyjnej RAM, karta grafiki 2 GB klasy GeForce GTX 660, Radeon 7870 lub wyższej, 25 GB miejsca na twardym dysku oraz system operacyjny Windows 7 lub nowszy.

Jak widać The Dwarves download to obowiązkowa pozycja na liście każdego fana fantasy, jeśli do nich należysz, pobierz tę grą możliwie jak najszybciej. Życzymy mile spędzonego czasu podczas przedzierania się przez kolejne bastiony orków. Cena na steam: 39,99 USD.

The Dwarves Pobierz – Pełna Wersja gry

The Dwarves download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz The Dwarves Torrent RELOADED
  • Free Download The Dwarves Crack Pebx
  • Chomikuj The Dwarves Pobierz za darmo
  • CODEX Exsite The Dwarves Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *